HotZlot 2010 - nieoficjalna, wstępna zapowiedź

Serwery wytrzymają. Pytanie tylko, ile zostanie wolnych miejsc, po wcześniejszych zaproszeniach bezpośrednich od redakcji portalu? Bo 160 miejsc, to zdeczka mało jest. Moglibyście dać w tym roku 300 i lekko większą opłatę :slight_smile:

pewnie by dali więcej miejsc ale napisał 1 z red. że hotel (o ile to będzie hotel skoro ma być lepsze od zamku ryn) więcej nie pomieści

Mysle ze nie w tym rzecz, po prostu hotele wiecej osob nie moga przyjac :slight_smile:

EJ no, Hotel Andel’s w Łodzi ma 278 pokoi i Apartamentów, z czego restauracja mieści 330 osób, więc w czym tu problem. Zakładając, że przynajmniej 100 pokoi jest dwuosobowych, to już mam 200 osób plus cała reszta :smiley:

a może redakcja znalazła jakiś extra objekt który więcej osób nie pomieśli bo nie ma gdzie…

co z tego że hotel w Łodzi ma x pokoji? zlot nie będzie w Łodzi (mnie by tam nie przeszkadzało jakby był :stuck_out_tongue: )…

administracja już pisała że duże miasta odpadają a hotele o wielkości porównywalnej z tym w Rynie są im w większości znane, drugim argumentem jest to że przy ponad 200 osobach nie sposób ogarnąć wszystkich i się zintegrować :>

Nie chodzi o ilość ale o jakość - nie ma sensu robić HotZlotu w jakimś hotelisku w dużym mieście, w centrum, na 300 czy więcej miejsc bo to wszystko straci sens… To ma być Zlot dla najbardziej aktywnych czytelników, a nie korpokonferencja…

Należy pamiętać o tym że Zlot to nie tylko użytkownicy 3 portali ale także Organizatorzy + Hostessy + Partnerzy + Sponsorzy + Wystawcy.

Może dojazd do Hotelu w centrum dużego miasta by ułatwiał dużo ale sami pomyślcie mamy się integrować i konwersować na temat

sprzętu, oprogramowania i gier. Najlepiej to jednak robić w jakimś spokojnym miejscu gdzie można zapomnieć o codzienności z dala od

zgiełku miejskiego. Jak do tej pory każdy kolejny Hot Zlot mnie zaskakiwał i na pewno tegoroczny zaskoczy nie tylko mnie ale i tych którzy na nim będą. Zlot jest sam w sobie klasą nie tylko w Polsce ale i w Europie, za to należy dziękować ludziom którzy go organizują bo jak wiecie organizacja takiej imprezy to nie jest kwestia 1-2 miesięcy - oni wiedzą co robią !!

Dokładnie tak :slight_smile: Zresztą przy naszej oglądalności na ile osób byśmy nie robili takiego Zlotu to zawsze będzie za mały :wink:

I jak zawsze pojawiają się marudy i malkontenci …

Kolejny rok i po raz kolejny te same bezsensowne pytania … Ręce i nogi opadają.

Malkontentom i marudom polecamy lekturę tych wątków:

hotzlot-2009-t328766.html

hotzlot-2008-watek-ogolny-t257998.html

Pangrys uprzedziłeś mnie, właśnie miałem napisać o tym :slight_smile: Do tego pojawią się zapewne nowi “parówkowi maruderzy” którym coś nie będzie pasowało

Co do miejsca zlotu, to południe Polski, to raczej wyżyny, góry, czy niziny ??

Moja magiczna kryształowa kula mówi że w przyszłym tygodniu wszystkiego się dowiemy :smiley:

Mam nadzieję, że już jutro. :wink:

Muszę się w taką zaopatrzyć :wink:

Tematy kontynuujemy w wątku:

hotzlot-2010-watek-ogolny-t392603.html