HotZlot 2010 - wątek ogólny

Już dawno postulowałem by pisać “notoryczny zlotowicz” :stuck_out_tongue:

A ja właśnie wróciłam ze zlotu, w ramach którego plątaliśmy się terenówkami w okolicach Rynu. Wspomnienia z III zlotu odgrzane :slight_smile:

fajnie że w relacji daliście foto gdzie jestem w tych “okularach” z rąk :lol: :lol:

o widze że jeszcze nie mam dopisanego 4 zlotu pod avatarem :frowning:

Nie chwaląc się, jam uwiecznił Ciebie na zdjęciu.

Swoją drogą też nie mam 4 pod avatarem :?:

I miał nie będziesz. :slight_smile:

Już zrobione :slight_smile:

Jeśli ktoś jeszcze rejestrował się na zlot z TechIT i Gamikaze a posiada tutaj konto na forum to wystarczy PW do mnie :slight_smile:

@Ufolec - już wspominałem że fotografie “lentikularne” (3D) będzie można zamówić dopiero pod koniec września w Fuji Film w Warszawie.

Co oznaczają gesty wykonywane rękami przez trzech “Zlotowiczów” od prawej strony :?:

http://www.hotzlot.pl/ImagePublications … ax/175.JPG :!: :slight_smile:

Stan zadowolenia z życia ??

Trzeba było być na miejscu, wczuć się w atmosferę, wtedy na pewno byś wiedział :wink:

:D/

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mano_cornuta

W kwestii wyjaśnienia,

to nie znak batmana, tylko “znak symbol” ze znanego i kultowego serialu StarTrek

Fani StarTreka mogliby się mocno “obrazić” :lol:

witam,

dopiero dziś mam wolniejszy dzień, od czasu hotzlotu, żeby coś od siebie na jego temat napisać

niestety po zlocie dopadły mnie problemy wdrożeniowe z SAP, a następnie problemy osobiste, moja córka miała operację serca w CZD w Wawie, wszystko się udało, mała jest już zdrowa, co też z Bediunem uczciliśmy któregoś wieczora.

Co do HZ, to dziękuję Redakcji za zaproszenie, dzięki za wspaniałą atmosferę na HZ, za nowe znajomości i kontakty prywatne i biznesowe (wymiana barterowa - zainteresowani wiedzą o co chodzi).

Dzięki wigrus za wspólną podróż w obie strony (w tym extremalna samochodem bez klimy z Wrocka do Lublina).

Dzięki też wszystkim z którymi dyskutowałem w czasie Zlotu.

Na końcu dzięki też wszystkim "nocnym śpiewakom a w szczególności chomikowi i truxowi.

Co do aparatu to rzeczywiście zakupiłem Fujifilm HS10 , akurat wypełni mi lukę pomiędzy małym Olympusem miu6000Tough a Nikonem D80 , efekty prezentowane podczas prezentacji wychodzą naprawdę ciekawe, w ten weekend ruszam z nim w góry więc potestuję tego zooma i strzelę kilka panoram, w razie potrzeby służę później fotkami do porównania.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich zlotowiczów i dziekuję za spędzony czas i oby do zobaczenia w przyszłym roku.

MK

nigdy więcej z Tobą w drodze powrotnej samochodem :stuck_out_tongue: okropieństwo jazda bez klimatyzacji :stuck_out_tongue: Ale bądź co bądź finał słuchaliśmy z wielkim zainteresowaniem :slight_smile:

Co do plecaka to mimo wszystko, tego z 3 zlotu nic nie pobije pod względem pakowności :slight_smile:

coldzlot dalej aktualny? :>

wypadałoby teraz 2 zloty na rok robić :stuck_out_tongue:

Nie dość, że go wiozą to jeszcze zrzędzi :stuck_out_tongue:

(następnym razem będziesz wracać PKP - 3 klasa - w kiblu między umywalką a muszlą + oknotronik :lol: )

tego po Tobie bym się nie spodziewał, pełen OT.

Moderatorzy do roboty :smiley:

Ja mogę wszystkim wracać, nawet na ośle, bo wtedy będę miał z czego wracać, czytaj dostane zaproszenie na kolejny zlot ;p

BTW, wiadomo w końcu ile piwa poszło na zlocie? :>

Dzięki za uznanie, jednak to wszystko dzięki Chomikowi, jego gitarze i fajnej ekipie.

Nie należy także zapominać o Beduinie75 i jego zdolnościach muzyczno-wokalnych.

Pozdrawiam

Właśnie namówiłem kolegę z innego forum na zakupienie plecaka Belkina - aby było śmieszniej kupił od jakiegoś zlotowicza [-X

Ilości w dziesiątkach litrów - nikt pewnie nie był tego w stanie policzyć - ja wyrównałem swój rekord z jastrzębiej :lol:

Zapewnie kolejny nick, pójdzie na “czarną listę” z tytułem "Ten człowiek nie pojawi się na kolejnym Hot Zlocie :lol:

Bo skoro niektórzy traktuja wyjazd na Hot Zlot tylko po to by zaraz po przyjeździe do domu, całe wyposażenie plecaka wystawić na Alledrogo [-X

Rekordzista (nick znany już Redakcji :stuck_out_tongue: ) wystawił nawet Nortona, który miał wielki napis NOT FOR RESALE :slight_smile:

Smucą takie postawy … bo pewno muszą sobie odbić te 50 zł opłaty zlotowej …