HotZlot 2010 - wątek ogólny

ehh… db odwiedzam kilka razy dziennie ale jestem mało aktywny, ciekawe czy mam jakieś szanse zeby dosac sie na ten Hot Zlot. Nigdy nie byłem, a bardzo bym chciał :slight_smile:

To ja widzę, że jak dobrze pójdzie, to finał MŚ RPA 2010 w niedzielę 11.07 wieczorem oglądniemy w doborowym towarzystwie :slight_smile: Zupełnie jak GP z Robertem Kubicą rok temu :wink:

Rzeczywiście masz racje! Tylko co by telebim był troszkę inaczej ustawiony, bo ostatnio recepcja byłaby w potrzasku. :smiley: A teraz będzie “troszkę” więcej emocji :smiley:

Ja bym dodał jakiś nowy punkt w programie HZ, żeby nie było tak jak co roku. Moim zdaniem powinny być w czasie zlotu zorganizowane dodatkowo ze 2 integracyjne imprezy, ale nie na zasadzie że każdy usiądzie w ogródku przy piwie, bo wtedy zintegruje się 5-10 osób w grupie max. Ja bym poszedł w tym kierunku, żeby zebrać wszystkich uczestników w kole na wolnym powietrzu i stworzyć jakieś konkursy jak np. na weselach, a nie wirtualne, że każdy idzie w kąt i coś rysuje, albo gra na multi, bo to można robić w domu. :smiley: Wtedy byłoby miło i integrująco, każdy by się pośmiał i pobawił i przede wszystkim każdy byłby zaangażowany w to samo… moim zdaniem takie coś integrowałoby najbardziej. :slight_smile:

Zobaczcie, że samo niedzielne losowanie nagród, gdzie zbierają się wszyscy uczestnicy integruje bardziej (wszystkich razem) niż inne punkty agendy. To tylko takie moje spostrzeżenie. :smiley:

Błagam Cię… :lol: - konkursy na weselach kojarzą mi się tylko z obciachem i żenadą. Abyś mógł jakoś wybrnąć z tego pomysłu przyjmę, że to miał być żart :stuck_out_tongue: Poza tym czas nie jest z gumy - jak zamierzasz zrobić “dodatkowo ze 2 integracyjne imprezy”? :wink: Trzeba by zrezygnować z części sesji, a wtedy zaburzona byłaby proporcja pomiędzy wiedzą, a integracją - to nie ma być impreza tylko integracyjna.

Ja myślę, że nie potrzeba żadnych wspomagaczy w postaci zabaw - jeżeli będzie mniejsza liczba osób to po prostu łatwiej będzie się zintegrować (tak było na I Zlocie, a przecież prawie nikt się nie znał). W Rynie przy blisko 240 osobach było nas już po prostu za dużo…

Sobotnie :stuck_out_tongue:

No ok ok, przecież nie chodzi o dokładnie te same konkursy co na weselach tylko o ten rodzaj zorganizowania (kto by się rozbierał albo obmacywał, bez przesady :lol: ). Czas na wagę złota wiadomo, ale można by to zrobić np. o tych porach kiedy akurat nie ma sesji. Coś dla jaj, byle wspólnie z inicjatywy organizatorów. Jak nie 2 takie akcje to chociaż 1. To tylko moje sugestie, nie żeby do tej pory było źle. :stuck_out_tongue: Poza tym takie nazwijmy to “zawody” nie kosztowałyby organizatorów dodatkowo nic poza pomysłem i wygospodarowaną odrobiną czasu. :smiley: Myślę, że 2 godziny by się znalazły.

sry :wink:

[ironia mode on]Jak patrzę w agendę poprzedniego Zlotu to nawet widzę, więcej - z piątku na sobotę od 1:00 do 8:00 rano, ewentualnie z soboty na niedzielę od 2:00 do 8:00 :wink: [ironia mode off]

A tak już na poważnie - byłeś na Zlocie 2 razy więc dziwi mnie to co piszesz - no chyba, że nie uczestniczyłeś w sesjach. Agenda jest wypełniona co do minuty, więc nie ma miejsca ani na dodatkowe “2 integracyjne imprezy”, ani nawet na dodatkową jedną imprezę. Krótko mówiąc to jest pomysł, który można rozpatrywać tylko w charakterze “zamiast” (innego punktu programu), a nie “oprócz”. Nie możemy jeszcze bardziej zapełniać programu bo wyjdzie nam, że czas na sen to 3 godziny…

Poza tym nie uważam aby potrzebne były jeszcze jakieś “integracyjne wspomagacze” - jest przewidziane mnóstwo czasu podczas którego można się dobrze bawić i integrować. Jeżeli ktoś ma problem z nawiązywaniem kontaktów to wciąganie go w jakąś “zabawę” tego problemu prawdopodobnie nie rozwiąże…

2h to w XXXXXXXXXX duuuuzo czasu podczas Agendy ( to są przynajmniej 3 wykłady) wiec raczej nie ma szans. Piątek może tak jak Pisze Krogulec w godz nocnych :stuck_out_tongue: ale z tego co pamiętam #-o w piątek i tak była nie oficjalna impreza integracyjna :smiley:

Swoją drogą mało kto śpi na zlocie więcej :smiley: Chyba, że udaje mu się zaspać na śniadanie, tak jak ostatnio mi :slight_smile: Więc trzeba by zrezygnować ze snu całkowicie, żeby taką imprezę zorganizować. Ale i tak sądzę, że uczestnictwo w imprezie takiej formy było by znikome :lol:

CezaR83 , radzę uważać na słownictwo.

W piątek od 20.00 oficjalnie niewiele się dzieje, poza rozgrywkami OA w których udział bierze stosunkowo mały % zlotowiczów (z tego co grałem i widziałem to po pierwszych rundach towarzystwo się wykruszało :D). Ewentualnie w sobotę 17-19 przed samą imprezą integracyjną są 2 godziny czasu wolnego. Dobra nie drążę już tematu. :wink:

mikew_86 skończ już z tymi pomysłami na dodatkową integrację, jeśli ktoś pojedzie na zlot na pewno znajdzie czas by się zintegrować :wink:

Chociażby nieoficjalne “turnieje” na dancematach :wink:

Ale “męczysz bułę” :stuck_out_tongue: W piątek po 20:00 są rozgrywki w OA i nieoficjalna impreza integracyjna. Nie sądzę aby ktoś po całonocnej podróży, całym dniu na miejscu miał o tej porze ochotę na jeszcze jakieś zabawy. Jesteś z Legionowa więc zarówno do Jastrzębiej Góry jak i Rynu miałeś miałeś bardzo dobry dojazd bierz jednak pod uwagę, że zawsze jest pokaźna grupa osób, której podróż zajmuje nawet kilkanaście godzin. Jaki jest sens robienia dodatkowej “zabawy integracyjnej” wtedy - chyba tylko taki aby wszystkich wykończyć i żeby nikt nie wstał rano wcześniej niż przed 12:00…

Pomiędzy 17-19 w sobotę jest finał rozgrywek w OA i rozstrzygnięcie innych konkursów, poza tym musimy mieć przewidziany czas wolny bo każdy musi mieć odrobinę czasu na odpoczynek i relaks (wzięcie prysznica czy pójście na basen)…

Dlatego też jeszcze raz podkreślam to nie jest problem natury “oprócz” ale “zamiast” innego punktu programu. Nie ukrywam, że mieliśmy już przy poprzednich edycjach pomysły pewnych dodatkowych aktywności ale czas nie jest z gumy więc program musi być efektem pewnego kompromisu.

Czas znajdzie się na pewno bo są przewidziane dwie imprezy integracyjne - piątkowa i sobotnia. mikew_86 postuluje o co innego - aby wcisnąć jeszcze dwie zabawy integracyjne. Mam nieodparte wrażenie, że jego przekonanie, że przecież “2 godziny by się znalazły.” wynika z absencji podczas sesji… :stuck_out_tongue:

Dla mnie EOT. Wszelkie propozycje są naprawdę mile widziane ale… propozycje realne do realizacji :wink:

Ja bym chiał :roll: :

  • Stanowisko Apple z iPadem, iBookiem i jeszcze Kindle od Amazona, i wszelkie inne czytniki ebooków.

  • kogoś z TED, najlepiej o “Augemented Reality” :smiley:

  • to co napisałem na Gamikaze :slight_smile:

-Chciałbym ludzi od Gadu-Gadu, myślę, że zlotowicze będą chcieli im zadać wiele pytań.

-Jak wyżej napisał kolega Lizard stanowisko Apple :wink:

-Miło by było gdyby znów pojawili się panowie z Opery :slight_smile:

Oj wątpię żeby zdecydowali się na tak szaleńczy krok :stuck_out_tongue:

Microsoft sie nie boi, a GG ma się bać?

Przecież ich nie pobijemy. Chyba.

Bić by pewnie nikt nie bił, ale suchej nitki by na nich nie uświadczył po tym czym ostatnio nas uraczyli :stuck_out_tongue:

Jestem za Gadu-Gadu, a najlepiej jeszcze dla konfrontacji kogoś z Tlen, AQQ (to można pominąć) i gościa od WTW :slight_smile: