HotZlot 2008 - wątek ogólny

Sorry… wklejam fotki niestety padła mi kalibracja monitorka i kolorki jakieś dziwne powychodziły, mam nadzieję że się forum nie rozleci…

91cfcc59e1_m.jpg

d4f2eeeb14_m.jpg

e22310907c_m.jpg

bfb2f31b17_m.jpg

935b123bf9_m.jpg

381a6cfc6c_m.jpg

6602a93ee1_m.jpg

Na Luzie (czyli testy tłumików inercyjnych):

f814ed1e27_m.jpg

0dcda692b4_m.jpg

7807db338f_m.jpg

i jeszcze pytanko czy można dostać logo zlotu w wersji Vektorowej? np. PDF, AI, EPS, CDR

Ankieta mi nie chodzi :frowning:

404 - File or directory not found.

The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

I adres strony mi podmienia na gamikadze :frowning:

Pangrys , ja wypełniałem ankietę kilka minut temu i było wszystko OK. Po skończeniu przerzuciło mnie tylko na stronę HotZlotu :slight_smile:

Też wywalało mi błąd ale już jest ok

Ja i moja praca czekamy z niecierpliwością :smiley:

Dokładnie o to samo pytałem redakcję wcześniej. Wysłałem PW do Krogulca. Powinni niedługo odpowiedzieć.

wiecie, tak to jest jak sie stawia serwer na windowsie :stuck_out_tongue:

Nie zapeszaj, całe DP stoi na Windowsie :smiley:

wiem, dlatego napisałem to z premedytacją :wink:

Co za prowokacja :stuck_out_tongue:

Tyle że ankietę hostuje zewnętrzny serwis. ;> Mnie ankieta działała bardzo dobrze. :slight_smile:

A ja jeszcze ankiety nie otrzymałem :stuck_out_tongue:

hmm, coś w tym jest, dziś (a raczej wczoraj rano, około 7) spotkała mnie coś takiego przy próbie wyświetlenia kilku rzeczy:

http://unix.net.pl/trash/xenium.jpg

http://unix.net.pl/trash/wss.jpg

:slight_smile:

Wczorajszy problem był spowodowany nieoczekiwanym zachowaniem modułu firewalla wbudowanego w Windows Server 2008, który po rutynowym restarcie serwera związanym z instalacją poprawek zabezpieczeń przestawił się z trybu domenowego w w tryb publiczny. Skutkowało to chwilowym odcięciem dostępu do bazy danych. Problem będziemy jeszcze analizować, bo jest rzeczywiście bardzo ciekawy :slight_smile: Niemniej podjęliśmy już kroki, by w przyszłości zapobiec podobnym awariom.

Uprzedzając ewentualne złośliwe komentarze typu “a nie mówiłem” :wink: byłbym daleki od jednoznacznych stwierdzeń. Mógłbym równie dobrze np. przytoczyć podobnie ciekawe zachowania serwerów linuksowych, które w bagażniku podczas transportu do serwerowni zmieniają numery interfejsów eth :wink: Tak to już z maszynami jest - przynajmniej można powiedzieć, że to “złośliwość rzeczy martwych” :slight_smile: A rozwiązania Windowsowe wykorzystujemy od lat i to nie z przypadku, zjedliśmy już na nich zęby, a zebrane doświadczenia skłaniają nas, by robić to nadal.

Ja dopiero ze zlotu wróciłem…

Pobalowaliśmy jeszcze w Jastrzębiej, Gdyni ,Sopocie i Gdańsku :smiley:

pozdro dla zlotowców

P.S

To jednak nie mam BANA :stuck_out_tongue:

Opublikowaliśmy podsumowanie i oficjalną fotorelację z tegorocznego Zlotu :slight_smile:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8& … Zlotu+2008

Zachęcamy do oglądania i komentowania :wink:

ten czerwony laptop HP z Pumą na pokładzie … hehe… grałem na nim w call of Duty 4 i musiałem go restartować bo zwiecha złapał :d

Jeee załapałem się na kilka zdjęć z oficjalnej fotorelacji :smiley: (To ja w Gamekiosku EA koszę w Fifę :D)

Fotorelacja super…

Jak ja żałuje, że nie mogłem tam być…

Ale odbije to sobie za kilka lat! :smiley:

fotorelacja bardzo mi się podoba. Ja na zlot wybieram się za 3 lata.

Ja też za 2/3 lata :wink:

gallery/image_page.php?album_id=172&image_id=769

link do tapetki Hot Zlotu.

Jeżeli coś się nie spodoba komuś, że na niej jest to pisać do redakcji…

I dziękuję za udostępnienie loga Hot Zlotu :slight_smile: