GTA4, jak myślicie, jakie będą wygania?

(walker123) #1

Spora ewolucja, w porównaniu do San Andreas, ale nadal są kwadraty...

Gdzieś widziałem nieoficjalne:

Wymagania minimalne (gra uruchomi się):

Procesor - Pentium PIII 800 MHz

Pamięć RAM - 256 MB

Karta graficzna - NVIDIA GeForce™ lub ATI Radeon™ 7000

Napęd CD/DVD Rom - 4x

System operacyjny - Windows 98

Więc po wyłączeniu tych wszystkich shaderów, cieniów itp jak myślicie, pogram sobie na moim sprzęcie? xD

(M Sexy) #2

Nie wiadomo czy wyjdzie na PC, a wy już o wymaganiach..

A jeśli wyjdzie to wymagania typu ProStreet, CoD4 etc.

(Błażej) #3

Premiera za miesiac

(Mattixxxl) #4
  1. Na bank nie windows 98 na nim się raczej nic nie uruchomi. Brak wsparcia ze strony kogo kolwiek.

2. Jeżeli kiedyś pojawi się na PC to bedzie to za rok lub półtorej.

3. Więc podszlifuja grafikę itp. do sprzętu, który bedzie na rynku.

4. Moja propozycja to tak żeby zagrać Athlon x2/C2D+2gb ram+8600GT 512 mb.

5. Osobiście kupuje GTA 4 na xkolocka. Mimo posiadania dobrego kompa na konsoli gra mi sie lepiej.

(Pax555) #5

oczywiście wymagania GTA4 to PS3 lub XBOX360 i tyle

(witek-pl) #6

Na PieCa kiedyś wyjdzie ale jak narazie jest to exclusive dla konsol, bo dla wydawców jest to target no.1... Do walker123, kolejny durny post, tym razem wysmażony przez ciebie. Nudzi ci się, poskacz na jednej nodze, idź coś zjeść itp itd...

(Karmel) #7

Na własny rozum weź zobacz czy GTA San Andreas pójdzie na takim czymś.

(walker123) #8

Po pierwsze, nie odzywaj się takim tonem...

No dobra, to może powiesz czemu durny? ha.

Wiesz co, mam co robić, o to się nie martw.

Pójdzie, podawali że to jest średnia z wymagań na różnych portalach :stuck_out_tongue:

Chociaż na moje to będzie jakieś 1GB RAM, grafika nie aż tak duża... Ale procek 2.0 minimum.

(Huberto094) #9

Raczej nie sądze że Rockstar podawał że pójdzie na takim sprzecie... A wiesz dlaczego? Bo on sam mówił ze narazie nie ma zamiaru robic wersji gry na PC ponieważ jest tam znacznie bardziej rozwinięte piractwo niz na konsolach. A skoro informował że narazie nie robi gry na PC to niby dlaczego miał informować graczy o wymaganiach na PC skoro ta gra wogóle nie miała wyjsć na PC? :stuck_out_tongue:

(walker123) #10

No ja wiem, to są nieoficjalne wymagania :slight_smile:

(witek-pl) #11

Nieoficjalnie mam 2 metry wzrostu, oficjalnie tylko 179. Ktoś napisał głupotę nie ma sensu jej powtarzać. Niedługo wyjdzie na konsole więc sobie zobaczysz jak prezentuje się grafa a puźniej sobie to przełóż na realia PieCa. Oczywiście można by wykastrować ze wszystkich wodotrysków i zrobić coś na miarę GTA SA ale czy miałoby to jakiś sens? Wymagania które podałeś są tak niedorzeczne że nawet nie chce mi się ich komentować...

(Crealive) #12

Polecam serwis http://www.GtaSITE.pl

Na PC niestety nie wyjdzie

(Kratos91) #13

Ja mam wymagania daleko w odbycie :wink: bo sobie wsadzę płytkę do xboxa i już gram bez żadnych stresów. A na kompie muszą wiedzieć i ciągle coś dokupywać ram lub karte grafiki no chyba że mnie jest stać kupić dobrego kompa za 4000zł oczywiście grafika była by na full nic by się nie zawieszało jak to zwykle bywa na słabych kompach :wink:

(dean999) #14

Zapewniam cie że pójdzie i to jeszcze z bardzo dobrym rezultatem. Więc to najpierw ty sie zastanów :slight_smile:

A te wymagania są wymyślone ponieważ niewiadomo nawet czy gta IV wyjdzie na pc więc te dane są zupełnie wymyślone

(Bizz1992) #15

Nie wiem jak jest w polsce ale wiem że w UK bedzie przemiera 25 kwietnia na PC .

Co do wymagań nie mam pojęcia jakie będą.

(Goodprogram) #16

Podobno w ogóle nie ma wyjsc na pieca,

nieważne czy jestes w Rumunii, Ameryce czy na Marsie

(Pax555) #17

i tak wszystkie złe informacje podałeś

w UK będzie premiera 29 kwietnia na XBOX360 i PS3, a na PC nie wyjdzie

(Bizz1992) #18

z tego co wiem to widziałem już GTA 4 w sklepach na PS3\X360 a więc niemożliwe jest to aby premiera była 29 na PS3 i na X360

(Carrie88) #19

niestety jeszcze nie mam tej gry i chyba długo nie bede miała

(rafi84tek) #20

Witam,

radzę się sugerować oficjalną stroną

http://www.rockstargames.com/IV/#?page=information

oto cytat:

Solidną dawkę informacji dostarcza także:

http://www.gta4.net/news/index.php

Pozdrawiam,

Rafał