HotZlot 2010 - organizacja dojazdu

Nie chciałbym jechać przez Poznań ale zaczynam się nad tym zastanawiać z tym, że do Zbąszynka zbytnio nie miałbym jak dojechać a niezDarek to chyba tym bardziej.

Pozdrawiam!

W przypadku pozostania na Zlocie do Poniedziałku- jaka będzie możliwość dostania się do Wrocławia ?

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

A ode mnie nie ma wcale dogodnego dojazdu. Byłbym dopiero na 17, 19 :-s Może coś wymyśle.

Dużo czasu poświeciłem na ustawieniu wolnego w dniach 8-13 lipca- ale wszystko załatwiłem i się zarejestrowałem- planuje przylot samolotem- LOT- promocja- bardzo tani przelot- z Warszawy w obje strony jedyne 212 zł :wink: Warunek- trzeba przylecieć dzień wcześniej do Wrocławia- ale mam znajomych i mam gdzie przenocować :wink:

http://www.lot.com/default.aspx?_cmd=Po … romo_code=

Już odpisałem Ci w komentarzach ale powtórzę. Z Trzebieszowic są 2 dogodne połączenia PKS o 9:41 i 13:04 (pierwszy autobus zatrzymuje się na każdym przystanku, drugi tylko na przystanku Trzebieszowice D.K.). Praktyka pokazuje, że część uczestników ma też wolne miejsca w samochodach.

Już mi ktoś wcześniej sygnalizował, że coś takiego się szykuje - dzięki za info. Dopisaliśmy na stronie Zlotu.

BTW, przenocować zawsze można też w jakimś hostelu :wink:

Zmienił się rozkład jazdy pociągów z Warszawy.

Obecnie wygląda to tak :

TLK16201 do Jeleniej Góry - wyjazd z Warszawy 23:45, we Wrocławiu 6:39.

Bezpośredni.

Wpisany na stronie zlotowej TLK53202 wyjeżdża obecnie (znaczy w dniu zlotu :slight_smile: ) z Warszawy o 00:31, przesiadka w Katowicach i “ląduje” we Wrocławiu o 8:30.

Ale mam frajdę, że przyczyniłem się do rozwoju informacji na temat dojazdu na IV zlot DP :wink:

PS: Nawet LOT wiedząc o IV zlocie i chcąc wspomóc to wielkie wydarzenie dostosował specjalne połączenia w promocyjnych cenach :)- (taki mały żarcik) :smiley:

Ci to mieszają :confused: Zaraz zmienimy, thx za info.

Wybacz ale nie rozumiem dokładnie o co chodzi. Jak byśmy jechali dwoma samochodami to jak może jeden odpoczywać a drugi prowadzić jak ja będę sam?

Wytłumacze Ci na gg :wink:

Mam jeszcze jedno miejsce w samochodzie jakby ktoś był chętny to zapraszam :slight_smile:

Jeśli ktoś jedzie z Warszawy lub okolic to z miłą chęcią się zabiorę.

Miły kolega do pogaduszek zawsze się przyda. Do tego mogę też prowadzić auto. Prawo jazdy od ponad 10 lat z nieposzlakowaną opinią :slight_smile:

Jak coś to spora ekipa jedzie pociągiem z Wawy :slight_smile:

!!

Jadę w piątek z Częstochowy mniej więcej taką trasą. Mogę zabrać 2 osoby trzeźwe i niepalące. Tzn. mogą być palące, tylko nie w mojej furmance :smiley: Zostaję na przedłużony pobyt, wracam w poniedziałek taką samą trasą.

A kto jedzie z Warszawy?

Właśnie nie zauważyłam wcześniejszych wpisów :slight_smile:

Jadę ze Zduńskiej Woli (50km od Łodzi)

3 miejsca wolne

Wybiera się ktoś zmotoryzowany z okolic Kraka bądź Katowic na zlot i posiada jeszcze wolne miejsce ?

Również mam pytanie czy ktoś się wybiera z okolic Wodzisławia Śląskiego / Rybnika / Żor / Katowic?

Jak na razie mam pociąg z Rybnika z dwoma przesiadkami. Na dworcu głównym we Wrocławiu zameldowałbym się 8:25. W jakiej odległości od dworca głównego jest zbiórka na autokar dla uczestników zlotu?

Cześć! :slight_smile:

Jest jakiś samobójca który wybiera się tą trasą: http://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl … K#cis_C2-2 ?

Strona z rozkładem PKP “nie pamięta” sesji - wklej screena albo napisz jaka to trasa…