HotZlot 2010 - organizacja dojazdu

@Krogulec

Beduin sprawdź dobrze zanim coś napiszesz:

Mój błąd -chciałem dobrze :slight_smile: Nie wiem jak to zrobiłem ,że wyskoczyły mi połączenia z przesiadkami na pociąg- a tego bezpośredniego o 16 nie zauważyłem- szukałem dla siebie alternatywy- podobno w tamtym terminie odbywa się jedna z corocznych miejscowych imprez- nie śpieszy mi się do szarych warszawskich murów i może zostanę kilka godzin dłużej- tego nie wiem ale szukam rozwiązań- kto szuka nie błądzi :slight_smile:

U mnie zaszła zmiana planów i będę jechała tym pociągiem ponieważ już 12 lipca mam być w Wawie i jechać do Niemiec więc samolot odpada i będę jechała tym o 23.50 nocnym pociągiem z Centralnego a wracać mam 11 w niedzielę.

Fajnie, że niektórzy będą ubrani w koszuli dp to się łatwo poznamy :slight_smile: Jak coś to namiary macie na profilu pewnie do niektórych się odezwę :slight_smile:

A jak Ciebie rozpoznamy? :wink: bo koszulki dp chyba nie posiadasz - jeszcze :slight_smile: ja będę najprawdopodobniej w koszulce Gamikaze lub dobrychprogramów

(ale ‘pierwszozlotowej’ - z dużym logo portalu na przodzie, w kolorze brązowawym, kolor czarny na poniższym screenie).

koszulka3.jpg

// edit, do postu poniżej: o, o ! właśnie o takie koszulki mi chodziło :smiley: bardzo dobra jakość wykonania, czarnej nie miałem okazji nosić, ale ta brązowawa nieźle się trzyma, a noszę dość często ^^ za tą z III zlotu nie przepadam (nie tylko ja :-P) dlatego nie będę bardziej się o niej wypowiadał :smiley: ciekawe jakie będą w tym roku ;] ta z pierwszego zlotu ma/miała tylko jedną wadę - logo Office na jednym ramieniu i Windows Vista na drugim ramieniu xD gdyby nie to, byłaby niezastąpiona :smiley:

123m.jpg

Próbował ktoś wbijać współrzędne Zamku na skale ??

http://www.zameknaskale.com.pl/kontakt.html

GPS 16.7678, 50.3476

Mi obojętnie na jakiej mapie (czy automapie czy jakiejś online) pokazuje że jest poza mapa (mapa Polski)

Na stronie podali współrzędne w systemie dziesiętnym, a nie godzinnym.

Tu jest instrukcja, jak to przeliczyć: http://www.fortyfikacja.com/faq/145-jak … -maps.html :wink:

BTW w automapie zamek jest oznaczony jako POI.

To wiedziałem :wink: ale i tak pokazuje mi “Współrzędne są poza mapą”

No cóż dojadę do granic Trzebieszowic i będę szukał

Przypominam, że to wątek dotyczący organizacji dojazdu. Przenoszę do HotZlot 2010 - wątek ogólny

Są drogowskazy - nie ma możliwości abyś się zgubił :wink: BTW, uwaga na drogi dojazdowe do samego Zamku - są momentami z lekka dziurawe :wink:

Jak odzyskam kartę z automapą to napiszę współrzędne punktu POI ;).

Ja prawdopodobnie będę miała ze sobą coś pomarańczowego sweter czy coś takiego…

Po pierwsze jak masz AM to zsynchronizuj POI z Miplo i będziesz miał namiar na zamek.

Ale dla ścisłości:

zameknaskale.th.jpg

Cześć,

Czy ktoś może wytłumaczyć mi taki fenomen, jest oto sobie pociąg:

http://intercity.pl/?page=szczegoly_pol … polaczenia

(zresztą polecany na zlotowej podstronie)

ale gdy wchodzę w internetową rezerwację to już go tam nie ma :\ jest jeden wcześniejszy i jeden późniejszy ale tego konkretnego brak…

M@ster , może nie ma już na niego wolnych miejsc?

Sprawdzałem w 1 dzień w którym zaczyna kursować (25.06) i też go nie było :wink: coś mi się wierzyć nie chce w to. No nic, będzie trzeba się wybrać osobiście do kasy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Wystarczy wbić współrzędne na odwrót i zrobić nieco dokładniejsze, tzn. 50.34824, 16.76719. Wtedy się nie wyburacza, że cel jest poza mapą. Wbite w nawigacje google maps w Androidzie pokazuje podjazd zamku. W Sygnic Mobile Maps nie mam tego POI, ale współrzędne też doprowadzą do celu.

Nie wiem czy organizacja noclegu, może być zawarta w organizacji dojazdu, ale nie chciałem zakładać osobnego topicu :slight_smile:

Kilka osób musi nocować we wrocku z czwartku na piątek i później z niedzieli na poniedziałek (tak jak ja :D).

Może zgadamy się wszyscy razem na jakiś nocleg? Ktoś zna jakieś tanie miejscówki?

A może jakiś wrocławski dobry zlotowiec jest na tyle gościnny, aby przenocować kogoś kogo widział tylko na avatarze (śpiworek, podłoga te sprawy…)? :o W końcu jesteśmy jedną dobrą rodziną :slight_smile:

Ostatecznie zabawa w Toma Hanksa i nocleg na terminalu :smiley:

Aby nie robić za dużego bałaganu, proszę o kontakt (e-mail, PW, jabber) osoby które chcą przenocować we wrocku, oraz chętne do współpracy w programie “share your floor in the name of goodprograms” ![-o<

CU there!

Jak najbardziej dobry.

Jeżeli chodzi o nocleg to pisałem w którymś poście o D.W. Piast - to prawdopodobnie najtańszy nocleg we Wrocławiu - za 29 zł/os można wynająć miejsce w pokoju wieloosobowym (6-8 os.), za około 35 zł/os. wychodzi łóżko w pokoju 4-os., a około 40 zł/os w 3-os. - idealne opcje aby zgrać się w jakieś grupy. Standard nie jest prawdopodobnie najwyższych lotów ale znajduje się to to tuż przy Dworcu PKP, jedną noc pewnie da się wytrzymać - możecie poszukać opinii w necie. Ceny w Hostelach są na minimalnie wyższym poziomie.

no ja chce sie przekimać w tym hostelu :smiley: pisałem tu o tym i chyba nikt nie odpowiedział na mojego posta

Hej,

Z uwagach dotyczących pociągu jest jasno napisane, że rezerwacja fakultatywna jest możliwa tylko w I klasie. Pociąg jest wyposażony tylko we 2 wagony I klasy, więc miejsca mogły skończyć się bardzo szybko… A z drugiej strony może sprawdzałeś rezerwację dla klasy II. Oki, sam sprawdziłem. Na stronie widoczne są pociągi bardzo wybiórczo. Mimo, że w rozkładzie pociągów TLK jest od groma, na stronce można zarezerwować miejsca w tylko 5. Być może możliwość rezerwacji jest na razie w fazie testowej…

W każdym bądź razie widzę, że jedziemy tym samym pociągiem. :slight_smile: Jak się rozpoznamy?? Umawiamy się jakoś?? Oczywiście ja na razie mieszkam w Katowicach, więc razem z Piekar pewnie nie pojedziemy. Moje namiary znajdziesz w profilu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

No i jest problem :wink:

Rozkład jazdy PKP: (zgodny z tym co jest na stronie hotzlotu)

pkp-gd-wr.gif

Rozkład jazdy polecany wyżej:

sitkol-gd-wr.gif

:?