HotZlot 2008 - wątek ogólny

Temu tylko hostesy w głowie :stuck_out_tongue:

No jestem może na dwóch zdjęciach. A impreza super. Zwłaszcza sesje. Tak czytałem te informacje Krogulca o haltowaniu w czasie rejestracji ludków, którzy zarejestrowali się na forum jedynie po to, aby pojechać na Zlot i dziwię się, że mnie nie odrzucili, bo zarejestrowałem się na forum 4 sierpnia.

@el polaco: dobra robota z tą tapetą.

:smiley:

Przyznam, że całkiem fajnie Ci to wyszło :wink:

Komentujcie proszę pod artykułem z fotorelacją - ten wątek ma już kilkadziesiąt stron, a chcielibyśmy aby jak najwięcej opinii o Zlocie były w jednym (tamtym) miejscu :wink:

Jeśli dobrze pamiętam to pisałem tylko, że odrzuciliśmy kilka zgłoszeń “par” w których ewidentnie “pani” została zarejestrowana na Zlot aby pełnić rolę “przytulanki”. Nie chcieliśmy “haltować” zgłoszeń osób, które zarejestrowały się na forum w okolicach początku sierpnia ponieważ było trochę osób, które były z całą pewnością czytelnikami vortalu bo kojarzyliśmy je chociażby z komentarzy ale na forum zarejestrowały się dopiero wtedy. Oczywiście zawsze istniała obawa, że w tej grupie trafi się osoba, która czytelnikiem nie jest, a zarejestrowała się tylko po to aby załapać się na “trzydniową imprezkę za 50 zł” ale szczęśliwie takich przypadków nie odnotowaliśmy. Tak czy inaczej nie były odrzucane zgłoszenia ponieważ ktoś zarejestrował się na forum dopiero 4 sierpnia :wink:

Ja np. od dawna ściągam programy z wszego serv., czytam newsy, a na forum zarejestrowałem się dopiero na początku sierpnia, ale po zlocie i na forum zacznę się częściej udzielać. :slight_smile:

obejrzałem fotorelacje ze zlotu, i zauważyłem ze prawie na wszystkich fotkach gdzie jesteś to właśnie w otoczeniu płci pięknej :wink:

więc :smiley: :smiley: :-D…

on je ‘pilnował’ :wink:

A propos, dopisków “Uczestnik II Zlotu” nie ma?

…aha teraz to tak się nazywa :smiley:

kiedy bedzie beta serwisu zlotowicze już testują ?? i pod jakim adresem mozna oglądnąć dokłądny wygląd

Kiedy będzie publiczna beta nie powiem bo sami tego nie wiemy. Zlotowicze jeszcze nie testują zamkniętej bety, którą zapowiadaliśmy na Zlocie.

A może jakieś screeny można by było prosić z tej bety dla tych którzy nie byli na zlocie? :>

własnie rzynajmniej scrreny całej strony ewentualnie filmik prezentujący podstawowe możliwości

Po zdjęciach widziałem, że zlot udany. Szkoda, że mnie nie było po raz kolejny (granica wieku :frowning: ). Ale w przyszłym roku ( o ile zlot będzie) na bank pojadę :mrgreen: .

Witam, Zarejestrowałem się na HotZlot, ale niestety w ostatniej chwili dowiedziałem się, że mam egazminy właśnie w ten wekend (profesor zmienił termin) no i niestety nie przyjechałem. Bardzo chciałem być na sesjach ścieżki “kreatywnej”, dowiedzieś się czegoś nowego z zakresu tworzenia stron. Mam pytanko, czy można zdobyć jakieś materiały z tych sesji, a może nawet z całego HotZlotu?

Musisz poczekać na zapisy wideo sesji, które wkrótce zaczniemy udostępniać.

Ja. I wcale się tego nie wstydzę.

Masz do mnie jakieś uwagi - pisz na PW.

OT - kosz.

Witam was chłopaki,

mam takie pytanie, czy jakieś rangi zostaną przyznane pod avatarem? tak jak to miało miejsce po pierwszym zlocie.

A tak na marginesie, to już nie mogę się doczekać tego nagrania video :stuck_out_tongue:

Ja mam frog uwage i nie tylko do Ciebie więc pozwole napisać sobie tu:)

O to cytat z Waszego regulaminu:

1.1. Zakazuje się umieszczania treści sprzecznych z polskim i międzynarodowym prawem, które naruszają dobro innych osób, firm i instytucji, a w szczególności:

e) treści zachęcających lub pochwalających zażywanie środków odurzających tj. narkotyki, alkohol etc.

a więc skąd w opisie w części “integracyjnej” wzmianki o piwie i fotki w relacji…sugerujące iż odurzyć się w towarzystwie kumpli to fajna sprawa?

Zanim odbył się zlot, pisaliście iż tylko pełnoletni mają wstęp…luzik…a reszta ma czekać na kolejny a w międzyczasie zostaną uraczeni relacją.

I pisząc relacje zapomnieliście o tych nastolatkach którzy gdy zobaczą iż ich koledzy bawią się przy piwku sami nie mogąc się doczekać zaopatrzą się w nie po zapoznaniu się z Waszą relacją?

Jeśli w/g Was, sugerowaniem iż alkohol integruje…nie złamaliście własnego regulaminu to się nie dziwie skąd u Was taka nerwowa atmosfera gdy ktoś walnie w tekście byka…

Z resztą na trzeźwo użerać się z każdym błędem, na tyle postów co się tu pojawia to by łatwo nie było…

Na przyszłość proponuję dodać funkcję zgłaszania nieodpowiedniej treści przy aktualnościach.

a co ma wspólnego regulamin forum z regulaminem zlotu ??