HotZlot 2008 - organizacja dojazdu

Mój problem też się już rozwiązał…okazało się iż wagon nr 42 jest dopiero dołączany do składu na stacji Kraków Główny,a Ja z uporem maniaka chciałem zarezerwować tam miejsce od stacji Kraków Płaszów.

Reasumując mam miejsce nr 42 od korytarza…wagon też 42…jeżeli ktoś będzie wsiadał w Krakowie Głównym to są jeszcze miejsca w tym przedziale np.43-44 itp…

Wyśpij się, bo od Wawy nie ma bata - koniec snu :smiley:

My tez jednak pociagiem smigamy :smiley:

More fun.

To moze jakis znak ustalimy, zeby wiedziec kto na zlot :wink:

pozdro

Ja będę miał ubraną koszulkę firmową z I zlotu…nie sposób nie zauważyć… :slight_smile:

Ja takoż samo - koszulka z I zlotu :slight_smile:

a jak ktos nie ma koszuleczki :smiley: ?

no ja akurat jadę tym pociągiem ale wsiadam w Poznaniu najprawdopodobniejewentualnie we Wrocławiu bo mam wybór albo pociąg z przesiadką w Poznaniu albo we Wrocławiu, przez Wrocław bilet kosztuje 90 gr wiec więc prawie nic i czas podróży przez Poznań jest krótszy o godzinę

sphinx , devil33 , No to panowie mam nadzieje, że się “odnajdziemy” :wink: jak podobnie jak koledzy z poprzedniego zlotu będę odziany w koszulkę z I zlotu :smiley:

Jeśli ktoś jedzie jeszcze tym pociągiem z Łodzi ew. gdzieś po drodze to niech się odezwie. Zbieramy ekipę :slight_smile:

Ok, rezerwuje :smiley:

A ja mam jeszcze jedno pytanie…

Chodzi mi konkretnie o powrót.

Czy w niedziele 07.09.08 będzie ktoś jechał samochodem do domu ??

Konkretnie chodzi mi o to czy będzie ktoś przejeżdżał przez Gdynię.

Po prostu autokar ze zlotu wyjeżdża o 12 a ja pociąg powrotny (taki który mi pasuję najbardziej) mam o 12:15 (w Gdyni).

Dlatego szukam dobrej duszy które by mnie podwiozła :smiley:

Tak szybko chcesz nas opuszczać? :stuck_out_tongue:

He nie no ja mogę siedzieć do wieczora tylko załatwcie żeby kierowca autokaru zawiózł mnie do Zduńskiej Woli :smiley: :stuck_out_tongue:

Eeeee nie przesadzaj :wink: Masz jeszcze np. połączenie o 13:52 i 14:47 :stuck_out_tongue:

No to super to tak jak było mówione koszulki z pierwszego zlotu i spotykamy się obok KFC.

Dosiądziesz się do nas.

Jak się zdecydujesz to napisz.

Zarezerwowaliście bilety jak nie to zagadajmy się na PW abyśmy mieli jeden przedział :smiley: FANE zwłaszcza Wy bo jedziecie od początku :smiley:

Jak ktoś chętny to pisać ale najlepiej na PW odpowiedź będzie szybsza :smiley:

mozna w ogole zarezerwowac pojedyncze miejsca w pospiesznym?

jedzie ktos tym pociagiem z wrocka?

Nie ma możliwości rezerwacji miejsca w zwykłym pośpiesznym pociągu.

Opcja ta jest dostępna jedynie dla pociągów:

InterCity, Ekspress, pociągi dzienne i nocne Tanich Linii Kolejowych oraz miejsca w wagonach sypialnych i kuszetach w pociągach regionalnych w komunikacji krajowej.

tak tez myslalem, pozostaje wiec jedynie opcja dogadania sie na PW coby spotkac sie na dworcu i wspolnymi silami walczyc o wolny przedzial :slight_smile:

jadacych tym pociagiem z wrocka prosze o kontakt na PW

malydragon , wy jedziecie od początku więc liczę na to że załatwicie 2 miejsca dla mnie i dla devil’a33 :smiley: