HotZlot 2010 - wątek ogólny

I dobrze - będzie większe prawdopodobieństwo dostania się na V HZ. :lol:

Ale zjawisko naprawę smutne - sam mam jeszcze zapakowaną automape, której nie sprzedałem i nie sprzedam chodź nie mam na czym jej zainstalować :slight_smile: (i pewnie długo nie będę miał na czym :-)).

Automapę i Nortona360 które dostałem od redakcji po poprzednim zlocie podarowałem kolegom, po tegorocznym Noda dałem bratu, Nortona360 trzymam bo mi się kończy licencja na NISa. Expressivo ładnie czyta napisy do filmów. Z pozostałych prezentów i gadżetów korzystam przy każdej okazji. Plecak na lapka Belkina strzał w 10, kubka TechIt wszyscy mi zazdroszczą w pracy, odstresowywacz Kingstona non stop jest miętolony, koszulki noszone przy każdej okazji o pozostałych drobiazgach nie wspominam.

huh :o szalony :smiley: ja swojego Nortona 360 oddałem szefowi w firmie (licencja NFR na 3 stanowiska :lol:), bo ja używam ESET’a, do którego to licencję otrzymałem od Gl1zdy (thx ;)). No i absolutnie nie jestem zdania, że postawa trzymania czegoś w szafie jest lepsza od oddania jakiejś rzeczy innej osobie, która by takową rzecz chętnie używała. Jak się coś trzyma i nie używa to ani z tego pożytku ani nic, a tak firma sponsorująca dany produkt może pocieszyć się dodatkowym klientem/konsumentem ich produktu, nieprawdaż? :slight_smile: Dlatego thx raz jeszcze dla Gl1zdy który to nie potrzebował pakietu ESET’a (a tylko nieliczni mogli znaleźć go w pakiecie powitalnym) i po prostu skan licencji najnormalniej mi przesłał. :wink:

PS. Mi w firmie też zazdroszczą posiadania owego kubka TechIT i głowią się cóż to za postać robi przy nim jako rączka :stuck_out_tongue:

W niedzielę 11 lipca, wieczorkiem pojawiały się pierwsze aukcje z gadżetami z HotZlotu … Z Olmecą obstawialiśmy , jak dużo ich będzie :slight_smile:

O dziwo było ich dużo mniej niż w zeszłym roku :slight_smile: A tak na marginesie, nie chodzi już o to co robimy z prezentami od Redakcji, ale sprzedaż oprogramowania z wielkimi napisami NOT FOR RESALE …

Nawet brak słów by to komentować . Jesteście na forum propagującym legalne oprogramowanie i poszanowanie do cudzej własności intelektualnej a wychodzą takie “kwiatki”

Jak widać niektórzy jadą na zlot aby zarobić później na allegro :slight_smile: tępić takich :slight_smile:

Kiedy pojawi się prezentacja Sony Vegas? Jako jedyna nie została do tej pory zaprezentowana na portalu DP :confused:

:o

Był ktoś na HotZlocie z Łodzi?

Może ktoś zna tam jakiś tani, fajny hotel/hostel? :slight_smile:

Zdaje się że można zamówić fotki 3D z Hot Zlotu

Rozmiar odbitki Cena

Format 15x23 3D 26.50 zł

Wiem że minęło spooro czasu od tego zlotu, ale mam jedno pytanko - nadzieja wiecznie żywa - czy organizatorzy/redakcja mają gdzieś screena przedstawiającego tabele wyników w F.E.A.R Combat cośmy grali ?