HotZlot 2010 - organizacja dojazdu

(Krogulec) #1

Wszystkich, którzy zarejestrowali się na HotZlot 2010, wybierają się samochodem i mogą wziąć innych zlotowiczów, szukają transportu z jakiejś miejscowości czy też chcą po prostu zadać pytania w sprawie dojazdu, prosimy o zgłoszenia w tym wątku.

Przydatne informacje na temat dojazdu można znaleźć na oficjalnej stronie HotZlotu w sekcji Dojazd: http://www.hotzlot.pl/Dojazd.aspx

(Pturkowski) #2

Jedzie ze mną DanKar - ogłoszenie nieaktualne

(steemm) #3

Hmmm jakby co to chyba będziecie musieli na mnie czekać z tym autobusem bo to jedyne konkretne połączenie jakie mam do wrocka…

zlot.png

Chociaż może znajdę sobie kierowcę co mnie zawiezie do Węglińca, do którego mam jakieś 40km

zlot2.png

Znalazłem tylko jedno sensowne połączenie z Trójmiasta. (sensowne = bez przesiadek)

Wyjazd z Gdańska Gł. - 22:37 w czwartek, dojazd do Wrocławia 5:50. Tym sposobem zostają 3h na integrację w stolicy Dolnego Śląska.

image.php?album_id=20&image_id=2871

(Krogulec) #5

Odjazd autokaru planowany jest na 9:00 więc tym połączeniem na styk byś zdążył ale lepiej nie ryzykować. Czekać będziemy mogli maks. jakieś 15 min., a do autokaru trzeba jeszcze dojść.

Przypominam, że w sekcji “Dojazd” na stronie http://www.hotzlot.pl/Dojazd.aspx znajduje się lista sugerowanych pociągów (żeby nie trzeba było odkrywać Ameryki na nowo). Warto je oczywiście przed samym wyjazdem sprawdzić na stronie http://rozklad-pkp.pl/ bo PKP lubi sobie zmieniać co chwilę rozkład. Niemniej jednak przy każdym połączeniu jest taki zapas, że nawet jak będzie spore przesunięcie to nic się nie stanie (chyba, że połączenie w ogóle wypadnie z rozkładu tak jak się to stało 2 tyg. temu z bardzo dogodnym bezpośrednim pociągiem z Lublina).

(CezaR83) #6

Ja ze stolicy będę jechał, ale dam znać w najbliższym czasie ile mam miejsc wolnych bo zabiera sie ze mną rodzinka ( 2os) która zostaje w Lądku.

Trasa dokładnie taka jak jest opisana na stronie Zlotowej [jakby ktoś pytał] :wink:

(Filip Siemieniecki) #7

Właśnie dostałem zaproszenie dzięki wielkie :slight_smile:

Poszukuje środka transportu autem z miasta Toruń lub Bydgoszcz lub informacji na temat pociągu / autobusu z ludźmi na Hot Zlot przejeżdżających przez Toruń.

Zastanawiam się cały czas czy zaznaczyć :

“Chciałbym skorzystać z bezpłatnego autokaru z Wrocławia (9 lipca)” i “Chciałbym skorzystać z bezpłatnego autokaru do Wrocławia (11 lipca)”

Czy jeżeli zaznaczę obie te opcje ale znajdę inny transport czy będzie możliwość zwolnienia miejsca dla innych ? Oczywiście zgłoszone znacznie wcześniej niż 2-3 dni ?

(McDracullo) #8

Jadę samochodem - Ciechocinek/Toruń/okolice - zrzutka na gaz. Wracam w niedziele.

Kiedy wyjazd? Przypuszczalnie dość wcześnie ze względu na godzinę rozpoczęcia zlotu. Mile widziane osoby z prawkiem - zawsze można się podmienić za kółkiem.

Chętni @PW. Z racji trwającej sesji mogę nie odpisywać nawet kilka dni. Ale odpiszę na pewno.

(M Ankiewicz) #9

Witam wszystkich.

Otrzymałem zaproszenie i z przyjemnością bym się wybrał, bo relacje z poprzednich zlotów wyglądają co najmniej zachęcająco :] W sumie żal byłoby nie skorzystać z zaproszenia.

W tej chwili jestem praktycznie zdecydowany, jutro potwierdzę pewnie swój udział, ale martwi mnie transport.

Konkretnie jestem z Dęblina - mała miejscowość, okolice (trochę większych) Puław, (trochę dalej) Lublina, ew. Warszawy (tu już 100km). Fajnie byłoby się zabrać z kimś, gdyby ktoś jechał z okolicy i miał wolne miejsce. Zawsze to raźniej i zapewne taniej :]

(Madafaker) #10

Lizard Ja bym się pisał na wyjazd z Tobą w jedną stronę tzn. 9 lipca…miejsce jeszcze aktualne ??

(Pturkowski) #11

W zasadzie już nieaktualne, tak jak napisałem - jadę z DanKarem. Natomiast istnieje pewne niezerowe prawdopodobieństwo, że będę miał inny samochód na czas wyjazdu - Opla Corsę, cabrio, który ma znacznie więcej miejsca, wtedy mógłbym jeszcze Ciebie wziąć. W zasadzie mógłbym też jeszcze Ciebie wziąć Toyotą, jeśli będziesz bardzo nalegał, ale zaczekaj chwilę, może jeszcze inne osoby będą jechały podobną trasą.

A powiedz w ogóle gdzie byś się do nas dołączał ?

(Madafaker) #12

Na upartego mogę podjechać do Bochnii…możesz jechać przez Kraków trasą E-4 i tam zaraz na początku miasta wsiadam i obwodnicą komfortowo wjeżdżamy na autostradę…

(Pturkowski) #13

Będę dzisiaj rozmawiał z bratem czy mi zostawi tego Opla, jeśli się zgodzi, to ok.

Ja jadę samochodem z Bydgoszczy, jak ktoś chętny to pisać. Zabiorę maksymalnie 2 osoby. Muszę jeszcze przeanalizować trasę, więc niewykluczone, że mogę zabrać kogoś po drodze, niekoniecznie z Bydgoszczy. Kontakt ze mną na PW lub GG. Nie toleruję palenia czy picia procentów w samochodzie, zrzuta na paliwo oczywiście obowiązkowa. Fura to …, klima w standardzie :stuck_out_tongue:

(Ufolec) #15

ludzie z Poznania i ew. okolic - można liczyć na waszą obecność podczas podróży pociągiem do Wrocławia? :slight_smile:

spytam także, czy może w tym roku ktoś z okolic Zielonej Góry, Zbąszynka itp. również jedzie na zlot?

Osobiście mam dwie opcje, a w zasadzie to trzy nawet:

1. Poznań -> Wrocław -> Trzebieszowice

2. Świebodzin -> Zielona Góra -> Wrocław -> Trzebieszowice

3. Świebodzin -> Zbąszynek -> Poznań -> Wrocław -> Trzebieszowice

ktoś będzie podróżował tymi trasami? :wink:

(michalk) #16

ja ruszam z Lublina, jak na razie najbardziej prawdopodobny jest PKs ale zobaczymy ile osób się ujawni

MK

(Dimatheus) #17

Hejka,

W takim układzie należałoby zapytać także, kto wybiera się ze stolicy Górnego Śląska i okolic. Z komentarzy pod wiadomością wiem, że na pewno Karolinah. Jest nas więc dwoje - kto będzie następny??

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Krogulec) #18

Teraz jak zlikwidowano bezpośredni pociąg TLK26500 o 21:55 z Lublina do Wrocławia, bezpośredni PKS o 22:30 jest najbardziej dogodnym połączeniem z tamtych okolic i je rekomendujemy - trzeba tylko pamiętać aby z wyprzedzeniem zakupić bilet bo autobusy mają dużo mniejszą pojemność niż pociągi…

Pamiętam, że jak w ub.r. był bezpośredni PKS do samego Rynu to nikt nie chciał nim jechać :wink: - w tym roku moim zdaniem naprawdę nie ma jednak nad czym się zastanawiać…

Karolinah nie skorzystała z zaproszenia.

(Wigrus1) #19

Hmm wolne miejsce? Raczej nikt autem z naszego rejonu jechać nie będzie, a nie wiem jak tam Ptaszyna, czy Piotrek też jadą. Ale już jest nas trzech. A będzie może więcej :slight_smile:

Krogulec, byłem pytałem to był autobus widmo, raz przyjechał raz nie. Nawet sama pani w informacji mi tak powiedziała, także wiesz :stuck_out_tongue:

Ale jak mówisz, ciekawe jest połączenie autobusowe:

http://www.e-podroznik.pl/public/search … pId=-13019

poniedziałek/ wtorek będę się dowiadywał jak z dostępnością biletów.

(michalk) #20

na pewno jest busik, tyle, że on dociera do Wrocka na mniej więcej 5 rano

http://www.expressbus.pl/trasy_wroclaw_pl.html

wydaje się, że lepszym rozwiązaniem byłby rzeczywiście ten PKS

http://web.pkswschod.pl/pobierz_dok.php?id_dokumentu=77〈=pl

bo dociera do Wrocka około 7.30 a jedzie jako autobus a a nie busik w którym siedzisz z kolanami pod brodą

jeśli chodzi o pociąg to jest tylko jeden z przesiadką w Wawie, wyjazd z Lublina o 20.05 we Wrocku jest o 5.30