HotZlot 2008 - wątek ogólny

Dziękuję z wspaniały Zlot w naprawdę wspaniałej atmosferze .

Chyle czoła przed organizatorami.

Podziękowania za wspaniałe nagrody oraz za doskonałe miejsce do nauki i hmmm … integracji :smiley:

tak czytam, każdy mówi o ‘integracji’ … to tam niezły melanż musiał być :stuck_out_tongue:

Co poniektórzy skończyli o 7 rano :smiley: :smiley:

Najbardziej zaskoczyło mnie obsługa, która w pewnym momencie poprosiła nas, abyśmy poszli w końcu do pokoju :wink:

Dziękuję za zlot. Zobaczyć i poznać forumowiczów na żywo to było coś.

PS Integracja potrafi zmęczyć.

O ja :smiley: Mnie to się obsługa najbardziej spodobała :smiley: Bardziej niż hostessy :smiley:

Ja wracam do Jastrzębiej, kto wraca za mną? :smiley:

Dzięki za zlot organizatorom i wszystkim, którzy byli :smiley: A qbap rzeczywiście sprawdził się w swojej roli :stuck_out_tongue:

Mam nadzieję, że w przyszłym roku też będę mógł być :slight_smile:

Dziękuję z możliwość udziału w tak świetnie zorganizowanym zlocie, mam nadzieje że w przyszłym roku się jeszcze spotkamy, w koncu muszę się zrewanżować w OA bo w gipsie troche cieżko mi sie grało :slight_smile:

możecie mi wierzyć lub nie ale pamiętam(!) nocna wyprawe na plaze i to ze szczegółami :mrgreen:. Dla niekojarzących mnie ja byłem przewodnikiem z latarka w telefonie :))

No i już po Zlocie. Było jeszcze ciekawiej niż rok temu. Piękne hostessy, obsługa (ta żeńska część) równie urodziwa, ekstra nagrody (ja już tradycyjnie, jak rok temu, wygrałem koszulkę :D). Bardzo ciekawe sesje, ekstra organizacja i lokalizacja. Ogólnie niech żałują Ci którzy nie byli.

Było super. Ja już w domu a do Jastrzębiej wracam już w środę, bo udało mi się poznać jedną z tych przemiłych Pań ze stołówki. :slight_smile:

A ja jeszcze w drodze powrotnej (o 00:00 dotrę do domu)

Ogólnie była FAJNIE :slight_smile:

Myślę że ten zlot był jeszcze bardziej integrujący.

Wielkie dzięki za wspólnie spędzony czas.

P.S.

Pamiętajcie rozstrzygnąć konkurs rysunku (tablet)

Będę przypominał regularnie :stuck_out_tongue:

Nie no ja czekam na “Uczestnik I i II zlotu” :smiley:

Ja niedawno do domu wróciłem. Generalnie to cieżko dziś było prowadzić po wczorajszej integracji. :stuck_out_tongue:

Wielkie dzięki za zlot i prezenty :slight_smile:

Żałuję, że chciałem się wykręcić ze zlotu. Następnym razem tego błędu nie bedę chciał popełnić (tu szczególne podziękowania dla krogulca, który mnie nawrócił :lol: ).

PS. Chłopaki z lublina sie na pkp spóźnili :wink:

PS2. Za mało pań było! Więcej hostes!!

PS3. Kto ze zlotu wyprzedzał nas srebrnym samochodem kilka kilometrów od jastrzębiej (my jechalismy astrą).

Ej, to kiedy jest ten HotZlot 2008? :slight_smile:

Ja jeszcze w drodze ale już bliżej niż dalej :wink: niezapomniane chwile wspaniali ludzie co więcej dodać do zobaczenia za rok :slight_smile:

Nie byłem na zlocie dlatego mam pytanie kiedy będą foto-video relacje bo już niemoge sie doczekać ? :?: :smiley:

Redakcja musi się wyspać i odpocząć, to pewnie jutro, albo pojutrze coś już będzie :wink:

Tylko, że redakcja do jutra siedzi jeszcze w Jastrzębiej :stuck_out_tongue:

Na pewno nieoficjalne foto pojawią się lada moment więc spokojnie

Było fantastycznie :slight_smile:

Wielkie brawa dla organizatorów, za wszystko.

Pan z Ubuntu jedynie sobie nie poradzil z prezentacja* ( chyba go to przeroslo ), reszta byla naprawde spoko :wink:

*Pisze to jako uzytkownik Linuxa.

Dotarłem przed 21-wszą…ale do teraz się kąpałem… :lol:

Co tu więcej pisać…max wypas z serii “klękajcie narody”.

W Gdynii mi zły bilet sprzedano w kasie PKP,na dworcu w Warszawie musiałem kupić poprawny u obsługi InterCity…wykosztowałem się na kolejne prawie 100 zł,teraz reklamacja gdzieś w Olsztynie i czekanie prawie miesiąc na jej rozpatrzenie…trzeba mieć pecha…

Nawet mi nie przypominaj ](*,) :beksa: :beksa: :beksa:

Zamiast siedzieć i się integrować trzeba było pracować. W takich przypadkach ciężko być dorosłym :frowning: