HotZlot 2008 - wątek ogólny

@Krogulec: pierwszy zlot w górach, drugi nad morzem… A kolejne gdzie ? Na Wyspach Kanaryjskich ? :wink:

Gdyby nie to, że jestem skrajnym domatorem, to pewnie bym zawitał. Ale będzie inaczej, powód prozaiczny: “nie chce mi się ruszyć czterech liter”. :slight_smile:

Będzie można liczyć naturalnie na wideo & foto ze zlotu… ?

Dla ciebie po problemie a dla innych stwarzasz problem, bo zajmujesz dwa miejsca.

:stuck_out_tongue:

Kurczę, za rok mnie też ominie, wówczas będę miał 17 lat na karku. Najwcześniej za dwa lata … Cóż, muszę się z tym chyba pogodzić, tak samo jak wielu innych forumowiczów. Innym (którym się uda pomyślnie zarejestrować) pozostaje życzyć udanego zlociku.

BTW, niepełnoletni forumowicze - może zróbmy własny, nieoficjalny zlot czytelników dobrych programów, ale only U-18? :stuck_out_tongue:

Tym żartobliwym akcentem zakończę mojego posta.

syaoranv , można by było zrobić :wink:

Ale gdzies blisko poznania ;D

syaoranv - great idea

ale skad wziac na to kase? czy dobreprogramy (redakcja) zgodzila by sie na to.

a jak juz tak to proponuje w warszawie mam 250 km i latwiej jest dojechac.

Ale kombinujecie, i kto za Was będzie brał odpowiedzialność ?? :?

I jeszcze się kłócicie gdzie ma być, a nigdzie nie będzie…

Jeden. Napisałem to pół-żartobliwie.

Dwa. Napisałem nieoficjalny, więc redakcja nie miała by tu nic do rzeczy. Sami to organizujemy. Jak przyjęcie urodzinowe :stuck_out_tongue:

Trzy. Warszawa - duże miasto … mało wolnej przestrzeni. Więc jak już to w jakimś ustronnym, przyjemnym i cichym miejscu.

Cztery, to i tak nie wypali. Mali ludzie - duże problemy. Możemy sobie tak tylko marzyć :stuck_out_tongue:

NO to nie zostało nic innego jak czekać na kolejne zloty.

No to nie pozostaje nic innego, jak skończyć tą nieszczęsną 18 :stuck_out_tongue:

quote] No to nie pozostaje nic innego, jak skończyć tą nieszczęsną 18

yeah w tym roku mam cały wrzesień wolny dlatego będę się ubiegał o miejsce :smiley:

Ile bedzie się płaciło???(Pytam z ciekawości)

Zapewne napiszą w oficjalnym oświadczeniu o zlocie.

Z tego co pamiętam, rok temu koszta wyniosły 50 PLN.

Witam,

ino ładny pokój dla mnie zaklepcie, z widokiem na morze :lol: . Tylko odrobinę daleko tym razem (przynajmniej dla mnie)

Wiadomo już czy jakiś “happy bas” wybiera się może w te okolice?

Pozdrawiam.

Mam pytanko, czy mogę zabrać kogoś z sobą ? czy ta druga osoba ma też rezerwować miejsce ?

Hehe, idąc takim tokiem rozumowania, na zlocie zamiast 200 pojawiłoby się 400 osób :smiley:

Druga osoba zapewne również musi się zarejestrować, tak przynajmniej wynika z tego co napisał w pierwszym poście Krogulec.

Przepraszam, że odpisuję z poślizgiem (widzę, że wątek trochę się rozwinął :wink: ) Zaraz postaram się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Już o tym kilka razy szerzej pisaliśmy - w skrócie jest to podyktowane wymogami prawa. Osoby niepełnoletnie musiałyby na czas Zlotu formalnie pozostawać pod naszą opieką, a za każdym przecież nie będziemy mieli czasu i możliwości chodzić i pilnować… Piwo nie jest tu wcale jedynym problemem - wystarczy, że ktoś oddali się z ośrodka i wpadnie pod samochód albo choćby złamie nogę. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób nie spełniających wymogu wiekowego może czuć się rozżalonych, bardzo nam z tego powodu przykro ale naprawdę nic na to nie możemy poradzić - takie jest prawo…

Niestety nie przewidujemy udziału z opiekunami z prozaicznego powodu. Miejsc będzie tylko 200 - w takiej sytuacji duża część z nich musiałaby być przeznaczona dla opiekunów…

Wszyscy uczestnicy Zlotu muszę mieć 18 lat najpóźniej 5 września 2008 r. Osoby, które będą miały 18 lat nawet w tym roku ale po Zlocie to formalnie w trakcie trwania Zlotu nie będą miały jeszcze 18 lat, a więc nie będą pełnoletnie.

