HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

W 2 też trzeba, ogólnie taka zasada m.in w pociągach TLK

O drugiej. Może nie trzeba, ale wypadałoby zadbać o swoje 4 litery i plecy jeśli podróż ma trwać 14 - 16 godzin. Poza tym sezon w pełni, dzieciaki wyjeżdżają na wczasy, więc nie uśmiecha nam się stać taki kawał czasu i to w nocy.

Nigdy w 2 klasie nie kupowałem żadnej miejscówki i zawsze normalnie jechałem…

Miejscówki są tylko w 1 klasie TLK :stuck_out_tongue:

Chyba że coś się zmieniło od kwietnia :stuck_out_tongue:

No właśnie tak myślałem, że tylko 1, a w 2 nie ma.

na stronie pkp pisze jak masz podglad pociagu czy jest rezerwacja czy nie

Tak, ale na 1 klasę tylko, nie ma rezerwacji na 2 klasę. Kto pierwszy ten lepszy, niestety.

Quest-88 i bart_ ja jadę z Bielska-Białej przez Tychy i mogę przejechać przez Katowice jeśli chcecie - troszkę nadjadę, ale przy takiej trasie to mała różnica. Już ze mną jedzie Songokuu z Pszczyny także byłby z Wami komplet - 4 osoby w samochodzie. Autko to Skoda Fabia kombi więc miejsca będzie pod dostatkiem. Nie palę, nie pij… wróć… piję, ale nie za kierownicą :stuck_out_tongue: Także czekam na wieści :stuck_out_tongue:

W dwie strony wyszłoby łącznie max. jakieś 70zł, ale to jeszcze kwestia dogadania - to tak na szybko rzucone :slight_smile:

No właśnie od czerwca jest też opcjonalna rezerwacja w 2 klasie TLK, poza tym część dotychczasowych TLK teraz zmieniła się spowrotem w pośpieszne,

musicie sobie dokładnie to wszystko sprawdzić, była dość duża rewolucja w kolei w tym miesiącu, tylko słabo nagłośniona

gowain świetna wiadomość, oczywiście piszę się rękami i nogami do jazdy z Tobą w samochodzie. Oczywiście przedyskutuje to jeszcze z questem ale myślę, że możesz nam rezerwować miejsce. Jak dla mnie mogę bez problemu dojechać do Tych.

Pozdrawiam

ok, tak jak pisałem podjechać do Katowic mogę choć nie ukrywam, że wygodniej (Hehe dla mnie :P) byłoby lecieć z Tychow prosto na Częstochowę, potem na Łódź. Przegadajcie i dajcie znać.

Witam :slight_smile:

Minut kilkanaście temu dowiedziałem się że zostałem wylosowany :slight_smile:

W tej chwili nie mam czasu na czytanie poprzednich postów (może jutro) ale będę jechał najprawdopodobniej samochodem na miejsce i mogę kogoś zabrać.

Ruszam z Bydgoszczy i moja trasa będzie wyglądała mniej więcej tak: http://goo.gl/maps/1vPr rozważam też tą 3 trasę…

Samochód to Nissan Primera z 2001, co najważniejsze ma klime i gaz :wink: Prawko już trochę mam i wariatem drogowym nie jestem :wink:

Jeśli ktoś chce się podczepić zapraszam, mogę zboczyć z trasy żeby kogoś zabrać czy coś :wink:

Pozdrawiam!

Edit:

Nieaktualne!

Hej,

A no to będzie wesoło… :slight_smile:

A to dowiadywałeś się w kasach czy jak?

Wszystko zależy od tego, jaki to pociąg. Na niektóre można rezerwacje zlecać od dawna, na inne faktycznie na 7 dni przed odjazdem.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przypomnę się, że mam w aucie 3 wolne miejsca (raczej nie 4, bo niewygodnie, a ja będę miał też sporo bagaży po Open’er).

Dysponuję klimatyzacją. Palę w aucie - chyba, że mnie przegłosujecie :wink:

Planuję wyjeżdżać z Gdyni między 8.00 a 10.00. Mogę również zabrać kogoś z ościennych miejscowości.

Zostaję na programie rozszerzonym. Po Zlocie będę wracał do Torunia.

Naturalnie, nie ma potrzeby deklarowania się na podróż w obie strony.

Honda pali na mieście 7-5 do 8 litrów benzyny, więc przyjmuję że na trasie będzie to jakieś 6-7l (zależy, jak będę jechał i jakie warunki na trasie).

Kontakt na PW, albo mailem :slight_smile:

No to mamy komplet :slight_smile:

Na to wygląda :slight_smile: Jest jeszcze 5 osoba chętna - ale wydaje mi się, że na taką drogę to już za ciasno… zobaczymy co jeszcze wyjdzie w praniu - na ten moment 4 osoby - jakby się coś miało zmienić to będę informował - ale jedynie trzęsienie ziemi może odwołać mój wyjazd :stuck_out_tongue:

A czy ktoś się wybiera z woj. warm. - maz. lub okolic? Albo pociągiem TLK58101?

Powtórzę jeszcze raz (motyle rozstrzygnięte więc może szczęśliwcy będą zainteresowani ;))

Mam jedno wolne miejsce w samochodzie z okolic Łodzi (50km od Łodzi - Zduńska Wola)

  1. Samochód: Peugeot 306

  2. Silnik: 1.9D 8)

  3. Papierosy: NIE

  4. Dodatkowy dzień: TAK

  5. Będę przejeżdżał przez Bydgoszcz

Zainteresowanych zapraszam na PW

Heyka.

Czy ktos moze mnie zabrac z Piaseczna albo W-wy na miejsce?

Niestety - moje auto zostalo skasowane i pozostaje mi dreptac pociagiem albo zyczliwosc forumowiczow :slight_smile:

Dzieki.

P.S.

Piszcie na priva: rosol@go2.pl

Szukam kogoś, kto by mógł mnie zabrać z Zielonej Góry lub okolic w okolice wliczam wszystko w obrębie 60km (zary, lubsko, swiebodzin, nowa sol i tak dalej :))