Hack Tibi

Dzisiaj stała się wielka tragedia.

Dokładnie przed chwilą moje konto z bardzo wysokim lvl zostalo hackniete.

A wczoraj aktywowalem pacca za ktorego zaplacilem 90 zl.

Da sie odzyskac.

Gralem w ta gre 2,5 roku

i nagle taka tragedia poratujcie bo nie wiem co robic

skończyć z najgłupszą grą jaka istnieje i powrócić do normalnego życia

nie skacz przez okno, bo to nic nie da.

Przeskanuj komputer przez antywirusy, adware, spybot - znajdziesz na dobrychprogramach

W jaki sposób kupiłeś premmy ?

ja nie kupuje na allegro tylko bezposrednio.

Ale co da skanowanie jak nie mam juz konta

Ja sie zabije takie konto.

Bylem najlepszy w powiecie

Może to właśnie czas by dać sobie spokój z tibią? Jeżeli tak wydajesz pieniądze na tibie to równie dobrze możesz zagrać w EVE Online - przy dobrym zagospodarowaniu możesz jeszcze zarabiać na tym;) Sprzedając pieniądze na allegro czy doładowania które kupisz za pieniądze w grze.

Napisz do nich. Przy rejestracji podawałeś swojego e-maila, więc na niego przyślą informację. Odzyskasz konto, chociaż pewnie będzie okradzione.

nie znam angola a po polsku pewnie nie umieja czytac

czyli jesteś skończonym no-life który się na dodatek nie nauczył się przez kilka lat szkoły angielskiego. Nie ma dla ciebie ratunku.

[*][*]Ehh… jaka szkoda:([*][*]

To znak od Boga że cię nawraca do ludzi xD

Niestety będziesz musiał grać od nowa :-).

Powinieneś się cieszyć że oderwano Cię od nałogu =D>

Ja ci polecę fajną grę, nie MMORPG tylko grę akcji ale jak zaczniesz grać nie przestaniesz, Counter Strike. Tylko nie czituj bo za to grozi śmierć!

Ile masz + do władania krzesłem?

btw uważaj na mamę.

Tak serio, to rzuć ten szajs, nie warto.

Cs to nudna gra ja chce mojego knighta mama mnie do psyhologa chce zapisać ratunku! !!

po twoich postach, wnioskuję że już dawno powinna to zrobić.

Cs nie jest nudną grą

Tibia również nie jest nudną grą

Ots także nie jest nudną grą

Psycholog - dobra sprawa, Mlekovita , ile dziennie grałeś?

//CS, tibia, ots, psycholog - sprawdzone na własnej skórze.

Ja bez tibi nie żyje a wbijać ponownie taki lvl to naprwde zal mi sie robi mojego konta pomozcie cos jeszcze

Daruj sobie takie żarty. To nawet śmieszne nie jest.

Uwaga do wszystkich - proszę powstrzymywać się od wszelkich niepotrzebnych komentarzy.

Cytowany post jako OT - kasuję.

Pomyśl czy jakaś głupia (a choćby nawet i mądra) gra komputerowa jest warta tylu emocji? Straciłeś trochę kasy i czasu? Trudno - tak w życiu już jest czasami, ale przynajmniej dowiedziałeś się co ta gra zrobiła z Twoim życiem. To już coś. I może lepiej, że zhakowali Ci to konto, teraz, kiedy jeszcze widzisz, że masz problem, bo za kilka lat mógłbyś być wrakiem człowieka.

Daj sobie spokój z tą grą i wyjdź do ludzi - poza Internetem życie też istnieje i jest dużo fajniejsze, serio.