GTA4, jak myślicie, jakie będą wygania?

Ja mam tylko jedno pytanie do Attack89 wiesz co to jest fotomontaż???

Nie znasz od takiego sobie drobnego sloganu? O ile można to tak nazwać? Nie znasz…-- Pic na wodę fotomontaż?

To jest taka przenośnia. Tym wyrażeniem stwierdziłem, że wymagania są tak samo prawdziwe, co przerobione zdjęcie.

Mam pytanie czy pójdzie mi gta 4 :

Intel Core Duo 1.8 Ghz

GeForce 7600gs

1 Gb ram?

Procesor wyrobi na 100%. Karta graficzna na 100% nie da rady bo gdzieś już o tym było. 1 GB ramu może być za mało ale pewny nie jestem

Grał ktoś z was na laptopie z prockiem Core 2 Duo i Grafika Geforce 9600.Odpala czy nie ???

witam wiem jakie są wymagania gta 4 ale chciałbym żeby mi ktoś napisał czy pójdzie mi na moim sprzęcie procesor AMD Athlon 64 x2 6000+ 2x3.1 GHZ GHZ płyta główna GIGABYTE GA-M52L-S3 SOCKET AM2 pamięć ram 8GB ddr2 800 mhz karta graficzna GeForce 9800 GT 1024MB DDR 3 256 bit dysk twardy 500GB

nie no to już jest poprostu chore !!

najlepsze jest to ze za bardzo nie ma sie czym chwalic bo jezeli faktycznie ma taki sprzet to po uj mu 8gb RAMu ?!?!?!?!? oglnie sprzet nie jest powalający :stuck_out_tongue: przecietny juz teraz :smiley:

dokładnie, i na dodatek ten athlon… a jak znam takich ludzi jak on to ma pewnie system 32 bitowy xD

dlatego właśnie napisałem w “” sprzęt to taka ironia byla :stuck_out_tongue:

elo mam pytanko pudzie mi gta 4 na 1,00 GB ram??

Dodane 07.01.2009 (Śr) 17:13

mam pytanko puidzie mi ggta 4 na 1.00 GB ram

Dodane 07.01.2009 (Śr) 17:15

puidzie mi gta na 1,00 GB ram

Powinno ci pójsc na 1gb ram umnie idze wiec u ciebie nie powinno byc problemu.Chyba że masz Viste to lepiej jak byś zaopatrzył sie w 2gb ram ja korzystam z Win XP jak gram w GTA IV.