HotZlot 2010 - nieoficjalna, wstępna zapowiedź

Dokładnie. Nawet w działają w drugą stronę - im dalej tym lepiej :slight_smile: (przynajmniej dla mnie :slight_smile: ).

Nie ma co marudzić, co roku trafiają się maruderzy co mówią, że daleko. Co ma powiedzieć Ryan albo Trux :o ?

Panowie! I tu pełen ‘szacun’! :smiley: jestem w pełni tego samego zdania co wyżej wymienione :slight_smile: a wiecie jakie osoby narzekają najbardziej co roku…? no, czyż nie? :wink:

Dokładnie im dalej tym lepiej :smiley:

Jest okazja żeby się zintegrować z innymi Hotzlotowicyami podczas podróży do celu :slight_smile:

Ha a no ja pamiętam tą integrację w drodze do Wa-wy i z Wa-wy do Olsztyna, Rynu :smiley:

Powrót też był hardcorowy, ale jeszcze większe atrakcje były jak wracaliśmy “zieloną błyskawicą” rok wcześniej z Jastrzębiej Góry… :stuck_out_tongue:

Noi na serio, im dalej tym lepiej :smiley:

Szła wtedy niewyobrażalnie szybko :wink:

To teraz czekamy na oficjalne ogłoszenie o HotZlocie.

Przypuszczam że pełne info pojawi się po zakończeniu Żałoby .

No może trochę przesadziłem z tym narzekaniem, ale ze mną w czasie integracji nie mielibyście szans. Mam bardzo “przepadziste” gardło. :slight_smile:

Dosłownie 4 godziny temu podpisaliśmy zapowiadaną umowę z obiektem na tegoroczny HotZlot :slight_smile:

W tym momencie mogę już nie na 99,9999999999% ale na równe 100% potwierdzić, że HotZlot 2010 planowany jest w dniach 9-11(12) lipca w “południowej Polsce” :stuck_out_tongue: Gdzie dokładnie - podamy w przyszłym tygodniu.

Ilość osób: 160 - więcej po prostu się nie zmieści. Tak jak w ub.r. będzie możliwość przedłużenia pobytu o jeden dzień tj. do 12 lipca w ramach tzw. programu rozszerzonego. Więcej szczegółów wkrótce :slight_smile:

no to czekamy na oficjalną zapowiedź zlotu :slight_smile:

Czekamy, czekamy… :wink:

Bo nigdzie ta informacja nie padła. Ale miejsce wiem, że było fajne. Nowe też jest super. Jestem przekonany, że dobrym chłopakom podobało się to, jak nowa miejscówka nawiązuje do pewnego kultowego filmu. ;> I nie, nie chodzi o Bezsenność w Seattle.

Wiem, że mnie znienawidzisz za taką sugestię, ale czy rozważaliście polowanie na miejscówkę? Kto zgadnie lokację, nie będzie musiał “walczyć” o miejsce w czasie oficjalnej rejestracji. :slight_smile:

Pomysł może nie byłby taki zły ale obawiamy się przecieku - choćby z tego powodu, że kilka osób z forum, które pomagają nam w kontaktach z potencjalnymi partnerami na tegoroczny Zlot, wie gdzie impreza będzie się odbywać :slight_smile: Krótko mówiąc taka zabawa nie miałaby większego sensu :slight_smile:

Miejsce było fajne ale nie umywa się do tego jakie teraz znaleźliśmy :slight_smile: Powiem więcej - nowa miejscówka przebija wszystko co do tej pory widzieliśmy pod kątem Zlotu :slight_smile: Bardzo cieszę się wręcz, że się nie dogadaliśmy z tym poprzednim obiektem :stuck_out_tongue:

Z każdą wiadomością emocje rosną :slight_smile: Jeśli ma być lepiej niż w Rynie to ja już nie wiem :o

Pozostaje czekać i liczyć na szczęście że się człowiek załapie …

Przy takiej ilości chętnych … ciężko będzie .

To widzę że trzeba się przygotować na niezły odlot i zapiąć pasy :smiley:

Z wielką niecierpliwością czekam na dalsze informacje :slight_smile:

No to zapowiada się po raz kolejny bardzo ciekawy zlot :slight_smile:

Mam tylko nadzieję, że zapisy na zlot będą w godzinach wieczornych, ponieważ niektórzy pracują do 18 ;/

Zawsze zapisy zaczynały się o 20-stej

Aby kazdy mial rowne szanse ogladnac wszystkie glowne wydania dziennikow tv i spokojnie zarejestrowac sie na HotZlot :lol:

Co do pracujacych to ostatnio sam zaczynam prace o 20 i ta godzina mi pasuje na rejestracje.

mnie tam godzina rejestracji obojętna byle tylko było wcześniej info o tejże i serwery żeby wytzymały obciążenie…