GTA V w EpicStore za darmola

:grin:

mi też sie udało ale info z promo znikło i teraz znowu nie mogę wejść

Ogólnie będzie comunity rip na GTA V Online
Bo jak teraz wszyscy co im szkoda wydać 50zł na oryginalna gre i przyjdzie ten jeb****** plebs
i zacznie kaszane odwalać bo in nie będzie zależeć na grze bo za darmo… i tak właśnie comunity updata.
I robi sie toxic zone.

Wg. PcLab, aby dostać GTA V, trzeba mieć włączoną weryfikację dwuetapową.

No to bardzo fajnie, tylko wylogowało mnie z klienta i teraz nie chcą przysłać pinu na maila :joy:

Jutro dostaniesz. :joy:

Noi mamy GTA V za darmo i to jeszcze w premium wersji czyli z GTA Online. Ja się cieszę fest, jeżeli uda mi się zalogować to odrazu pobieram. I tak trzeba mieć dwuetapowe logowanie, sam epic o tym napisał.

Trzeba było pisać by zrobili wsparcie dla Authy.

Status serwera: https://status.epicgames.com/

Ja sposobem dodałem do biblioteki. Miałem ciacho sesyjne, żeby się zalogować na swoje konto.
W Duckduckgo zrobiłem przeszukiwanie z parametrem inurl: link zaprowadził mnie bezpośrednio do GTA V i kliknąłem tylko “Get” -> błąd 500, ale ID zakupu się wygenerowało w URL, więc tylko odświeżałem od czasu do czasu i zaskoczyło. :stuck_out_tongue:

Półtorej godziny minęło a błąd 504 dalej wyświetla się u mnie. Nic, tylko czekać.

Jest rasizm w Epic:

Liban :lebanon: ma zbanowaną grę…

@FadeMind Myślisz, że to było o tobie? :joy:

@Quassar ta wersja jest nieoryginalna? :smiley:

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/grand-theft-auto-v/home
Bezpośrednio do GTA V, bo ze strony głównej i wyszukiwarki na stronie usunęli, żeby DDoS się skończył ^^

Poszło przez klienta. To nic, że po rusku i musiałem klikać z pamięci, bo nic nie rozumiałem tych krzaczków :joy:

Zdążyłem zalogować się, aby dostać GTA i… DDoS :joy:
Od 20 minut, główna DP też ma DDoS :stuck_out_tongue_winking_eye:

Takie czasy ^^, “Taki mamy klimat”

1 polubienie

Forum też przymula w tym dziwacznym dockerze.

Ciekawe, czy Epic będzie przygotowany na rzekomego Wieśka za tydzień.

Może kupią:

Wieśka z dodatkami mam na GoG.com, ale na Epic nie pogardzę jak będzie za free.
Więcej niż pewnie, że będą mieli problem. Może zrobią bez licznika, żeby wszyscy w jednym czasie się nie zwalili na serwer.

@krystian3w Fajnie się ten serwer nazywa, a jeszcze ma lepszy HDD: “666 GB SAS 10000 obr.” iście diabelska maszyna.

Dalej przetwarzają zakup:

Dowód zakupu GTA V z Epic’a mam już na mailu. :+1: