HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

dmag bedę wsiadać w Rogoźnie tak jak miała wsiadać freyah :slight_smile:

Mam nadzieje że chociaż mi nic ważnego nie wyskoczy i będę mógł się z Wami zlotować :smiley:

A kto oprócz Ciebie jeszcze jedzie tym pociągiem ?

PS koszulkę Dobrych mam żeby się rozpoznać :smiley:

Aha i jak coś trzeba dogadać to pisz PW, GG lub jabber :wink:

łeeee a już myślałem, że uda mi się przeforsować wyjazd o 6 skoro nie jedziemy przez rogoźno… ale trudno. Nie dane będzie się wyspać przed zlotem :slight_smile:

edit:

znaczy że ja też jadę

MrFaUst , tak to ja bym nie pospał, bo do Poznania bym musiał wyruszyć ok 4 rano :wink:

Odeśpimy po zlocie :smiley: :stuck_out_tongue:

Cóż, niech już organizm się przyzwyczaja. :wink:

vanshei - poszła PW.

W moim przypadku to awykonalne… 7,5h godzin snu musi być… najwyżej przedłużę sobie zlot L4 :wink:

Po co L4 od razu, masz prawo do 3 dni wolnego bez podania przyczyny tzw. kacowe :slight_smile:

freyah niestety z tego co się orientuje to z bezrobotnego biura za staż należy Ci się 2 dni wolnego po każdych 30 dniach odbycia stażu.

na przepracowane 30 dni przypadają bodajże 2 dni wolnego, tak przynajmniej uświadomił mnie pracodawca :stuck_out_tongue:

rachunek jest prosty 365 dni = 28 dni urlopu, dzielisz jedno przez drugie i wychodzi Ci ile sie należy pod warunkiem, że to nie staż lub inne paskudztwo

Ciekawe po ilu latach pracy :P:P

fakt pomyliło mi się bo takiej wielkości miałem ostatni wymiar urlopu. Na start jest 20 dni, a później dostaje się 26 za wysługę lat :lol:

olmeca , wiem, wiem, temu dopiero wolne będę miała po 14 lipca i temu właśnie nie jadę :slight_smile:

Może ktoś jeszcze wylosował wjazd na HotZlot z okolic Katowic? Wyruszam z Chrzanowa, jadę do Mysłowic po @toones’a i dalej będziemy się kierować w stronę Wrocka A4-ką - jakiś/aś chętny/a?

Ja będę jechał z Siemianowic, chętnie się z wami zabiorę.

ja rowniez sie pisze.

command-dos , no to może się gdzieś spotkamy na trasie ;).

Gdyby ktoś był jeszcze chętny przypominam, że mam 1 miejsce wolne.

Trasa–> Żary --> Zielona Góra --> …(dowolność byle by po trasie )… --> Złotów —> Słupsk.

Powoli się wyjaśnia nasz dojazd na HZ. Plan jest taki: W niedzielę 3-go, o 21 jestem w Mysłowicach - dosiada się @toones. Po godzinie 23 jesteśmy w okolicach Wrocławia, skąd zgarniamy @penguin’a. Liczba osób z pakunkami, jak na 206’kę jest więc optymalna. Jeśli ktoś będzie miał baaardzo duże ciśnienia, możemy zastanowić się nad kolejnym podróżującym - oczywiście po wcześniejszej konsultacji z moimi kompanami, ponieważ to wpłynie, głównie na ich, komfort jazdy.

Ja mam niskie ciśnienie, pojadę pociągiem.

Nie mogę się doszukać więc spytam się i pewni dubla popełnię :wink: kto będzie wcześniej w Ustce? Bo dostałem propozycję wyjazdu już w sobotę. Ktoś gdzieś wspominał też o noclegach - mogę prosić o podrzucenie linków?

MrFaUst , ja i ant0n w niedziele powinniśmy być w Ustce :slight_smile: