HotZlot 2011 - organizacja dojazdu

Sporo ludzi z Krakowa jedzie, mnie wylosowano jako ostatniego z całej 2 setki i na 4 dni przed zlotem :slight_smile: gdyby nie to że na ostatnią chwilę to by się ładna ekipa Krakusów zrobiła :slight_smile:

ja bym na pewno się zabrał:D no ale wyszło jak wyszło :smiley:

Ale jak coś to przypominam mam wolne miejsca z Krakowa wyjazd ok 21:00/21:30 :slight_smile: Ale teraz to już nikt się nie zabierze ale nie zaszkodzi się przypomnieć.

napisz DjLeo jakie koszta może ktoś się skusi albo zaglądnie w ostatniej chwili;p i będziesz miał więcej kompanów w podróży

p.s.

wstępne pakowanie uważam za otwarte;d

A ja już spakowany bo ruszamy jutro rano

DjLeo mam pytanie. Kiedy wracasz do domu? Zostajesz na przedłużony pobyt?

EDIT: Rozmawiałem z DjLeo i jakby co to wracam z nim. Dzięki, pozdrawiam, do zobaczenia na zlocie.

Jadę jutro ze Świebodzina do Poznania, ciekawie się składa, że pociąg, którym zazwyczaj jeżdżę (16:50) kursuje codziennie oprócz 2 lipca i od 4 do 10 lipca. Na całe szczęście jest jutro 3 lipca :wink:

Kliknij, aby powiększyć:

hz2011pkpswiebodzinpozn.th.png

Tu mam od razu pytanie - kto jedzie następującym składem (przez Poznań, Stargard Szczeciński):

hz2011pkppoznanstrzelin.png

Pod poniższym linkiem szczegółowa rozpiska jazdy tych dwóch pociągów - kto z was wsiada po drodze i na jakiej stacji?

hz2011pkppoznanstrzelin.th.png

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png

zdaje się że mamy jechać inaczej

Ufolec , Ekipa z Poznania jedzie pociągiem o 5:36, bo jedzie on przez Rogoźno Wlkp. w którym Vanshei się dosiada.

obrazek

,Ufolec, Ekipa z Poznania jedzie pociągiem o 5:36, bo jedzie on przez Rogoźno Wlkp. w którym Vanshei się dosiada."

Jakoś to połączenie umknęło mojej uwadze, ale skoro więcej osób jedzie o 5:36, to też pojadę.

muchozol , to witamy w składzie :wink:

Okey! Czyli jedziemy tym wcześniejszym pociągiem :slight_smile: jadę z wami! :wink: będzie spora ekipa, ale z racji, że pociąg rusza bezpośrednio z Poznania, to mam nadzieję, że będziemy w stanie zająć cały wagon dla ludzi z HotZlot’u :smiley:

Połączenie można znaleźć wpisując tak:

hz2011pkppoznanstrzelin.png

zatem połączenie wygląda tak:

hz2011pkppoznanstrzelin.png

i dokładny rozkład stacja po stacji:

hz2011pkppoznanstrzelin.th.png

@Ufolec - jak my ich rozpoznamy ?

Zapewne da się radę zająć przynajmniej z 2 przedziały :slight_smile:

p.s.

tez jadę z Poznania właśnie tym składem…

do zobaczenia z samego ranka … nareszcie zobaczę “ranne ptaszki” :slight_smile:

Jak to jak, koszulki zlotowe będą ubrane :wink:

Dla jadących pociągiem z Poznania o 5.36 (przez Rogoźno) - spotykamy się ok. godz. 5-5.15 (mniej więcej) w budynku dworca głównego, pod tablicami z rozkładem jazdy - na środku. :wink: Wiele osób będzie miało koszulki naszego ulubionego portalu, więc na pewno się poznamy. Do zobaczenia!

Jeszcze nie posiadam koszulki zlotowej, ale założę wściekło-czerwoną z B RH+ na klacie (zapadniętej :P) :wink:

W sumie dobry pomysł, moja zlotowa jest już mocno sprana to będę mieć wściekły pomarańcz na sobie :slight_smile:

Proponuję osobom jadącym z Poznania, żeby spotkać się tak, jak rok czy dwa lata wcześniej przed KFC, unikniemy później szukania się po pociągu.

muchozol , miejsce spotkania jest podane ciut wyżej :wink: