HotZlot 2010 - organizacja dojazdu

Hej,

No cóż - teraz dopiero doczytałem, że faktycznie tak pisała - wcześniej zupełnie tego nie zauważyłem. No cóż - zatem na razie jestem sam. Jednak mam nadzieję, że jakieś owieczki się w końcu nazbierają. A jeśli nie, to 3-godzinną podróż przeżyję sam - a później już zlotowym autokarem… więc na pewno będzie zabawnie. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

A wybiera się ktoś może pociągiem z Łodzi ?

I nie chcesz mnie zabrać! [-X

Nikt się nie wybiera na zlot z okolic zielonej góry ?

Pytanie odnośnie dojazdu samochodem - jak wygląda przejazd przez Wrocław w godzinach 8 - 10 rano? Można przelecieć bez problemu czy proponujecie jakiś objazd?

8-10 to poranny szczyt ale w wakacje nie ma takiej tragedii jak zwykle - jeżeli chodzi o jazdę od Ciebie to trudno o jakieś sensowne alternatywy szczerze mówiąc

McDracullo , zależy, jak planujesz swoją trasę. Można ominąć Wrocław jadąc na :arrow: Kępno - Namysłów - Brzeg - Strzelin i jedziesz do drogi nr 8.

To nie ma sensu - ta droga jest dużo gorsza - co oszczędzisz omijając Wrocław, stracisz na trasie…

Taki objazd Wrocławia polecił mi kolega, który często właśnie tamtędy jeździ i zapewne z niego skorzystam chociażby dla dodatkowej atrakcji i zweryfikowania Twojej opinii i mojego serdecznego kolegi :wink:

Szczerze mówiąc też o niej myślałem, ale skoro:

trzeba będzie pchać się w miasto.

PS. W zeszłym roku nastałem się w Olsztynie, więc w tym może mi Wrocław daruje :stuck_out_tongue:

Wiesz ja patrzę przez pryzmat mieszkańca Wrocławia, który wie jak najlepiej jechać przez miasto aby nie stać w korkach. Być może Twój kolega jechał trasą nr 8 tak jak ona normalnie prowadzi, a tam są właśnie większe korki…

To może mógłbyś przed zlotem opracować “przelot przez Wrocław, by nie stać w korkach”? :slight_smile: Było by to spore ułatwienie :slight_smile:

Lot w wakacje wprowadzi 15 nowych połączeń. Ceny mają być konkurencyjne do PKP, więc może niektórzy wybiorą się samolotem do Wrocławia :slight_smile:

Niewykluczone, że sam na to się skuszę…

Więcej informacji pod adresem:

http://www.dziennik.pl/gospodarka/artic … agiem.html

Spróbujemy coś takiego przygotować.

prawdopodobnie będę brał udział w “programie rozszerzonym”, czyli wracał w poniedziałek.

czy ktoś będzie podróżował samochodem w poniedziałek do wrocławia, albo - jeszcze lepiej- do krakowa?

Nadal nie ma nikogo z Bydgoszczy czy okolic, kto by się chciał ze mną zabrać ? :frowning:

Fajnie by było mieć mapę sekretów Wrocławia żeby nie kombinować za wiele i nie tracić czasu na stanie w korku i liczenie płyt chodnikowych :smiley: Mam nadzieje że tego dnia nie będzie wielkiego upału bo się ugotujemy :?

havet nie chcesz się zabrać ze mną i McDracullo ?

No rozważam, tylko jak mam się dostać do Torunia tak wcześnie? O której byście wyjeżdżali?

Czy ktoś w drodze powrotnej będzie się kierował w okolice Nysy lub Kędzierzyna-Koźle, ewentualnie na Opole? :wink: Dorzuciłbym się do benzynki :slight_smile:

jeśli nie autem, to dołączyłbym do podróży środkami komunikacji publicznej, np. pociągiem z Kłodzka, przez Wrocław i Opole do Kędzierzyna-Koźla :stuck_out_tongue:

choć nie wiem, czy nie znalazłby się szybszy autobus “na skróty” do Kędzierzyna-Koźla, lub wcześniej do Nysy właśnie. ; ]

jakbyś jechał na zieloną to ja bym sie zabrał jakimś pociągiem :stuck_out_tongue: