Gwiazdka "brak nowych postów" i jak zmienić adres email?

Witam. Mam pytanie dotyczące czerwonej gwiazdki przy moich postach “brak nowych postów”. Wiem, że nie byłem obecny na forum kilka lat ale już jestem i napisałem kila nowych postów a gwiazdka nie zniknęła. Oraz jak mogę zmienić adres email, gdyż obecnego mój klient poczty (Mozilla Thunderbird) nie obsługuje, gdyż pozostałe mam na “Tlenie”, (próbowałem na różne sposoby ustawić i nic). Byłbym wdzięczny za info. W regulaminie i na FaQ nic nie znalazłem na ten temat.

Pozdrawiam :piwo:

To bardziej do działu “O forum” się nadaje. Przenoszę.

Za czasów PhpBB2 była chyba już opcja pozwalająca na zaznaczenie wszystkich postów w obrębie forum lub działu jako przeczytane.

Użyj jej po prostu.

Co do mail’a to niestety ze względu na nową wersję Vortalu tymczasowo (?) usunięto możliwość zmiany mail’a rejestracyjnego…

Z tym się trzeba zwrócić do kogoś z Administracji.

Najlepiej chyba do lazikara , gdyż on tutaj przebywa najczęściej.

A co do adresy e-mail, to mogłeś chociaż minimalnie się wysilić:

zmiana-adresu-mail-profilu-t355225.html

Nie chciałem takimi bzdetami zajmować głowy “adminom”. W regulaminie jest napisane, żeby nie używać formy Priv.

robiłem tak i nic :?

Nie mniej dzięki. :slight_smile:

Wreszcie udało mi się oszukać Thunderbirda i odbieram i wysyłam wiadomości z konta Onetu. Więc zmiana e maila nieaktualna.

Pozdro :slight_smile:

równie dobrze administracja forum mogłaby się wysilić i ująć zasady zmiany adresu w regulaminie lub właśnie w FAQ. to nie pierwszy i pewnie nie ostatni taki post. Smutne jest tylko to, że Admini nie widzą potrzeby “pójścia” na rękę i umożliwienia zmiany z poziomu profilu. No cóż, po co być “przyjaznym” użytkownikom, jak ten ostatni może zadać sobie trochę trudu i zamiast taką “skomplikowaną” zmianę przeprowadzić samemu, musi napisać maila do Admina z prośbą i jeszcze trafić do takiego, który akurat często jest na forum. To taka odmiana “przyjaznego państwa” w wydaniu lokalnym :smiley:

Bardziej sensownym rozwiązaniem myślę, że byłoby umożliwienie zmiany e-maila w profilu (zapewne na vortalu). I bardzo prawdopodobnym jest, że administracja nad tym aktualnie pracuje. Nie widzę sensu w zmienianiu regulaminu na kilka dni. Ale można przykleić temat w dziale “O forum” zatytułowany: “Chciałbym zmienić e-mail w profilu. Co robić?”.

-sensowniejszym od jakiego rozwiązania? od tego o którym pisałem:

Nie. Dużo sensowniejszym od tego:

Powód podał Kpc21

@sdar

a co ma poinformowanie o możliwości zmiany adresu poprzez odpowiedni zapis w regulaminie lub w FAQ a formą jego zmiany (samodzielnie lub poprzez prośbę do Admina) ?

Kpc21 - to są tylko jego przypuszczenia i bardzo jestem ciekawy co się zmieni za kilka dni. Poczekamy zobaczymy.

Widzę, że ktoś się bardziej skupia na drobnej uszczypliwości w stosunku do wortalu niż na sednie problemu.

Widzę, że moje poparcie ( =D> ) dla “przemopk” zostało wyczyszczone :? .

A co z gwiazdkami przy moich tematach ? Czy “Ktoś” mi odpowie?

@mark132

też widziałem Twój post ( =D> =D> =D> ), który następnie zniknął. Szukałem go w śmietniku - też nie było.

No cóż, niezbadane są wyroki Bos…sorry, Moderatorów.Przykre jest tylko, że takie to postępowanie jest ważniejsze od merytorycznej dyskusji i wspólne rozwiązywanie problemów i wątpliwości.

A co ten post wnosił do dyskusji? Nic. Dlatego go skasowałem.

Był tak wielkim OTem, że nawet na pobyt w śmietniku nie zasługiwał.

Chcesz kogoś poprzeć - wyraź to w PW do niego.

Natomiast co do spraw o które pytasz - na ten temat muszą się wypowiedzieć administratorzy.

My, moderatorzy tylko tu sprzątamy.

@Frog:

może spróbuję pewne sprawy wytłumaczyć.

Wątek dotyczy pewnej sprawy/problemu. W kolejnych postach, kolejni użytkownicy przedstawiają swoje zdanie/pomysły/rozwiązania. Chyba mamy do tego prawo, dopóki dotyczy to tematu założonego wątku.

Wyraziłem swój pogląd na sprawę, na moją wypowiedź odpowiedział Kpc21. Ponieważ jego wypowiedź opierała się tylko na przypuszczeniach (tylko i wyłącznie jego), poza tym była trochę niefortunnie sformułowana, w swojej kolejnej wypowiedzi przedstawiłem wątpliwości co do jego stwierdzenia. Jakby nie patrząc była to polemika między mną a Kpc21. Czy potrzebny był jemu adwokat w postaci Sdara?.

Moje stanowisko/wypowiedź poparł w swojej wypowiedzi @mark132.

Jeżeli poparcie i podpisanie się pod opinią innego użytkownika , dotyczącej poruszanego tematu głównego wątku jest wg Ciebie:

To gratuluję zrozumienia istoty forum.

Już zrozumiałem istotę forum.

Dlatego też moja odpowiedź na Twój post to:

:ziew:

Sam zaraportowałem ten post.

Skoro uważasz że “rząd mordek z łapkami” podnosi rangę i przyczynia się do merytoryki tego wątku, to skomentuję to innym rzędem “mordek”:

:x :x :x :x

za to wypowiedź Froga z jego mordkami jakże dużo wnosi do merytoryki wątku a przy tym jaka jest kulturalna

A może by zakończyć tą bezsensowną dyskusję ?

No właśnie. A ja to przemilczę. Tym razem bez mordek.