GTA: SA - Aplikacja nie została poprawnie uruchomiona (0xc000007b)

Potrzebuję pomocy, kupiłem sobie GTA: San Andreas, pobrałem wszystko spoko, próbuję uruchomić - nic. Skorzystałem ze skrótu na pulpicie, nic. Wszedłem sobie w folder gry i włączyłem z gta-sa.exe, tutaj natomiast pokazuje komunikat:

gta-sa.exe - Błąd aplikacji

Aplikacja nie została poprawnie uruchomiona (0xc000007b)
Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

Nie wiem co robić :frowning:

Temat przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu.
Nie wiem jakim sprzętem dysponujesz, na jakim systemie próbujesz uruchomić grę ale tutaj masz kilka możliwych rozwiązań błędu 0xc000007b: http://www.tomshardware.co.uk/faq/id-1931360/0xc00007b-error-fix.html

Nvidia GTX 960m, Intel i5-6300HQ, 8GB Ram, posiadam Windows 10 Pro. Nic nie pomogło.

Próbuj rozwiązania:
https://steamcommunity.com/app/12120/discussions/0/616199736994499117/


Aktualnie pobieram program do “downgraderingu”, ogólnie najlepsze jest to, że jak pobrałem sobie na chwilkę pirata to działał normalnie.

Dalej nie działa.

Hej zakupiłeś wersję pudełkową czy Steam ?

Steam.

To pewnie zauważyłeś że w wymaganiach nie ma Win 10? Ba, system jest określany na Win XP i 2000. Karta graficzna tyczy się DirectX 9.0, więc też starsze modele. Kiedyś próbowałem odpalić tę grę na Win10, ale poległem i grę zwróciłem. Wiele osób ma z tym problem - gra jest za stara na ten system, nawet gdybyś próbował uruchamiać w trybie zgodności.

Ale pirata uruchomiłem normalnie, w tym problem.
Poza tym, mam tak w paru innych grach.

Nie ma się czym chwalić. Wersje pirackie są odpowiednio modowane.

Pobrałem czystą z crackiem, tak jak mówiłem, mam taki błąd w paru innych grach, szczególnie od ubisoftu.

Chwal się jeszcze, a temat wyląduje w koszu.

Nie chwalę się niczym, bo pobrałem to tylko dla testu czy ta wersja zadziała, po tym od razu ją usunąłem, chyba nie po to zakupiłem oryginalną wersję, by grać w pirata?

W wersję Steamową tej gry sobie nie pograsz na Windows 10. Pirat ma zmodowane pliki DLL (przeszczep) pod DX10 + plus patchowany plik uruchomieniowym aby z tych bibliotek korzystał z tego co wyczytałem dlatego działa.

Można użyć silentpatcha (https://pcgamingwiki.com/wiki/Grand_Theft_Auto:_San_Andreas), ale jeżeli będziesz próbował w multiplayer pograć przez steam to może skończyć się to banem na konto, więc tak czy inaczej najlepiej darować sobie tą grę.

Spróbuję zainstalować Silentpatcha, i tak nie gram na multiplayerze.

Nie wiem, czy jakoś źle zainstalowałem tego Silentpatcha czy coś, pobrałem pliki od Asi Loadera i Silentpatcha, wrzuciłem do plików gry (tam gdzie jest gta.exe) i nic.

Może już nie działa ten sposób nie wiem.

Czyli zakupiłem grę w którą zagrać nie mogę? Fajnie.

Poza tym, jestem pewien, że to nie problem z DirectX.

Jak już zostało wspomniane wcześniej, w wymaganiach masz określny system na którym bez problemu uruchomisz grę, czyli Windows XP i 2000. Więc czegoś nie rozumiem, kupujesz starą grę, wydaną 12 lat temu i dziwisz się, że nie działa ona poprawnie na współczesnym OS? Przed zakupem należało się zapoznać z wymaganiami gry i ewentualnymi problemami z jej uruchomieniem na Windows 10 zamiast narzekać, że nie możesz w nią zagrać.