HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

Aloha,

zwolniło mi się jedno miejsce w samochodzie, więc jeśli ktoś jest zainteresowany transportem z Wrocławia , to zapraszam. Koszt to 70 pln od pasażera, w obie strony rzecz jasna.

Już napisałem - teraz czekam na odpowiedź :slight_smile: - dzięki za informacje :slight_smile:

Odpowiedź poleciała :smiley:

A dla przypomnienia .Mam jeszcze jedno wolne miejsce. Jak Zabiorę Wojtkaw ZG to w Złotowie zabieram “Szlugę”.

Mnie wieszak nie licz, bo zgłosił się ktoś ze szczecina że będzie jechał na zlot

Przypominam się odnośnie transportu - jadę 206ką z klimą. Start z Chrzanowa (mogę zgarnąć kogoś, np. z dworca w Trzebini), potem wskakuję na A4 i lecę przez Katowice, Opole, Wrocław, kierując się w stronę Poznania… Chętnie zabiorę kogoś z południa naszego pięknego kraju, żeby choć troszkę mi ulżył w kosztach przejazdu :wink: i potowarzyszył mi w podróży. Jak nie będzie chętnych, sam z chęcią podepnę się do kogoś z tych rejonów - o ile będzie jeszcze miał miejsce…

Ja się właśnie zastanawiam czy na Łódź nie jest lepsza droga… bo z tego co pamiętam Wrocław - Poznać kiedyś było kiepsko, z Poznania na Słupsk też, ale może się coś zmieniło. Jak macie świeże wieści to dajcie znać.

Z Wrocławia na Poznań jest traz ok, remontowali ostatnio. Jak dalej z Poznania, to nie mam pojęcia…

No właśnie… to znacząca sprawa. Ktoś wie jak tam wygląda obecnie droga z Poznania na Słupsk?

Czy to prawda że z Konina do Nowego Tomyśla za “przyjemność” przejechania się Autostradą A2 trzeba zapłacić 39zł w dodatku zatrzymując się 3 razy, żeby zapłacić za każdy odcinek? Bo tak mi to wygląda czytając stronkę Autostrady Wielkopolskiej…

Kumpel w piątek jedzie z Koszalina do Wrocławia, więc będę wiedział jak trasa. Dam znać.

Mam małą prośbę o przypomnienie się z kim rozmawiałem na gadulcu na temat transportu z Gdynia na zlot. Potwierdzony mam skład:

Airborna

Elesoft

GBM

i tu brakuje mi 5 osoby

Wszystko możliwe. Między Nowym Tomyślem a Wrześnią są dwa pobory. Były płatne po 11,50 zł od odcinka. Jechałem dawno więc może stawki się podniosły.

Całkiem możliwe że będę miał jeszcze jedno wolne miejsce jadę z Kłodzka (woj. Dolnośląskie).

to bylem ja :smiley:

a przynajmniej ja tez rozmiawialem;p

Hej,

To i ja jeszcze wstępnie zapytam. Jest ktoś z okolic Warszawy bądź z samej stolicy, kto wybiera się samochodem i ma jeszcze jedno wolne miejsce? Mam prawo jazdy, jeżeli to w czymś pomoże :).

I jeszcze miejsca są jakby ktoś jeszcze nie miał dojazdu albo lepiej mu pasuje podjechać do Szczecina.

Piątą osobą był neotrim :slight_smile:

Ja też szukam jednego wolnego miejsca w samochodzie na trasie Warszawa-Słupsk.

Na chwilę obecną znalazłem PKS odjeżdżający w niedzielę z Dworca Centralnego.

Odjazd: 23:35

Przyjazd: 07:55 Słupsk d.a.

Cena:66 zł

http://pks.slupsk.pl/pksonline.php?acti … 03.07.2011

Ja jadę z Wawy z użytkownikiem tomson66, napiszcie do niego, może ma jeszcze jakieś wolne miejsce.

Skontaktowałem się z nim wcześniej, niestety wszystkie miejsca w samochodzie zajęte.


Aktualizacja:

Znalazłem jedną wolna miejscówkę w samochodzie.