HotZlot 2010 - wątek ogólny

Więcej informacji w newsie:

http://www.dobreprogramy.pl/Spotkajmy-s … 17752.html :slight_smile:

Zapowiada się jak zwykle ciekawie. :slight_smile: Po dwuletniej przerwie Zlot powraca w rejony południowej Polski, z pięknymi górskimi krajobrazami. Byłoby miło po roku nieobecności na spotkaniu w 2009, wziąć udział w HotZlocie 2010. Może uda się zarejestrować, przy okazji wystawiając na próbę swój refleks. :wink: Czekamy na dalsze informacje.

Cóż za piękny poniedziałek :slight_smile:

Mam nadzieję, że będę mógł po raz kolejny uczestniczyć w tym jakże nieporównywalnym wydarzeniu :slight_smile:

Miejsce na prawdę super!

Pisałem już pod newsem na głównej, napiszę i tu, mam nadzieję że w tym roku szczęście będzie sprzyjało i uda się zarejestrować … Miejscówka wprost rewelacyjna, termin doskonały.

Świetna lokalizacja :slight_smile: Czyli żeby przebić jeden zamek trzeba wynająć drugi :smiley:

Tak jak już nadmieniłem w komentarzach do newsa na vortalu, w związku z tym, że w ubiegłym roku miejsca rozeszły się w czasie zbliżonym do marginesu błędu w przeciętnym zegarku, postanowiliśmy zmienić nieco zasady. Dotychczas mniej więcej w stosunku 50:50 udział brały osoby zaproszone i z otwartej rejestracji. Zabawa w klikanie, żeby wstrzelić się w odpowiednią sekundę w wysyłaniu formularza to nie do końca to o co nam chodzi. Większy nacisk położymy w tym roku na aktywność użytkowników - postaramy się aby osoby najbardziej zaangażowane były zdecydowanie preferowane. Tak więc stosunek 50:50 na pewno ulegnie zmianie. Jeszcze nie podjęliśmy decyzji czy pozostałe miejsca dostępne będą na zasadzie ubiegłorocznej, tj. “wyścigowej” czy też rezerwacje będzie można uzyskać na zasadach “konkursowych”.

Podsumowując, element “szczęścia” zostanie ograniczony :slight_smile:

Jak już pisałem w komentarzach, lokalizacja jest świetna :slight_smile:

Pojawiło się "światełko w tunelu :wink: " …

Lokalizacja super, tylko trochę daleko, chętnie bym się wybrał w końcu na taki zlot.

Bajka! Normalnie bajka! Znów zacne Collegium zwali się na zamek :smiley: Teraz tylko przebrnąć przez rejestrację :slight_smile:

Wolne trzeba wziąć na wszelki wypadek:)

P.S.

Apeluje o konkurs na Dance Matach :smiley: !!

z roku na rok podbijacie rangę zlotu. CO raz to lepiej i przyjemniej.

Chyba jak każdy, będę bardzo zadowolony jak uda mi się dostać na tą imprezę. Przejechać mogę całą Polskę, jak do tej pory.

BTW, jeżeli teraz mieliście problem z wybraniem bądź co bądź dużego hotelu to za rok co będzie? wyjazd za granicę? :>

:confused: Jestem czytelnikiem. Nie mam zamiaru spamować.

zawsze może taki konkurs powstać “nieoficjalnie”, tylko wówczas problem z nagrodami rzeczowymi będzie :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Hhehehe dance maty staly sie nie kwestionowanym hitem od momentu pojawienia sie.

Hit hitem a tu konkursu nie ma ( Tomish mi co roku oczy mydli :slight_smile: )

przecież i tak wiadomo ze Joasia nam skopie tyłki :stuck_out_tongue:

co prawda moglibyśmy powaliczyć o drugie miejsce =D>

Lokalizacja świetna, mam nadzieję że w tym roku też mi się uda zarejestrować na zlot.

pozdrawiam i do zobaczenia!!

Lokalizacja jest naprawdę, super! Patrzę gdzie to jest właśnie na mapie i nie miałem pojęcia o takich miejscach w Polsce.

Mam nadzieję, że uda mi się zarejestrować :slight_smile: