HotZlot 2009 - organizacja dojazdu

Co do Katowic - będę dziś na dworcu od godziny 00:00 (muszę jeszcze bilet kupić ;)). Jako znak rozpoznawczy będę miał zapewne koszulkę z 2 zlotu DP :wink: Do zobaczenia!

no to ja juz jestem w pociagu relacji zagorz-wawa-olsztyn. pociag ma juz sporo wagonow i jakos spirawo ludzi jak na te okolice

mam drobna prosb, czy ktos moglby wyslac mi PM albo jeszcze lepiej smsa na nr 607542919 z tym numer co byl podawany w mailu, sluzacy m.in. do dzwonienia w sprwie autokaru?

z gory dziekuje.

ps. gdybym mial wstawiac polskie krzaczki to zamiast 10 na napisanie tego potrzebowalbym 20, wiec prosze o wyrozumialosc

Lizard , poszedł SMS. Szerokiej drogi

drugi rzut strategiczny wraca pewnie do Warszawy po wakacjach dla tego moze byc scisk w pociagu do stolicy. Jeszcze tylko 2,5 godziny w pracy i rozpoczynam przygotowania do desantu na Ryn :lol:

czy jedzie ktos przez Warszawe? prosze o odpowiedz albo o podanie nr tel. ja sie skontaktuje

Przepraszam za zamęt… lecz czy ktoś z Was jedzie tym http://rozklad-pkp.pl/traininfo.php/pn/ … 251394963& pociągiem?

jedzie ktos z Warszawy? prosze o kontakt.

wazna informacja dla ludzi dosiadajacych sie do pociagu w rzeszowie i lublinie:

pociag “zawrocil” w zwiazku z czym pierwszy wagon jest teraz ostatnim :slight_smile: ja sam jestem w przed ostatnim wagonie, w pezypadku bwzowocnych poszukiwan mojej osoby dzwoncie pod numer 607542919

Pociąg D 15101 kto jedzie z Centralnego?

Wsiadam w Mławie do pociągu D 15101. Będę poszukiwał was zaczynając od pierwszego wagonu. Znak rozpoznawczy: koszulka z II Zlotu.

moze jest juz troche za późno chciałbym skontaktować się z kimś kto jedzie samochodem przez Warszawe albo jedzie z Warszawy. Proszę o kontakt.

bartekk_ , spróbuj napisać do usera dio, z tego co wiem będzie jechał w okolicach, więc może się uda.

Dotarli wszyscy?

Na razie nie było głosów, że kogoś brakuje, więc raczej wszyscy dotarli.

2-3 osoby nie dotarły, to i tak bardzo dobry wynik :slight_smile:

Pozdrowienia :slight_smile:

Wow, po 25 godzinach i 10 minutach dotarłem z powrotem do domu :slight_smile:

Ja też w domku :slight_smile: Powroty PKP po Hot Zlotach mają jakąś ciemną aurę. Jak wracałem z HZ08 to pociągiem walnęliśmy w samochód na przejeździe i oczywiście ponad godzina czekania… Teraz z HZ09 to samo - tylko że samego kolesia… Jak można przechodzić przez przejście kolejowe na czerwonym świetle i nie widzieć pociągu?! 0_o

Lizard szacunek :slight_smile:

Ja i wigrus ruszyliśmy z Olsztyna PKS, akurat się napatoczył pospieszny do Wawy, dzięki czemu bez walki o miejsca i w klimie dotarliśmy na 16tą pod Centralny.

Stamtąd busikiem do Lublina, znów bez walki o miejsca i w wygodzie na 19tą byliśmy w domkach.

Jadąc pociągiem byłbym planowo o 22giej w Lublinie, a jak znam PKP to raczej rzadko tam się coś planowo zdarza.

]:->

Ja w domu byłem ok 19:30. Jak się okazało miałem spod samego zamku bezpośredni autobus do domu. Wracałem z orionem lecz on do Łodzi jechał ja w Kutnie wysiadłem.

Pozdrawiam wszystkich uczestników Hot Zlotu. :smiley: :smiley: