HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

całkiem prawdopodobne :wink:

będziemy na cb… nie mylić z cbeebees

Ma ktoś miejsce w samochodzie z/do Wrocławia/Poznania ? :smiley:

Coś takiego na szybko, jako karteczka na szybę :slight_smile: Jak będzie akceptacja to udostępnię w wyższej rozdziałce - ogólnie przygotowane pod A4 w 300dpi

hotzlot.jpg

gowain , ładne ;). Ale w tym przypadku liczy się przede wszystkim czytelność, więc ja pozostanę przy samym logo na białym tle ;).

gowain , dla mnie bomba :smiley:

gowain - a wersja dla PKP-owców gdzie? :expressionless:

Powiem Ci, że samo zobaczenie kartki z gościem w pomarańczowej kurtce będzie już wystarczyło :slight_smile: Nie sądzę, że nagle pełno aut będzie miało poprzyklejane kartki do szyb :stuck_out_tongue: Ale oczywiście Twoja wola :slight_smile: Może ktoś jeszcze wydłubie jakiś projekt, konkurencja zawsze wskazana i mobilizuje :stuck_out_tongue:

Wersja dla PKP-owców będzie za chwile :stuck_out_tongue:

Jeszcze będzie modyfikacja logo, bo tamto ma jakieś dziwne syfy w okolicach słoneczka, ale to kwestia kosmetyczna.

Dodane 26.06.2011 (N) 13:45

Tak wyglądałyby jeszcze raz dwie wersje (Krogulec: w logo te śmieci były na jednej warstwie, więc ją wywaliłem i chyba jest ok, ale czekam jak co na Twoje potwierdzenie):

Wersja dla samochodowców:

hotzlot.jpg

Wersja dla PKP-owców:

hotzlot2.jpg

Przeszukałem różne fotostocki i nie znalazłem lepszego “kierowcy” dla jadących pkp więc musicie się zadowolić takim :stuck_out_tongue:

Planuję powrót samochodem do Warszawy w środę po lightning talks.

Póki co jedziemy we 2, więc mogę zabrać jeszcze 2 osoby z małą ilością bagażu, mieszczące się z tyłu peugeota 206 :slight_smile:

cena = 180zł / ilość_osób
  • Nie palimy, ewentualnie na przystanku z dala od auta :slight_smile:

  • manualna klima, ale zawsze coś chłodzi :stuck_out_tongue:

Chętnych zapraszam do kontaktu mailowego: kstarskimalpakstarskikropkapl

P.S. Na zlot jade dziwną trasą przez mazury z przystankami, więc nikogo nie zabieram :smiley:

Z uwagi na te 32 strony i trudności kto z kim sie gdzie dogadał się zorientowania…

/meh jakby istniała taka możliwość to by chciał się podpiąć pod kogoś, kto by się wybierał do tegoż słupska z (okolic/przez) Katowic(e). Jakby była możliwość to byłoby tak nawet mi fajnie. :wink:

Kaworu , teoretycznie mogę mieć miejsce - startuję z Mikołowa. Auto niby 5-osobowe, jedziemy w 3-kę, ale bagażnik mały, więc z dużą ilością bagażu może być problem. Chyba, że lubisz się gnieść ;).

Aktualizacja:

Jadę na trasie Poznań -> HotZlot bezpośrednio (trasa: Poznań, Szamotuły, Czarnków, Piła, chyba Szczecinek (nie pamiętam) Słupsk, HotZlot). Wolne są 2 miejsca. Koszt to 140 zł / liczba osób, czyli w pełnej obstawie 35 zł / osobę (liczone za samo paliwo, bez żadnych dodatków; napiwki mile widziane xP). Wyjazd planowany na 8:00, dojazd na okolice godziny 12 (zważając na możliwe korki).

Powrót (wracam w “pierwszej turze”): Tu nie jest pewne. Zależnie od mojej sytuacji osobistej, albo tą samą drogą do Poznania, albo przez Słupsk i do Świdwina. Tak czy siak, nie ma problemu, żebym podrzucił kogoś do Słupska :wink: Wolne są na pewno 2 miejsca, możliwe, że 3.

Jak co, to zapraszam do kontaktu :wink:


Dlaczego w wersji dla PKPowców też jest kierownica? :stuck_out_tongue:

Pisałem, że nie ma lepszego zdjęcia na fotostockach :stuck_out_tongue: Szukałem, szukałem i nic :slight_smile: Jak ktoś znajdzie może podesłać - tyle, że rozdziałka musi być w okolicach 2000 x 1000px

Dodane 26.06.2011 (N) 20:24

Potraktujcie to jako metaforę “jechania” :stuck_out_tongue:

Powinien być znudzony facet w ponurym wnętrzu patrzący na zegarek :P.

Jakąś szczególną miłością do bycia sardynką nie pałam. :wink: Gdyby nie to, że mi PKS wyląduje na miejscu ~7 rano, to bym nawet alternatyw nie szukał. Ale w sumie, backup zawsze przydatny. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja na miejscu powinienem być koło 9-10. Jeśli nie znajdziesz nic innego to mogę Cię przygarnąć ;).

Aa - tylko po zlocie chcę lecieć jeszcze na Ustkę i wracać w nocy ze środy na czwartek.

Po zlocie to ja chcę się kopnąć do Torunia na parę dni, także baw się dobrze :wink:

E, jak tylko w jedną stronę chcesz jechać to spoko :P.

Problemów z bagażem obawiam się raczej po zlocie :D.

Jak coś to -> gygy tudzież inny kanał prywatny.

Bo w elektrowozach też jest kierownica, tyle że służy do włączania “boczników” silnika elektrycznego (czyli w sumie do regulacji jego obrotów, a co za tym idzie do sterowania prędkością), a nie do kierowania :stuck_out_tongue:

Sporo osób będzie wcześniej, to może dogadamy się na jakieś piwko integracyjne przed rejestracją w hotelu?? :smiley:

Hej,

Ja z M@sterem i Axles’em wyjeżdżamy z Katowic w niedzielę rano i nocujemy w Słupsku… :slight_smile: Gdybyś więc chciał się doczepić do naszej PKP’owej paczki, serdecznie zapraszamy. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus