HotZlot 2010 - organizacja dojazdu

MI nadal nie działa :? nie pokazuje żadnych połączeń… :? I to już od dłuższego czasu…

Proponuje wyczyścić historie przeglądarki- pliki cokie itp

Wejdź na link który podałem-sprawdziłem działa :slight_smile:

Może brakuje ci jednej z wtyczek w przeglądarce :slight_smile:

http://www.lot.com/web/lot/home

@Krogulec » 25.06.2010 (Pt) 1:33

Przyłączam się do entuzjazmu Beduina -

Czuje się dowartościowany :slight_smile:

@kstarski » 25.06.2010 (Pt) 1:45

beduin75, dzięki za informacje, właśnie zakupiłem krajowy bilet lotniczy, tego jeszcze nie było

Nie ma sprawy- satysfakcja jest wielka :slight_smile:

Niestety strona LOTu nadal przeżywa problemy egzystencjalne. Po obejrzeniu wszystkich możliwych chyba errorów skończyło się na tym, że na koncie mam o ponad 100 PLN mniej a po rezerwacji nie ma śladu…

Jeśli na koncie masz mniej kasy to zakup biletu przebiegł pomyślnie- sprawdź emeila którego podałeś przy zakupie biletu- tam powinieneś otrzymać potwierdzenie zakupu i w drugim emeilu bilet elektroniczny- którego nie musisz drukować ( dla bezpieczeństwa- polecam) - ważny jest numer rezerwacji podany na czerwono( w lewym górnym rogu )- w razie kłopotów ten nr pomoże odszukać twoją rezerwację :slight_smile:

Gdybym dostał jakiegoś maila to bym tu nie pisał :frowning:

Wpłaciłem dzisiaj przez pocztę te 50zł, mam nadzieję że jutro dojdzie.

No to lecimy tym samym samolotem.

Ja się piszę :slight_smile:

No cóż- jeśli kasa rzeczywiście ubyła z twojego konta- to jutro dzwoń na reklamacje Lotu :slight_smile: Głowa do góry :slight_smile:

Kasa nie przepadła- nie ma takiej możliwości :slight_smile: Tak czy inaczej ja bym zadzwonił i zapytał co się dzieje z ich serwerem :slight_smile:

steemm@

Również aprobuję opcję motel (08.07).

czy są jeszcze ludzie którzy będą przez nockę jechali pociągiem z Warszawy? :slight_smile: godzina odjazdu to 23:50 z tego co pamiętam.

Opcję LOTu niestety porzuciłem z dwóch przyczyn, jedna to taka, że większość leci albo tym po 13, albo tym po 16, a ja wcześniej jak o 20 nie dam rady i mogłem wybrać ten około 22, ale doszła do tego druga przyczyna rezygnacji z lotu - wzrost ceny biletu do ~100 zł w jedną stronę, no a komu by się chciało samemu lecieć za tą kwotę, dlatego liczę że jest jeszcze grono ludzi z Wawy, którzy wybiorą kolej… :wink:

Hej,

@ krogulec

Na stronie zlotowej podany jest link do standardowego rozkładu PKP. Oprócz niego firma TK Telekom prowadzi jeszcze jedną witryną - http://rozklad.sitkol.pl/bin/query.exe/pn?. Interfejs tej witryny jest zdecydowanie lepszy, zawiera więcej informacji o pociągach (na przykład o możliwości rezerwacji miejsc) i wygląda na to że częściej bywa aktualizowany. Może i tą stronę warto by dodać w sekcji dojazdu na stronie zlotowej??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Faktycznie - jest dużo lepszy - nie tylko ma lepszy interfejs ale przede wszystkim szybciej działa :slight_smile: Dzięki za info - zaraz podmienimy link na stronie zlotowej.

Gdyby ktoś z różnych przyczyn zaspał na ostatni bezpośredni autobus powrotny do Wrocławia 12.07 na godz. 13.04 podaje link do rozkładu jazdy z przystanku autobusowego PKS w TRZEBIESZOWICACH, D.K.-

http://www.e-podroznik.pl/public/timeTa … opId=71808

Chcąc dojechać do Wrocławia kierujcie się na Kłodzko- stamtąd jest dużo połączeń koleją PKP :slight_smile:

Beduin sprawdź dobrze zanim coś napiszesz:

image.php?album_id=20&image_id=2925

Może ja tym pojadę, chyba że wybiorę się z rana 08-07 i u rodziny przenocuje.

ja będę jechał tym pociągiem

ookeej =D> czyli jednak będą HotZlotowi ludzie w tym pociągu z Warszawy :wink: wiadomo jak się rozpoznamy - koszulki czy coś charakterystycznego 8)

ew. jeśli na pociąg trzeba będzie czekać (bo nie będzie podstawiony) to można zbierać się w większą grupkę - będzie jeszcze łatwiej zwrócić uwagę.

Ja wsiadam z dworca Centralnego, jakby co. Jeśli będzie podstawiony, to jedna osoba może zająć przedział w trakcie :smiley: no ale chyba pociągi z dworca Wschodniego jadą, no nie? To tam by musiał ktoś już wcześniej zająć nam wspólny przedział :slight_smile:

Hej,

A będzie ktoś wybierał się na zlot tym pociągiem??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja bede miał koszulkę DP z zeszłego roku i też jadę z Centralnego. Nie wiadomo czy w TLK są miejscówki? Mi się wydaje, że są. Jeśli tak warto będzie się Ufo ustawić i wykupić miejsca sobie.

Edit:

Ufo odezwij się do mnie na komunikator. Kontakt masz w profilu :wink:

Tylko w opcji na 1 klasę.

Po dwóch dniach i dwóch telefonach na call center LOTu w końcu pojawiła się moja rezerwacja na samolot. Okazało się, że razem z promocjami wdrażali nowy portal. Mnóstwo ludzi + nowy, niedorobiony portal = FAIL. Ale na szczęście już rezerwacja jest i lecę na zlot :slight_smile: