HotZlot 2010 - nieoficjalna, wstępna zapowiedź

Mimo, że dopiero luty dostajemy sporo pytań o tegoroczny HotZlot - w szczególności o planowany termin. Jesteśmy na razie na bardzo wstępnym etapie przygotowań więc nie chcielibyśmy za dużo zdradzać niemniej jednak termin jaki najbardziej jest prawdopodobny postanowiliśmy zasygnalizować aby osoby zainteresowane udziałem mogły zaklepać sobie urlop :wink:

Najbardziej prawdopodobny termin to 9-11 lipca , z opcją programu rozszerzonego do 12 lipca.

Zaznaczam, że to na razie bardzo wstępna i nieoficjalna zapowiedź.

Nieoficjalnie bardzo sie zaczynamy cieszyc i dni odliczac :peace:

O rzesz … ku włoski …

Cóż się takiego stało że w najgorętszym sezonie urlopowym HotZlot czynić chcecie ??

Datę 27-30 sierpnia bądź 3-6 września obstalowywać zacząłem …

Ale nic to , trza urlop zaklepać :slight_smile:

Krogulec , miejsce na razie tajemnica?

Termin w okolicach końca wakacji/początku września bardzo komplikuje przygotowania - ciężko dogadzać się z partnerami bo co rusz ktoś jest na urlopie. Poza tym lipiec to większe prawdopodobieństwa ładnej pogody :slight_smile:

Jak pisałem jedyne co mogę na razie zdradzić to termin :wink:

Nigdy mi się nie udawało, bo zawsze dawaliście termin kiedy ja miałem targi w tym samym czasie. Ale w tym roku targi są we wrześniu a HotZlot w lipcu, więc na 99% będę - super. I wolne w pracy muszę dostać, to odliczamy dni… :slight_smile: Tylko ciekaw jestem miejsca,

OK, czyli obronę magistra muszę zrobić albo przed albo po, w końcu są rzeczy ważne i ważniejsze :wink:

Ja tam magistrów bronić nie będę - są dorośli nich sobie dają radę sami :slight_smile: - ale wreszcie może przejdę zlotową inicjację :stuck_out_tongue:

No to pięknie! :slight_smile: Termin jak najbardziej interesujący :smiley: A dni do kolejnego zlotu odliczam już od HZ 09 :smiley:

No to poprawiła mi redakcja humor, od zakończenia poprzedniego zlotu większość osób czekała na informacje o kolejnym.

Termin mi się bardzo podoba i już się doczekać nie mogę :smiley:

Urlop się klepie, zmieniłem aparat na Nikona to fotki będą ładniejsze bo wyzwalanie z pilota więc tym razem się załapię na fotkę zlotowiczów.

Oby tylko pula wolnych miejsc się nie skończyła za szybko… :slight_smile:

Mi za bardzo nie pasuje bo do niemiec do pracy jadę na 2 miesiące trudno ale dwa zloty naprawie uważam za bardzo udane, te na których bylem, ostatnio nawet w tvn widziałem reklamę hotelu RYN.

Początek lipca to dobry pomysł, pogoda powinna dopisać z urlopem nie powinno być problemu. Część osób pewnie w tym czasie ma zaplanowane obrony, wyjazdy do pracy ale niestety wszystkim nie dogodzicie.

Powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony terminem. Ciekawe tylko gdzie się odbędzie, a to już za 4 miesiące. :wink:

Termin bardzo mi odpowiada szczególnie że w jednym z wymienionych dni mam urodziny :slight_smile:

“zagwózdka” z Gamikaze.pl

termin trochę taki nie teges ale na takim spotkaniu po prostu trzeba się pojawić !

Akurat urlop mam od 19.07 do 30.07, ale cóż, trzeba będzie przekazać szefowi informacje nt dwóch dodatkowych dni :wink:

To do zobaczenia :slight_smile:

Przyznaj się, Krogulcze, że zlot urządzacie na Wawelu :slight_smile: