HotZlot 2010 - nieoficjalna, wstępna zapowiedź

Negocjują z Redmond by następny zlot był w Cam David.

Obama dostanie ultimatum …

Albo odda Camp David albo MS załatwi całej Administracji US ciągłe BSOD-y :stuck_out_tongue:

a ja dodam jeszcze że strach pomysleć co w tym ropku wymyśli administracja, skoro z roku na rok w organizacji przechodzą sami siebie :smiley:

W Bieszczadach :smiley: niech będzie :), ale dajcie znać już teraz, bo przez granicę tylko litr na głowę można aktualnie :wink: to tak apropo programu rozszerzonego…

super cudnie :wink: ale nie przyjade :frowning:

Zależy przez którą granicę, chyba nie przez tą unijną :stuck_out_tongue:

Wschodnią :evil:

wschodnią wschodnią, gdzie 0,5 aksamitnej w smaku, kosztuje aż 6zł…

Szkoda że ja nie będę miał okazji tam się pokazać… Ale reportaż chętnie obejrzę :stuck_out_tongue:

To mi jeszcze fotek z poprzedniego zlotu niedosłałeś… :slight_smile:

Data pasuje, obym tylko dostał się do grona wybrańców…

I po co ta emota ??

Tak samo blisko z Bieszczad jest na Słowację, gdzie trunki rozmowne, też jeszcze można kupić co nieco taniej jak u nas. I stąd moje pytanie :slight_smile:

Koniec OFF top :slight_smile:

Watek smakoszy widze ze juz sie rozwinal - ale nie o to chodzi chyba w tej imprezie :o

Jak zwykle. To już się nudne robi, nawet dla mnie :wink:

A potem jeden z drugim uwaleni jak “parzystokopytne” śpią przy kompie na głównej sali a jak im się grzecznie zwraca uwagę to robią się agresywni …

Wszystko jest dla ludzi ale nie każdy umie z tego korzystać … :frowning:

“Spokojnie, mamy foty i nie zawahamy się ich użyć…”

Tylko żebym jeszcze zdążył dozbierać na jakieś jasne szkło, tak z 1,8 to by było super bo bym robił foty bez lampy błyskowej.

Już mi zwrócono uwagę że taki “flesh” w twarz na prelekcji potrafi odwrócić skutecznie uwagę mówcy.

skoro zlot w lipcu to oficjalna zapowiedź itp już w kwietniu ? :smiley:

Ja tak może z trochę innej beczułki…

Co trzeba zrobić, aby znaleźć się na zlocie???

Przede wszystkim być pełnoletnim, reszty dowiesz się od administracji Vortalu w stosownym czasie :slight_smile:

Na szczęście ten warunek od dobrych kilku lat spełniam… :wink:

greh , poczytaj newsy z poprzednich lat dotyczących zlotów, to uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytanie.

A skąd wiesz że zasady rekrutacji, będą takie same jak w poprzednich latach ??

Dlatego lepiej poczekać na oficjalne zapowiedzi redakcji.