GTA4, jak myślicie, jakie będą wygania?

człowieku w jakim slepie widziałeś?? Chyba upadłeś na głowe. Premiera jest 29 kwietnia, na każdym protalu o gta jest taka informacja oraz na głównej stronie wydawcy. Może i widziałeś w sklepie ale chyba internetowym, i to nie oznacza , że mają ten produkt tylko poprostu w dniu 29 kwietnia po premierze będą wysyłać.

we wielu sklepach można zamówić przedpremierowo… ale wyjdzie drożej lecz przynajmniej nie zabraknie dla ciebie towaru :wink:

PS. tak sobie myślałem i doszedłem do dziwnego wniosku

w gta3 jak i w nowszych można mieć ok 10 broni… po pierwsze gdzie on to ma? nie wierze aby schował miniguna do kieszeni :wink:

druga sprawa: jak mam minigun-a w ręce to nie biega, ani nie skacze… a jak zmienie broń to nagle potrafi skakać… przecież dalej ma tego miniguna przy sobie :expressionless:

:smiley: :smiley: :smiley:

w gta4 bedzie można mieć określoną ilość broni, a bronie ciżkie typu ak-47 czy minigun (jeśli będzie) trzeba będzie chować w bagażniku samochodu

Sam to wymyśliłeś czy jak ,chyba że masz link do stronki na której to wyczytałeś to podaj bo narazie to troche brzmi jak bajka przynajmniej dla mnie. :o

gtasite.pl gtareview.com tylko ze to info było już po nowym roku potiwerdzone to jak Ci się będzie chciało to możesz poszperać w archiwach newsów

mam pytanko czy na takim sprzecie pujdzie mi gta4 procekathlon x264 4000+am2 pamiec ram 2 giga ddr2 goodram karta graficzna palit gf7600gt 256mb plyta glowna asus m2nsoc am2 pliska o odpowiedz:):):slight_smile:

Jak to sprzedasz i kupisz sobie Xbox-a to na bank pójdzie. [-X

http://forum.gamikaze.pl/viewtopic.php?f=4&t=340 a oto tutaj macie wymagania GTA4

PS radze usiąść

viewtopic.php?f=11&t=271612&start=30

macie już temat co do wymagań

te wymagania nie są wysokie…

Klopas popatrz na rekomendowane czy quad core nie jest wysokim wymogiem???

Wysokim zwłaszcza że są gry z ładniejszą grafiką i mniejszymi wymaganiami.

Wszyscy patrzą na rekomendowane…

A czy każdy musi grać na max detalach ?. - Nie.

Na średnim sprzęcie też pograsz, tyle że na niższych detalach. Nigdy granie na najwyższych detalach nie było dla wszystkich, od zawsze wiązało się to z inwestowaniem w sprzęt.

Witam,

tu ciekawy nius dla wszystkich zainteresowanych rozgrywką MP w GTA4 (z obszaru Polski):

http://www.gtam.pl/index.php?mod=commen … d=10000230

R.

Oto wymagania GTA IV jak dla mnie kolosalne ale umnie odpali bo mam 2rdzeniowy z Geforce 8400 1gb ram wiec jestem spokojny teraz tylko zbierac kase na orginalna wersje gry bo piratów podobno ma nie byc.

Wymagania minimalne:

Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2.4 GHz

1,5 GB RAM

16 GB miejsca na dysku twardym

nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)

Wymagania zalecane:

Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

Intel Core 2 Quad 2.4 GHz lub AMD Phenom X3 2.1 GHz

2 GB RAM (XP) / 2,5 GB (Vista)

18 GB miejsca na dysku twardym

nVidia GeForce 8600 lub ATI Radeon HD3700 (512 MB)

z tych wymagań najbardziej mnie zastanawia to

czyli na xp z sp2 nie ruszy ? albo na viscie bez sp ?

Tego to nie wiem ale według mnie powinno chodzic bez sp3 na Xp i bez SP1 na VIscie ale przeciez kazdy moze sobie zainstalowc jak by nie było???

nie lepiej czekać aż gra wyjdzie i spojrzeć na benchmarki? wtedy będzie wiadomo na jakich kartach i na jakich detalach będzie chodzić :slight_smile:

Jesli chcecie sprawdzic czy GTA IV bedzie działało na waszych PC-tach prosze o to link http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest tutaj sprawdzicie czy bedzie dzialac wam GTA i inne gry w które chcecie zagrać.

Przecież ta strona jest do du*y. W GRIDA gram na najwyższych detalach z prędkością, 80 FPS a tutaj mi pokazuje, że spełniam minimalne wymagania. U nich Athlon X2 3800+ jest szybszy niż seria C2D E6xxx. Nie zagram też na najwyższych detalach, bo nie mam Visty.

Według nich Radeon X1950 jest ciut słabsza od 8800GT. Ta strona to pic na wodę fotomontaż.

Tak samo te wymagania, co podałeś.

Nie napisali, jaka seria 7900.Przecież 7900GTX czy 7900 GX2 są wydajniejsze niż 8600GT. Tych wymagań ja nie rozumiem.

Pouczy mnie ktoś???