HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

Ronin, mnie chyba rozpoznasz (no a przynajmniej ja Ciebie rozpoznam), jechaliśmy 2 lata temu razem, natomiast pozostali będą musieli się jakoś ujawnić, albo lgnąć do tych co mają koszulki zlotowe :D, albo umówmy się tak jak 2 lata temu - w głównym holu Poznania Głównego, przy schodach do podziemi, czyli tak jak widzę już ktoś proponował - pod tymi tablicami :stuck_out_tongue: , jak będę z rana w miarę przytomny (a o to z rana ciężko… xD) to założę koszulkę DobrychProgramów albo Gamikaze :slight_smile:

Ważne info dla jadących przez Szczecinek

Za Szczecinkiem w miejscowości Biały Bór noga z gazu - aktywny fotoradar robiący zdjęcia od tyłu (ciężko go zauważyć bo nie jest typowa budka dla ptaków na słupie ale taka kolumna). Później jeszcze ze 2 takie fotoradary stoją (te już nie wiem czy aktywne).

Jeżeli ktoś jedzie z przez Leszno, to w miejscowości Lipno (kilka kilometrów za Lesznem) również znajduje się aktywny fotoradar na wyjeździe.

Ograniczenie prędkości w tym miejscu jest do 40km/h, mandaty wystawiają od prędkości 50km/h

Hehe legendarny Biały Bór :slight_smile:

Tak wygląda ten fotoradar

http://www.emil-tv.pl/odc-36-maszt-wiezowy-bialy-bor/

Ogólnie polecam słynną stronę Pana Emila

http://www.emil-tv.pl/

Niestety rejony przez które idzie nam jechać są głównym tematem filmików na jego stronie

W sumie miejsce które zaproponowałem jest 3 metry, od miejsca wcześniej podanego:)

Mieliśmy z dmagiem jechać sami z Poznania, a tu okazuje sie, że nawet sporo osób pojedzie tym samym pociągiem, już od samego Poznania. I w Rogoźnie jeszcze ktoś sie dosiądzie. Świetnie! W kupie siła :smiley:

Melduję, że ekipa z Poznania i okolic w drodze :smiley: Vanshei’a wsadziłam do pociągu w Rogoźnie, resztę też tam widziałam, więc jadą do Was na pewno hehe :smiley: A ja tymczasem spadam do pracy!

Czekamy na Was, szerokiej drogi :slight_smile:

Tak… jestesmy juz blizej celu niz dalej, aczkolwiek jest opoznienie… Vanshei jest z nami, powiadasz ze nas widzialas? my Ciebie raczej nie…, no ale moze za rok w takim razie :wink:

Heh, trzeba było patrzeć przez okno :stuck_out_tongue: Postałam chwilę i się zwinęłam, bo padało, a jeszcze musiałam wrócić do Wągrowca. A za rok? Może, może, zobaczymy :smiley: Bawcie się tam ładnie!

Gratuluję pomysłu z kajakami. Moim zdaniem najbardziej integracyjny punkt. Szkoda tylko, że nie doświadczą go wszyscy uczestnicy, bo odbędzie się w programie rozszerzonym. Nie mniej jednak pomysł dobry. :smiley:

Jak tam macie z pogodą ?

Pogoda sie pogorszyła- kajaków niestety nie będzie

No to szkoda. Widocznie cała piękna pogoda znad wybrzeża poszła w dół Polski- w Wielkopolsce cieplutko i słonecznie.