GTA SA Multiplayer jak grac na kodach?

(Matizek13) #1

Powiedzcie mi co musze zrobic zeby pograc sobie w GTA SA multiplayer na kodach ?

(freedom) #2

naprawdę chcesz zostać kimś, kto psuje "zabawę" innym graczą, kimś, kogo nienawidzi 99% społeczności? lepiej to przemyśl...

(Matizek13) #3

kazdy praktycznie gra na kodach prosze powiedzcie mi jak grac na tych kodach bede bardzo wdzieczny

(freedom) #4

jak chcesz grać na "kodach" to graj na singlu. nie psuj zabawy innym.

każdy gra na kodach? no sory, ale w MTA cheater jest jeden na 30 normalnych graczy. cheaterzy to nooby i im szybciej to zrozumiesz, tym będzie dla Ciebie lepiej. przynajmniej unikniesz paru zasłużonych opini na swój temat :roll: :-x

(Matizek13) #5

Czyli nie powiesz mi jak grac na kodach to bed szukal na innych forach az znajde.Gram na serwerze kturym 3/4 graczy gra na cheatach wiec ja tez chcem! !!

(freedom) #6

nie powiem, bo sam niewiem. kompletnie mnie to nieinteresuje z jednego powodu - co to za przyjemność z cheatowania?! gram, żeby się rozerwać, a nie podniecać się, że używam cheatów, które można łątwo znaleźć w sieci. jak bardzo Ci na tym zależy to odwiedź google.pl, znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie pytania. obyśmy się tylko nie spotkali na jednym serverze :-x

(Szymszejdi) #7

Dziecko neostrady? :twisted:

Na kodach grają tylko nieudacznicy itp. Jak nie potrafisz grać to nie graj!!

To zmień serwer i po problemie, a z resztą po czym poznajesz że grają na czitach? Po tym że są lepsi od Ciebie?

(Azpr) #8

SzymSzejdi chyba niegrałes nigdy w gta online 8) am bardzo latwo kogos rozszyfrowac, np. niezchodzi mu pasek hp czy jak juz jest "wykończony" to i tak nie umiera, albo jedzie spalonym samochodem...

60% graczy jedzie na czitach i nie wmowisz mi ze jest inacze... przykre ale prawdziwe...

(freedom) #9

mocno przesadzone. gram w MTA już kupe czasu (tylko dla rozrywki) i cheatów używa 1/20 , 1/30 graczy.

(Bunio) #10

W MTA może i tak.

Ale w SAMP jest multum takich ludzi.

Nawet na "antycziterskim" serwerze littlewhitey.com są tacy.

To poprostu nie działa.

(Dodatkowy) #11

Czasami może wam się wydawać, że ktoś gra na kodach, a to wcale nie musi być prawdą. Winę za to ponosi słaby przesył danych. Jak grałem w pewną grę przez internet, jakiś inny gracz twierdził, że cheatuje, a to była wina jego połączenia (miał ping ponad 900, a ja miałem coś koło 20).

(Bunio) #12

Łatwo poznać...

Patrzę na ping, a tu w normie (ok. 25).

Czyli wiadomo, że to cheater, nie ma co. :wink:

(Dudas bad boy) #13

A jakibyście polecali multiplayer to Sa bo sam bym se teraz pograł z innymi :stuck_out_tongue: nie na kodach oczywiście :twisted:

(Azpr) #14

wojciech2 taaa jasne masz racje, ale jak koles jedzie spalonym autem albo lata nim to co? tez wina pingu? :smiley:

(Żaku) #15

A tak wogule to mam pytanie bo sam bym chętnie zagrał w SA z innymi...wyszedł już multiplayer do SA jak tak to mógłby mi ktoś podać link do niego oraz jakąś instrukcje jak to zainstalować i grać......

(Dudas bad boy) #16

wejdz na http://www.gtasite.pl w download i masz multiplayery i ściągnij SA-MP i dodaj serwer ID; 87.105.250.4:7777 robisz connect i grasz :mrgreen:

(Bunio) #17

Tylko jeden serwer ? :-s

W zakładce Official jest ich pełno. :wink:

(Dudas bad boy) #18

ale wedlug mnie on jest dobry bo polski i duzo wiary gra. a na inych nie pogadasz jak nie znasz jezyka :stuck_out_tongue: a na innyvh polskich masz po 5 osób na serwer :stuck_out_tongue:

(Marcinos151) #19

Po prostu musisz mieć odpowiedniego trainera i pykasz.Ja mam tego trainera,ale go nie używam bo nie chce żeby mnie zbanowali 8)

Pozdro

(Mc10sc) #20

http://upload.snelkat.se/files/0608/m0d ... a_3.3b.zip

tam sa czity wersja 3.3b tylko działa

jak ściagnisz to wypakuj pliki do folderu z grą

:smiley: :smiley: :smiley: