HotZlot 2010 - wątek ogólny

Bardzo dobra lokalizacja i bardzo przestronne miejsce, już się doczekać nie moge, mam nadzieje że uda mi się dostać :smiley:

Widze że z roku na rok coraz lepiej, pokłony dla redakcji, dobra robota :lol:

świetna lokalizacja :slight_smile: niedaleko do granicy z Czechami :slight_smile:

Myślę, że uda mi się zarejestrować na czas :slight_smile:

Piotrek_20 , :slight_smile: bo właśnie jednym z zadań HZ jest poznawanie różnych rejonów Polski :smiley:

Polska piękny kraj i jest wiele atrakcyjnych miejsc tylko nie każde jest znane powszechnie ale to z jednej strony dobrze bo troszku mniej często natrętnych turystów którzy nie dają czasami wypocząć porządnie,

sic, chyba OT wyszedł, przepraszam

No widzisz będziesz miał może okazje, byłem chyba jakoś 2 czy 3 lata temu w Lądku u rodziny i na wycieczce przy okazji do Czech bo blisko… Będziecie zadowoleni!

Jesli chodzi o HZ2010 to widzę ze coraz to termin bliższy początku wakacji… pewnie ze względu na to zeby można było w końcu te ognisko /grilla zrobić na powietrzu? :slight_smile:

Pozdr.

Było to wcześniej wyjaśniane… nie tylko pogoda ale organizatorom lepiej jest się dogadać w maju, czerwcu z partnerami, sponsorami niż w lipcu sierpniu, gdy wszyscy są na wakacjach :slight_smile:

Super miejscówka, żeby tylko się dostać do tych 160, a będzie dobrze. 8) :smiley:

Widziałem Waszą fotorelację z poprzedniego HotZlotu i powiem Wam, że szczena opadła…

Normalnie szacun, aż chce się jechać na takie spotkania, zresztą sama możliwość, wysłuchania tylu wspaniałych wykładów sama ciągnie. Każdy wykład to jak płatne szkolenie…

Jutro mam urodzinki i spełnieniem moich marzeń byłoby udane zarejestrowanie się na trzeci zlot, ale wiem, że szanse na udaną rejestrację są marginalne, a na zaproszenie nie zasłużyłem…

Szkoda pozdrawiam i życzę Wszystkim przyszłym HotZlotowcom udanego pobytu…

Szuri teraz jest czwarty zlot już… :slight_smile:

Ja też jestem “tylko” czytelnikiem, więc mam rozumieć, że więcej na hotzlot nie pojadę :confused:

W takim układzie szansę na propozycję udziału w zlocie mam niemal w kieszeni. :smiley:

Ooo już nie bądźmy tacy drobiazgowi z tymi postami :stuck_out_tongue: liczy się serce :smiley:

Moze zakonczycie opcje spiskowych teorii kto jest dobry na zlot a kto be. Bedzie co ma byc, wystarczy sie w cierpliwosc uzbroic - choc wiem, ze to trudne.

Widzę, że większość narzekających na zasadę “aktywności” przy zaproszeniach łączy ją z ilością postów.

Zacytuję tu Krogulca z wpisu na vortalu:

Krogulec pisząc to naprawdę nie rozmija się z prawdą.

Ja - w porównaniu do wielu osób - mam niewiele postów na forum. Pisząc je jednak zawsze uważałem na formę i treść.

Wcześniej udzielałem się na samym vortalu, potem udało mi się wychwycić błędy w wersji BETA DP i… dostałem zaproszenie na III HZ.

Oczywiście po cichu liczę na zaproszenie i w tym roku, jak bedzie zobaczymy… :slight_smile:

Chociaż taki właśnie fakt jest pocieszający, że nie ilość a jakość się liczy. Niestety i w tym i w tym nie zabłysnąłem.

Dzisiaj urodzinki, jak będę dmuchał świeczkę na torciku, to zapragnę wyjazdu na IV HotZlot …

W coś trzeba wierzyć :slight_smile:

Czekać, aż nagle pojawi się spam pod każdym postem :slight_smile:

Lokalizacja super, kawał drogi jest (co dobre, wbrew narzekaniom niektóych :slight_smile: ), teraz byle udało się załapać…

Świeczka z urodzinowego torciku zdmuchnięta…

Życzenie wyjazdu na IV HotZlot pomyślane…

Teraz tylko czekać na szczęście w rejestracji…

Szuri21 , nie rozumiem jaką filozofią się kierujesz. Rozumiem, urodziny ale nie musisz w każdym swoim poście nas wszystkich informować o tym. Każdy z nas ma urodziny :wink: . Pozdrawiam i wszystkiego naj :wink:

No ja tez mam urodziny 27 czerwca :stuck_out_tongue: ale nie będę używał butelki z % jako karty przetargowej :wink: [-X

Do zobaczenia koledzy :wink:

■■■■■■■ no, na gg gadaliśmy nie raz, handel jeden też się zrobiło, a na zlocie nie miałem okazji Cię poznać… oby redakcja dała nam taką możliwość :wink: