HotZlot 2008 - wątek ogólny

Czekamy na następną porcje zdjęc :slight_smile:

Mati17 , mogłeś chociaż podpisać kto jest kto :stuck_out_tongue:

no to i ja coś dam od siebie :smiley:

958ee3e41b2aef2fm.jpg

ja też bym chcial tam być…

Pozdro ze zlotu. Dzisiaj będzie pite za wasze zdrowie. :lol:

Mati17 , Mariuce00 , Napiszcie kto jest kto, bo rozpoznaję tylko TomisH’a, który jest chyba na zdjątku kolegi Mati17 , 1 zdjęcie ostatni chłopak :smiley:

Generalnie zlot mistrzostwo świata !!

Pozdrowienia od oczekujących na pociągi z Gdyni :wink: Fotki wrzucę jak tylko wrócę do domku. A jest tego SPORO! Zwłaszcza zdjęć z Hostessami :wink:

wrzućcie te fotki co qbap pozował przy rozdawaniu prezentów :smiley: brecht będzie hehehe :smiley:

Dawidd , niestety nie znam wszystkich nicków za co bardzo przepraszam obecnych na fotce których nie wymienie.

Od lewej stoi Trux, w spodniach moro jest Sphinx, w okularach malydragon(?) obok malegodragona jest bocieq, ja stoje z zalozonymi rekoma obok boćqa i na koncu mikew_86

Teraz chciałbym podziękować wszystkim Redakcji DP oraz uczestnikom, atmosfera jaka stworyliście sprawila, że każdy czuł się jak w wielkiej rodzinie:mrgreen:. Cała organizacja zlotu (integracji :lol:) była doskonała, nie było się do czego przyczepić lecz to było do przewidzenia.:))

PS. Dziekuę Redakcji DP za materac do … :mrgreen:

qbap świetnie rozdawał nagrody ;d

Zlot był naprawdę świetny, integracja jeszcze lepsza :mrgreen:

Tylko ten wykład o ubuntu… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam!

Jaki materac?? PRzecież to był gadżet erotyczny :smiley:

I zgadzam się ze wszystkim co napisałeś wcześniej. Również dziękuję Redakcji DP.

Co do Ubuntu. To za rok sesję o tym systemie mają prowadzić panowie z Microsoftu :smiley:

Masz racje, zdecydowanie lepiej brzmi.

Wielkie dzięki organizatorom zlotu za tą wspaniałą imprezę.

Masa nagród, fajni ludzie i sesje. Było super. :lol:

Dokładnie, było świetnie. Kto pamięta nocną wyprawę na plażę? :smiley:

Ta, rano jak zobaczyłem jaka droga tam prowadzi to nie mogłem wyjść z podziwu, że myśmy tam doszli i wrócili. Cało :wink:

Sam się dziwię, że nikt gleby nie zaliczył. Ja czekam na foty z tej nocnej wyprawy. :smiley:

Serdecznie dziękuję organizatorom Hot Zlotu, było naprawdę zajefajnie !!

Jak również redakcji “DP”; dziękuję tak że osobom prowadzącym prelekcje, częstokroć bardzo ciekawie.

Oraz partnerom i sponsorom nagród.

Wybór ośrodka wczasowego DREJK jak najbardziej był trafny, mam nadzieję że spotkamy się w przyszłym roku w podobnie

przestronnym i przygotowanym na przyjęcie aż tylu chętnych do wzięcia udziału w konferencji.

Co do fotek, jak obrobię dam linki.

hnt , mikew_86 , dokładnie w takim stanie pokonać 2x te schody to był wyczyn :D.

Ja tez dziekuje za wspaniały Zlot :wink: Mam nadzieje ze na tym zlocie się nie skończy a bede dalsze “integracyjne zloty” dobrychprogramow :smiley: