HotZlot 2010 - organizacja dojazdu


(Krogulec) #1

Wszystkich, którzy zarejestrowali się na HotZlot 2010, wybierają się samochodem i mogą wziąć innych zlotowiczów, szukają transportu z jakiejś miejscowości czy też chcą po prostu zadać pytania w sprawie dojazdu, prosimy o zgłoszenia w tym wątku.

Przydatne informacje na temat dojazdu można znaleźć na oficjalnej stronie HotZlotu w sekcji Dojazd: http://www.hotzlot.pl/Dojazd.aspx


(Pturkowski) #2

Jedzie ze mną DanKar - ogłoszenie nieaktualne


(steemm) #3

Hmmm jakby co to chyba będziecie musieli na mnie czekać z tym autobusem bo to jedyne konkretne połączenie jakie mam do wrocka…

zlot.png

Chociaż może znajdę sobie kierowcę co mnie zawiezie do Węglińca, do którego mam jakieś 40km

zlot2.png


#4

Znalazłem tylko jedno sensowne połączenie z Trójmiasta. (sensowne = bez przesiadek)

Wyjazd z Gdańska Gł. - 22:37 w czwartek, dojazd do Wrocławia 5:50. Tym sposobem zostają 3h na integrację w stolicy Dolnego Śląska.

image.php?album_id=20&image_id=2871


(Krogulec) #5

Odjazd autokaru planowany jest na 9:00 więc tym połączeniem na styk byś zdążył ale lepiej nie ryzykować. Czekać będziemy mogli maks. jakieś 15 min., a do autokaru trzeba jeszcze dojść.

Przypominam, że w sekcji “Dojazd” na stronie http://www.hotzlot.pl/Dojazd.aspx znajduje się lista sugerowanych pociągów (żeby nie trzeba było odkrywać Ameryki na nowo). Warto je oczywiście przed samym wyjazdem sprawdzić na stronie http://rozklad-pkp.pl/ bo PKP lubi sobie zmieniać co chwilę rozkład. Niemniej jednak przy każdym połączeniu jest taki zapas, że nawet jak będzie spore przesunięcie to nic się nie stanie (chyba, że połączenie w ogóle wypadnie z rozkładu tak jak się to stało 2 tyg. temu z bardzo dogodnym bezpośrednim pociągiem z Lublina).


(CezaR83) #6

Ja ze stolicy będę jechał, ale dam znać w najbliższym czasie ile mam miejsc wolnych bo zabiera sie ze mną rodzinka ( 2os) która zostaje w Lądku.

Trasa dokładnie taka jak jest opisana na stronie Zlotowej [jakby ktoś pytał] :wink:


(Filip Siemieniecki) #7

Właśnie dostałem zaproszenie dzięki wielkie :slight_smile:

Poszukuje środka transportu autem z miasta Toruń lub Bydgoszcz lub informacji na temat pociągu / autobusu z ludźmi na Hot Zlot przejeżdżających przez Toruń.

Zastanawiam się cały czas czy zaznaczyć :

“Chciałbym skorzystać z bezpłatnego autokaru z Wrocławia (9 lipca)” i “Chciałbym skorzystać z bezpłatnego autokaru do Wrocławia (11 lipca)”

Czy jeżeli zaznaczę obie te opcje ale znajdę inny transport czy będzie możliwość zwolnienia miejsca dla innych ? Oczywiście zgłoszone znacznie wcześniej niż 2-3 dni ?


(McDracullo) #8

Jadę samochodem - Ciechocinek/Toruń/okolice - zrzutka na gaz. Wracam w niedziele.

Kiedy wyjazd? Przypuszczalnie dość wcześnie ze względu na godzinę rozpoczęcia zlotu. Mile widziane osoby z prawkiem - zawsze można się podmienić za kółkiem.

Chętni @PW. Z racji trwającej sesji mogę nie odpisywać nawet kilka dni. Ale odpiszę na pewno.


(M Ankiewicz) #9

Witam wszystkich.

Otrzymałem zaproszenie i z przyjemnością bym się wybrał, bo relacje z poprzednich zlotów wyglądają co najmniej zachęcająco :] W sumie żal byłoby nie skorzystać z zaproszenia.

W tej chwili jestem praktycznie zdecydowany, jutro potwierdzę pewnie swój udział, ale martwi mnie transport.

Konkretnie jestem z Dęblina - mała miejscowość, okolice (trochę większych) Puław, (trochę dalej) Lublina, ew. Warszawy (tu już 100km). Fajnie byłoby się zabrać z kimś, gdyby ktoś jechał z okolicy i miał wolne miejsce. Zawsze to raźniej i zapewne taniej :]


(Madafaker) #10

Lizard Ja bym się pisał na wyjazd z Tobą w jedną stronę tzn. 9 lipca…miejsce jeszcze aktualne ??


(Pturkowski) #11

W zasadzie już nieaktualne, tak jak napisałem - jadę z DanKarem. Natomiast istnieje pewne niezerowe prawdopodobieństwo, że będę miał inny samochód na czas wyjazdu - Opla Corsę, cabrio, który ma znacznie więcej miejsca, wtedy mógłbym jeszcze Ciebie wziąć. W zasadzie mógłbym też jeszcze Ciebie wziąć Toyotą, jeśli będziesz bardzo nalegał, ale zaczekaj chwilę, może jeszcze inne osoby będą jechały podobną trasą.

A powiedz w ogóle gdzie byś się do nas dołączał ?


(Madafaker) #12

Na upartego mogę podjechać do Bochnii…możesz jechać przez Kraków trasą E-4 i tam zaraz na początku miasta wsiadam i obwodnicą komfortowo wjeżdżamy na autostradę…


(Pturkowski) #13

Będę dzisiaj rozmawiał z bratem czy mi zostawi tego Opla, jeśli się zgodzi, to ok.


#14

Ja jadę samochodem z Bydgoszczy, jak ktoś chętny to pisać. Zabiorę maksymalnie 2 osoby. Muszę jeszcze przeanalizować trasę, więc niewykluczone, że mogę zabrać kogoś po drodze, niekoniecznie z Bydgoszczy. Kontakt ze mną na PW lub GG. Nie toleruję palenia czy picia procentów w samochodzie, zrzuta na paliwo oczywiście obowiązkowa. Fura to …, klima w standardzie :stuck_out_tongue:


(Ufolec) #15

ludzie z Poznania i ew. okolic - można liczyć na waszą obecność podczas podróży pociągiem do Wrocławia? :slight_smile:

spytam także, czy może w tym roku ktoś z okolic Zielonej Góry, Zbąszynka itp. również jedzie na zlot?

Osobiście mam dwie opcje, a w zasadzie to trzy nawet:

  1. Poznań -> Wrocław -> Trzebieszowice

  2. Świebodzin -> Zielona Góra -> Wrocław -> Trzebieszowice

  3. Świebodzin -> Zbąszynek -> Poznań -> Wrocław -> Trzebieszowice

ktoś będzie podróżował tymi trasami? :wink:


(michalk) #16

ja ruszam z Lublina, jak na razie najbardziej prawdopodobny jest PKs ale zobaczymy ile osób się ujawni

MK


(Dimatheus) #17

Hejka,

W takim układzie należałoby zapytać także, kto wybiera się ze stolicy Górnego Śląska i okolic. Z komentarzy pod wiadomością wiem, że na pewno Karolinah. Jest nas więc dwoje - kto będzie następny??

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Krogulec) #18

Teraz jak zlikwidowano bezpośredni pociąg TLK26500 o 21:55 z Lublina do Wrocławia, bezpośredni PKS o 22:30 jest najbardziej dogodnym połączeniem z tamtych okolic i je rekomendujemy - trzeba tylko pamiętać aby z wyprzedzeniem zakupić bilet bo autobusy mają dużo mniejszą pojemność niż pociągi…

Pamiętam, że jak w ub.r. był bezpośredni PKS do samego Rynu to nikt nie chciał nim jechać :wink: - w tym roku moim zdaniem naprawdę nie ma jednak nad czym się zastanawiać…

Karolinah nie skorzystała z zaproszenia.


(Wigrus1) #19

Hmm wolne miejsce? Raczej nikt autem z naszego rejonu jechać nie będzie, a nie wiem jak tam Ptaszyna, czy Piotrek też jadą. Ale już jest nas trzech. A będzie może więcej :slight_smile:

Krogulec, byłem pytałem to był autobus widmo, raz przyjechał raz nie. Nawet sama pani w informacji mi tak powiedziała, także wiesz :stuck_out_tongue:

Ale jak mówisz, ciekawe jest połączenie autobusowe:

http://www.e-podroznik.pl/public/search … pId=-13019

poniedziałek/ wtorek będę się dowiadywał jak z dostępnością biletów.


(michalk) #20

na pewno jest busik, tyle, że on dociera do Wrocka na mniej więcej 5 rano

http://www.expressbus.pl/trasy_wroclaw_pl.html

wydaje się, że lepszym rozwiązaniem byłby rzeczywiście ten PKS

http://web.pkswschod.pl/pobierz_dok.php?id_dokumentu=77〈=pl

bo dociera do Wrocka około 7.30 a jedzie jako autobus a a nie busik w którym siedzisz z kolanami pod brodą

jeśli chodzi o pociąg to jest tylko jeden z przesiadką w Wawie, wyjazd z Lublina o 20.05 we Wrocku jest o 5.30