Oczywiście jeżeli pisząc “kogoś ze sobą” miałeś na myśli znajomego (w jednym z wcześniejszych postów napisałeś, że chciałbyś wpaść z kumplem) to nie ma problemu. Będzie musiał się jednak osobno zarejestrować.

Przy okazji, od razu jednak uprzedzam, że jeżeli ktoś by chciał zabrać na Zlot swoją “drugą połówkę” to będziemy to zjawisko w tym roku intensywnie zwalczać. Zależy nam na tym aby nie był to “romantyczny weekend we dwoje nad morzem” dla zakochanych par tylko aby każdy uczestnik pojawił się dlatego, że jest stałym użytkownikiem dobrychprogramów (czy też TechIT lub Gamikaze), chce być na Zlocie i będzie autentycznie zainteresowany atrakcjami Zlotu (sesje techniczne itp.). Niestety wbrew pozorom 200 miejsc, biorąc pod uwagę olbrzymią oglądalność DP, to nie jest wcale tak dużo (choć jak na tego typu przedsięwzięcie jest to bardzo duża liczba) i zajmowanie miejsc przez “drugie połówki”, które Zlotem nie byłyby zainteresowane wcale lub zainteresowane średnio, byłoby nieuczciwe wobec użytkowników, którzy naprawdę chcieliby w Zlocie uczestniczyć, a nie starczy dla nich miejsc. W szczególności podczas tego Zlotu nie planujemy pokoi koedukacyjnych :wink:

Jeszcze aby było jasne - nie mamy nic przeciwko udziałowi przedstawicielek płci pięknej - pod warunkiem, że będą to autentycznie czytelniczki vortalu zainteresowane Zlotem, a nie swoim chłopakiem, który na Zlot się wybiera :wink: Płeć piękną gorąco zapraszamy ale… bez swoich chłopaków/mężów :stuck_out_tongue:

I to jest właśnie złe myślenie - to będzie jedyne w swoim rodzaju wydarzenie z niesamowitą atmosferą, wyjątkowymi ludźmi i z całą masą atrakcji. Żaden polski portal technologiczny nie organizuje tego typu zlotów. Tam po prostu trzeba być! Tego nie odda ani wideorelacja ani fotorelacja :wink: Robimy to dla Was i - wierz mi - przygotowanie takiego Zlotu to naprawdę ogrom pracy wielu ludzi i jeszcze więcej pieniędzy. Stwierdzenie “nie chce mi się ruszyć czterech liter” jest więc tu (delikatnie mówiąc) stanowczo nie na miejscu :stuck_out_tongue: Rusz te swoje “cztery litery” bo ominie Cię coś niepowtarzalnego :!: :wink:

Polski vortal, polscy użytkownicy, więc na razie nie planujemy Zlotów poza granicami naszego kraju (choć przewinął się pomysł Słowacji). W Polsce jest jednak jeszcze mnóstwo pięknych miejsc w których można organizować tego typu spotkania :wink:

Jeszcze tego nie ustaliliśmy - podobnie jak w ubiegłym roku ma być to symboliczna opłata, więc na pewno grubo poniżej 100 zł. Czy będzie to 50 czy 80 zł jeszcze zobaczymy - nie mamy jeszcze dopiętej w 100% listy partnerów Zlotu, którzy będą pokrywać większość kosztów ogranizacji tej imprezy.


OT’y -> kosz

Zobaczycie z bicza wam zleci do tej 18tki :slight_smile: Pamiętam jak miałem 12, 13 lat i 18 jakimi odległymi czasami się wydawała…Ja niestety nie pojadę, bo 06.09.2008 idę do nieszczęsnego miejsca zwanego pracą, a od października zaczynam studiować informatykę. Może w przyszłym roku. Ale duchem będę z wami i to się też liczy.

@Krogulec: nie musisz przekonywać. Zdjęcia, opisy, filmy z zeszłego roku wyrobiły o pierwszym zlocie jak najlepsze zdanie. :wink: Rok temu pytałeś mnie przez PW, czy będę. Odpowiedziałem, że nie znajdę czasu. Faktycznie, czasu nie było. W tym roku dla odmiany nie ma chęci, jednak jest świadomość, że stracę znowu coś wyjątkowego. Tak jak Alden, będę Was wspierał duchowo… może wirtualnie, kto wie co w tym roku zaserwujecie na zlocie… :wink: Nową szatę graficzną DP… ? :smiley:

haha dobre :smiley: