GTA SA Multiplayer jak grac na kodach?

Powiedzcie mi co musze zrobic zeby pograc sobie w GTA SA multiplayer na kodach ?

naprawdę chcesz zostać kimś, kto psuje “zabawę” innym graczą, kimś, kogo nienawidzi 99% społeczności? lepiej to przemyśl…

kazdy praktycznie gra na kodach prosze powiedzcie mi jak grac na tych kodach bede bardzo wdzieczny

jak chcesz grać na “kodach” to graj na singlu. nie psuj zabawy innym.

każdy gra na kodach? no sory, ale w MTA cheater jest jeden na 30 normalnych graczy. cheaterzy to nooby i im szybciej to zrozumiesz, tym będzie dla Ciebie lepiej. przynajmniej unikniesz paru zasłużonych opini na swój temat :roll: :-x

Czyli nie powiesz mi jak grac na kodach to bed szukal na innych forach az znajde.Gram na serwerze kturym 3/4 graczy gra na cheatach wiec ja tez chcem! !!

nie powiem, bo sam niewiem. kompletnie mnie to nieinteresuje z jednego powodu - co to za przyjemność z cheatowania?! gram, żeby się rozerwać, a nie podniecać się, że używam cheatów, które można łątwo znaleźć w sieci. jak bardzo Ci na tym zależy to odwiedź google.pl, znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie pytania. obyśmy się tylko nie spotkali na jednym serverze :-x

Dziecko neostrady? :twisted:

Na kodach grają tylko nieudacznicy itp. Jak nie potrafisz grać to nie graj!!

To zmień serwer i po problemie, a z resztą po czym poznajesz że grają na czitach? Po tym że są lepsi od Ciebie?

SzymSzejdi chyba niegrałes nigdy w gta online 8) am bardzo latwo kogos rozszyfrowac, np. niezchodzi mu pasek hp czy jak juz jest “wykończony” to i tak nie umiera, albo jedzie spalonym samochodem…

60% graczy jedzie na czitach i nie wmowisz mi ze jest inacze… przykre ale prawdziwe…

mocno przesadzone. gram w MTA już kupe czasu (tylko dla rozrywki) i cheatów używa 1/20 , 1/30 graczy.

W MTA może i tak.

Ale w SAMP jest multum takich ludzi.

Nawet na “antycziterskim” serwerze littlewhitey.com są tacy.

To poprostu nie działa.

Czasami może wam się wydawać, że ktoś gra na kodach, a to wcale nie musi być prawdą. Winę za to ponosi słaby przesył danych. Jak grałem w pewną grę przez internet, jakiś inny gracz twierdził, że cheatuje, a to była wina jego połączenia (miał ping ponad 900, a ja miałem coś koło 20).

Łatwo poznać…

Patrzę na ping, a tu w normie (ok. 25).

Czyli wiadomo, że to cheater, nie ma co. :wink:

A jakibyście polecali multiplayer to Sa bo sam bym se teraz pograł z innymi :stuck_out_tongue: nie na kodach oczywiście :twisted:

wojciech2 taaa jasne masz racje, ale jak koles jedzie spalonym autem albo lata nim to co? tez wina pingu? :smiley:

A tak wogule to mam pytanie bo sam bym chętnie zagrał w SA z innymi…wyszedł już multiplayer do SA jak tak to mógłby mi ktoś podać link do niego oraz jakąś instrukcje jak to zainstalować i grać…

wejdz na http://www.gtasite.pl w download i masz multiplayery i ściągnij SA-MP i dodaj serwer ID; 87.105.250.4:7777 robisz connect i grasz :mrgreen:

Tylko jeden serwer ? :-s

W zakładce Official jest ich pełno. :wink:

ale wedlug mnie on jest dobry bo polski i duzo wiary gra. a na inych nie pogadasz jak nie znasz jezyka :stuck_out_tongue: a na innyvh polskich masz po 5 osób na serwer :stuck_out_tongue:

Po prostu musisz mieć odpowiedniego trainera i pykasz.Ja mam tego trainera,ale go nie używam bo nie chce żeby mnie zbanowali 8)

Pozdro

http://upload.snelkat.se/files/0608/m0d … a_3.3b.zip

tam sa czity wersja 3.3b tylko działa

jak ściagnisz to wypakuj pliki do folderu z grą

:smiley: :smiley: :smiley: