HotZlot 2009 - organizacja dojazdu

A kto będzie czekał na transport zlotowy w Olsztynie od godziny 9:30 ? :wink:

Ja bede czekał od 6 rana :stuck_out_tongue: niestety

Uwaga dla wszystkich, którzy będą przyjeżdżać samochodem. Na drodze przed Zamkiem na dobre rozpoczął się remont stąd też chwilami jedyny możliwy wjazd do Zamku jest od ulicy Wallenroda (jadąc od Mrągowa prosto wzdłuż Zamku i w lewo).

Ja będę ok 08:50 czekał na autobus zlotowy :slight_smile:

Gdzie będziecie czekać przy stanowisku nr. 11 na dworcu PKS?

Czy wszyscy jadą z daleka? :wink:

PS: Zaraz wyjdzie, że połowa już tam jest, tylko Krogulec się zabarykadował z ekipą w środku :stuck_out_tongue: (żart oczywiście:P)

No z Olsztyna z godzinę bedzimy jechać więc jak chcesz możemy pojechać na swój koszt PKS-em ja chyba tak zrobię bo jednak trochę czekania mam.

Godzina to mocno optymistycznie powiedziane biorąc pod uwagę roboty drogowe które są na trasie do Rynu.

Pytanie z wyprzedzeniem :slight_smile:

Czy ktoś będzie wracał samochodem przez Warszawę w poniedziałek możliwie wcześnie i dysponuje wolnym miejscem?

Ponieważ temat ten rozrasta się bardzo szybko więc byłbym wdzięczny za informacje na PW.

Witam,

Czy jutro ktoś z Zielonej lub okolic wybiera się na zlot tym połączeniem? Jakby co, to może jakoś razem połączymy siły :smiley:

23krrc1.jpg

E tam, damy radę :wink:

pewnie, że damy rade stacja w Kutnie nie jest aż taka ogromna. :smiley: :smiley:

a ja jadę takim połączeniem:

e544e891be.JPG

eaca43d506.JPG

ale zastanawiam się teraz właśnie pojechać tym przez Kutno, bym nie musiał tyle w Poznaniu czekać. :?

niezDarek jedź przez Poznań :slight_smile: z pewnością więcej wrażeń, bo z tego co widzę niezła ekipa się już zbiera, a pewnie nie o wszystkich jadących przez Pzn wiemy, część z nich wypisał Jarek_OSW :wink: jakbyś miał możliwość dojechania autem do Zbąszynka to pociąg do Poznania odjeżdża tam minutę przed 4:00 i w Poznaniu jest o 05:15, wtedy jest 25 minut na spokojną zmianę pociągu prosto do Olsztyna (odjazd 05:40 właśnie) :wink: dużo mniej czasu stracisz niż wyjeżdżając na zlot nieco po 21:30, tylko pytanie czy opłaca się jechać w nocy te parędziesiąt km do węzła kolejowego (i czy masz taką opcję w zanadrzu)? To już oceń sam :razz:

Dla ludzi wsiadających w Poznaniu:

Myślę, że najlepszym miejscem na spotkanie się przed samym wejściem do pociągu będzie miejsce między KFC, a zejściem podziemnym na perony(na dworcu głównym).

Miejsce dość widoczne a i na kawę pewnie nie jeden poleci do KFC :smiley:

Ja na pewno będę miał na sobie koszulkę z pierwszego zlotu (czarna z białym logo DP) i identyfikator z 2 zlotu (hotzlotu) :wink:

Do zobaczenia!

Witam,

niezDarek czyli jedziemy tym samy połączeniem przynajmniej do Poznania :slight_smile:

Swoją drogą to trochę długo się czeka w Poznaniu, 1:50 do 5:40 :expressionless:

Witam wsiada ktoś na tej trasie:

b1b0f71171234c94.jpg

Mati17 , dla osób z trójmiasta i dalej to bardzo nie korzystne połączenie niestety. Mamy pociąg o 7.24 z Gdyni, jak się zdecydujesz poczekać w Gdyni, a nie Olsztynie, to zapraszamy :stuck_out_tongue:

Dokładnie to samo miejsce chciałem zaproponować:)

DO osób jadących z lublina:

spotykamy się na dworcu głównym, przy kasach biletowych ok. godziny 2 albo nawet 10-15 po.