Gtx 750

Podaj adres zamieszkania i poszukamy Ci w Google najbliższego sklepu z elektroniką / castoramy :wink:
Zrób zdjęcia jakich potrzebujesz, to może na miejscu coś dopasujesz, gwarancji nie ma:P

Kabel zasilający.
Wystarczy kupić byle by się wtyczka zgadzała, czy trzeba na coś patrzeć jak kupuje?

ja zamiast kupować wtyczki do starego grata wymieniłbym ten zasilacz noname na coś pewnego markowego żeby nie popalił ci sprzętu czarna lista zasilaczy https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html a w necie znajdziesz sporo tematów jak taki zasilacz potrafi narobić szkód w komputerze

Na co wymieniłeś, I ile zapłaciłeś?

… za to nigdzie w necie nie znajdziesz kryteriów tworzenia takich list.

Stabilność napięć? Rodzaj kondensatorów? Przewidywana długość życia? Sprawność? Nie :wink: - “dopisz ten bo fajny, usuń ten bo zły”, taka metodologia tworzenia listy jest o kant d… rozbić :wink:

Jak ktoś na przypał wali na kiepski zasilacz praktycznie 100% obciążenie, to uwali go, markowemu jednak to nie będzie też dobrze służyło ;-)Rozsądek. Jak do złoma/ apu pójdzie noname na 50% w peaku, to posłuży latami, no chyba, ze pecha mamy i na prostej drodze doznajemy otwartego złamania, tylko czy nikt z domu przez to nie wychodzi ;-)Wiadomo Dobry PC-> lepszy zasilacz, ale komp za 500 zł i zasilacz za 150 ;-)?

ja tylko poinformowałem autora tematu że ma kiepski zasilacz i lepiej go wymienić a co z tym zrobi to już jego sprawa ja bym nie ryzykował sprzętem a za 150 zł nie kupi karty graficznej dysku i procesora sądze że lepiej zapobiegać niż leczyć zwłaszcza że dzisiaj markowe zasilacze z certyfikatem są do zdobycia już za + - 150 zł chyba że dla autora nie szkoda tego sprzętu i jak się spali to machnie ręką i kupi nowy

czarne listy są pewnie tworzone na podstawie jakości wykonania,statystyk jakie marki najczęsciej się psują,idą na serwis albo na podstawie wpisów na forum ,a co do zasilaczy noname jeden może pochodzić latami drugi tylko miesiąc jest to loteria

niech autor tematu sam podejmie decyzje co będzie z tym robił czy zostaje zasilacz ten co jest i tylko przejściówkę sobie dokupi,czy chce aby dobrać mu porządny zasilacz

tylko takich nie ma publicznie dostępnych np. awaryjność na 1000 :wink:
a tak na poważnie, wiem o co Ci chodzi, ale on ma jakiegoś optiplex’a, a tam bez wymiany budy może być ciężko, te poleasingowce miewają dziwne konstrukcje.

Akurat w 755 MT nie ma problemu z wymianą zasilacza. Wchodzą “normalne” egzemplarze. Niemniej i tak szukałbym nowej budy. Optipleksowa - z racji swojej “lewostronnej” konstrukcji - kiepsko współpracuje z kartami graficznymi (chłodzenie).