HotZlot 2010 - organizacja dojazdu

Hej,

Jeśli pociąg można uznać za zmotoryzowanie, to zapraszam… :slight_smile: Z tego, co udało mi się dowiedzieć, rano nie powinno być problemu z miejscami… :slight_smile:

Tak, wybieram się. Ewentualne szczegóły możemy dogadać na GG lub Jabber’ze. Ale to pewnie po nocy… :slight_smile: Oczywiście jeśli znajdą się jeszcze jakieś owieczki, podróżujące z Katowic lub okolic, prośba o info.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja jadę z Mikołowa/Katowic, jedno miejsce wolne mam.

Wracam w niedzielę ;).

Jak udało mi się porozumieć z zagorskid , zabieram się z nim na HotZlot 2010 :slight_smile:

Jedno miejsce o którym mowa w poście powyżej nadal jest aktualne :slight_smile:

Teraz tylko czekać do 9 lipca :wink:

Ja będę jechał pociągiem przez Dęblin.

W tamtym roku z Lublina jechało 7 osób, do tego 2 były już w pociągu, więc jak wsiedliśmy to było nas 9 osób i jedna osoba nie mieściła się w przedziale. Wtedy fajnie było jechać pociągiem :slight_smile:

Ja jak zwykle mimo super autobusu na hardcorze jadę pociągiem. Tłukę się autobusami codziennie i troszkę mnie męczą, a z Wrocławia i tak zlotowym autobusem jazda będzie 3 godziny.

W pociągu mogę spać na 4 siedzeniach, czy palić kiedy chcę. Do tego bardzo lubię podróżować pociągiem :slight_smile: To taka frajda dla mnie.

Na stronie podajecie jakiś pociąg z przesiadką zapewne w Wa-wie, który przyjeżdża do Wrocławia na 5:30. Teraz nie widzę tego połączenia, jest inne z przesiadką w Poznaniu i przyjazdem o 6 rano do Wrocławia.

Pytałeś ile kosztuje ten bilet? Jechałem kiedyś tym autobusem z Hrubieszowa do Lublina, jest dość komfortowy ale i tak wolę pociągiem :smiley:

No właśnie już nie ma tego pociągu, jest teraz z przesiadką w Poznaniu LOL, albo w Wa-wie na pociąg TLK16201.

Kto będzie o 6 rano już we Wrocławiu?

lub

Czy jedzie ktoś pociągiem TLK16201 z Wa-wy o 23:50, przyjazd 6:39?

okazuje się, że jednak nie będę jechał ani z okolic Zielonej Góry, czy Świebodzina, ani z Poznania, a z… Warszawy… :wink: i raczej pociągiem niż samolotem, bo za samolot w obie strony jest ok 210zł, a ja będę tylko w jedną stronę Warszwa-> Wrocław, więc opłacalniej będzie pociągiem, a w drodze powrotnej Wrocław-> Nysa z dio autem (thx raz jeszcze) i dalej już do Głubczyc autobusem :wink: później to już sobie poradzę jak wrócić do Pzn lub Świebodzina, heh :smiley:

W jedną stronę 120zł, ale dzień wcześniej i do tego spanie w hostelu 80zl. No tak pociągiem dużo taniej.

samolot2.th.jpg

Ja będę jechała z Wawy. Tylko zastanawiam się czy tym o 23:50 czy tym o 0:30 bo ten o 0:30 jest na styk… a jak jeszcze będą opóźnienia to można na busik nie wyrobić się… bo pół godziny to trochę mało :confused: A wiadomo jak kursują polskie koleje, raz w Gdańsku musiałam czekać 2 godziny na pociąg :confused:

Przez Poznań mam taniej, ale jak się ustawimy to mogę jechać i z Wa-wy :stuck_out_tongue:

Jak taniej to taniej :slight_smile:

I po co nadkładać drogi :slight_smile:

Ja bym miała ze swojej miejscowości pks do wrocka ale on jest o 9.30 więc za późno i zostaje Wawa :slight_smile:

Właśnie dostałam meila z ostatecznym potwierdzeniem rejestracji :smiley:

Właśnie przez Poznań mam dalej bo 646km, a przez Wa-wę 573 i o dziwo przez Poznań taniej :stuck_out_tongue:

No to ciekawie :stuck_out_tongue:

Ja nie patrzyłam jeszcze cen biletów. Na razie zajmuje się egzaminem a HotZlot będzie miłą nagrodą po ciężkiej i pracowitej sesji :slight_smile:

Ja planuje jechać tym pociągiem wsiadam na wschodnim lub centralnym.

b628977d14028542m.png

Teraz może być jeszcze gorzej, ponoć na wakacje PKP ma remontować tory, lepszego okresu w roku nie mieli :?

he he to mnie pocieszyłeś …

Jak coś to ja pewnie wsiadam na Centralnym :slight_smile:

No to jest już nas 3 osoby na ten pociąg.

Dla ludzi jadących z Warszawy- jest możliwość przelotu samolotem na trasie Warszawa-Wrocław i Wrocław-Warszawa - w obie strony to koszt jedyne 212zł- ja już bilet wykupiłem i gorąco namawiam- to wygoda i zaoszczędzony czas :wink:

http://www.lot.com/default.aspx?_cmd=Po … romo_code=

:o :o :o :o :o :o :o

beduin75 ,

Wszystko fajnie, ale dochodzi dodatkowo koszt noclegu bo trzeba dzień wcześniej, poza tym transport z lotniska do wrocławia. Kilka problemów widzę :stuck_out_tongue:

Piotrek_20 ,

Zastanawiam się nad tym pociągiem, bo ciągle się waham czy jest sens jechać samochodem… 8h za kółkiem + praktycznie brak snu na zlocie + 8h powrót to troche masakra :stuck_out_tongue:

bardzo możliwe że do was dołączę - do tego pociągu z Warszawy do Wrocka. Kurde ale nie obraźcie się jak będę spał ponad połowę drogi :smiley: , bo po całym dniu na nogach będę tego po prostu potrzebował, z resztą będziemy jechać całą noc, ah że też mi się tak trafiło, że akurat z Wawy na zlot :stuck_out_tongue:

Widzę, że nas jest coraz więcej :slight_smile:

I dobrze:) Wcześniejsza integracja :stuck_out_tongue:

autobusem nie jedziesz? super połączenie jest, 2230, zobacz zresztą na stronie hz :slight_smile:

Nie jest tak źle- Z lotniska we Wrocławiu jedzie pośpieszny autobus nr 406 w cenie 2.80 zł- dojeżdża do centrum Wrocławia( czas przejazdu około 30 min)- standardowy bilet w MPK we Wrocławiu to koszt 2.60 podaje link

http://www.mpk.wroc.pl/index.php?option … &Itemid=37

i mapka komunikacji MPK

http://wrosystem.um.wroc.pl/beta_4/webd … d%2001.jpg

Z noclegiem tez nie ma problemu jest tanio - za dobę od osoby około 40 zł- co ważne w dobrych warunkach-

http://wroclaw.dlastudenta.pl/informato … l&id=47389

http://wroclaw.dlastudenta.pl/informato … info&id=54

Może nawet taniej- wziąłem pierwszy z brzegu

Dopiero od 5 lat mieszkam w Warszawie- wcześniej mieszkałem własnie we Wrocławiu- zapewniam was ,że to przyjazne miasto :slight_smile:

Podróż pociągiem to strata 6 godzin życia :slight_smile:

:smiley: