GTA V w EpicStore za darmola

Powodzenia w instalacji, bo idzie 100-500kbps :joy:

Najpierw niech włączy się Launcher, bo przygotowuje go w nieskończoność. :joy:

To pobiorę z torrentów, usunę DLL, EXE, dołączę do biblioteki Epic Store i dam “NAPRAW” ^^. Szybciej będzie :stuck_out_tongue:

@krystian3w :star_struck:

1 polubienie

Wszystko dziś już działa w Epicu.
Gra jest pobierana u mnie z prędkością 12MB/s z tym, że przepustowość w moim rejonie jest tymczasowo ograniczona: Bez%C2%A0tytu%C5%82u
Gra podobno jest w wersji najwyższej - Premium, to tak, jeśli ktoś jeszcze nie wie.


1GB został do pobrania gry, prędkość pobierania wskoczyła na 0KB/s :smiley: Rzucili się. Dobrze, że wcześniej zacząłem pobierać.

@anon17641694 Odpalił pobieranie w robocie :wink:

Linugzy mają pierwszeństwo :smiley:

Z dyskiem do roboty chodzi?

Nie rozumiem tego całego zamieszania wokół gry która od dawna istnieje na rynku od 7 lat, a gra sama w sobie też jakaś wspaniała nie jest… no ale fakt jak za darmo rozdają to cebulaki sie zbierają ;/

Jak ktoś ze mnie sie śmieje że przepłacam za gre multiplayer lub z możliwością cop-op w dniu premiery to dla mnie jest duży plus, przywilej. Bo wtedy nie ma własnie takiej patologi… zanim wejdzie jakiekolwiek promo zdążę pograć na poziomie z fajnymi nowymi osobami co też chcą grać normalnie bez żadnych rusków/arabów i innych patoli wszelkiej maści.

Tak, ale nie każdego jest stać na wersję Premium gry. A tutaj za darmo “rozdajo”.

Ale masz ból dupy :joy:

2 polubienia

Cebulaki kupują na Allegro, klucze do współdzielonych kont na Steam i potem wszędzie szukają winnych, gdy konto zostanie zbanowane.

Miałem kupić GTAV, ale na moją kieszeń jest zwyczajnie za droga - jak się okaże, że nie działa pod Linuksem, to zostanę z ręką w nocniku. Skoro mam możliwość pobrania jej za darmo, to dlaczego nie mogę skorzystać?

Ja nie mam bulu bo tej gry nie mam i nie bede w nią grać ale grałem w wiele MMO i innych gier które z abonamentu przeszły na tak zwane freemium i doskonale wiem jak to się kończy.

@anon17641694
To też kolejny dobry przykład.

Tak Ci to lotto, że już drugi post piszesz w tym samym tonie :joy:

ja opisuje ogólnie całą sytuacje która nie dotyczy tylko i wyłącznie GTA, choć na dzisiejszy dzień GTA będzie tego kolejnym przykładem…

Musisz sobie zdać sprawę, że bawisz się cudzymi zabawkami i jeśli ci się nie podoba, to szukasz sobie innych, a nie pomstujesz na cały świat i wyzywasz ludzi na oślep :wink:

@Quassar co za różnica tak czy inaczej? Ci co i tak by nigdy nie zapłacili za grę wybiorą wersją piracką. Więc cały twój misterny plan… :wink:

Niby finansowo masz racje, ale narastające toksyczne community i przeciążone serwery na rzecz darmozjadów to już inna sprawa…

Bo własnie potem osoby co chcą coś dokupić do gry to płacą własnie podwójnie żeby utrzymać serwer.
Za siebie i reszty motłochu i potem te “mikropłatności” kosztują jak nie jedna pełna gra.

Co tak czepiliście się od początku tego comunity… Chyba to nie jest najważniejsze w grze?

Jest i nie jest…
To kwestia jak lubisz grać
Jak grasz single to faktycznie ci to lotto
Jak lubisz grać z nowymi graczmi by poznawać i rozszerzać grono a nie być w tak zwanej bańce mydlanej 3 znajomych na krzyż, to tu jest własnie problem.

Albo inaczej pod włos was wezmę :smiley:
Jeśli ktoś nie lubi mojego tutaj “płaczu” w powyższych komentarzach to czaty na serwerach i samo zachowanie graczy w grze będzie o wiele gorsze :stuck_out_tongue: