HotZlot 2011 - wątek ogólny

zaraz na zawał zejde!

Rok temu nie mogłem :stuck_out_tongue: Może w tym roku się uda :slight_smile:

3 os.

Spokojnie, w tym roku wcześniej zaczynamy rejestrację (zwykle było to na miesiąc przed Zlotem teraz jest na miesiąc i półtora tygodnia) i jeszcze nie mamy zamkniętej listy partnerów i, co za tym idzie, kompletnej agendy. Obecność Sony jest niezagrożona - poza tym Sony pojawi się z notebookami VAIO, a nie z konsolami :wink:

BTW, rejestracja ruszyła. Pierwsza partia zaproszeń rozesłana :slight_smile:

@Krogulec

Zdradzisz liczbę miejsc zarezerwowanych dla zaproszonych ?

A ile serii przewidujecie? :smiley:

Jeśli chodzi o spływ kajakowy to wymagana jest jakaś karta pływacka, bo jak pamiętam to kiedyś był taki wymóg.

Pozdrawiam.

Karta pływacka nie jest obowiązkowa - zniosło go wstąpienie do UE. Aktualnie zostają same chęci i kapok na wyposażeniu uczestnika, ktory zapewnia organizator.

A i owszem, już zapisane, jeszcze mnie ktoś ubiegnie :smiley:

@olmeca

Dziękuję i pozdrawiam.

Masz rację. To już nie te czasy, gdy rejestracja trwała kilka dni…

Ja na II HotZlot zarejestrowałem się bodajże po dobie i były jeszcze wolne miejsca! :o

Na III otrzymałem zaproszenie i problemu nie było.

Na IV też się udało.

A zainteresowanie coraz większe, ludzie dla tego wyjazdu są gotowi zrobić bardzo wiele - tak jak i dla sławnego już konkursu z “mrugającą diodą”. :slight_smile:

Pytanie jak czytelnik, codziennie czytający DP, może się na zlot dostać?

Zobaczymy. :smiley:

Oprócz czytania trzeba jeszcze coś zadziałać - jakie komentarze, czy blog.

No ale Ty byleś na 3 zlotach to raczej wiesz co i jak :slight_smile:

No tak. :slight_smile:

Ale nie chodziło mi o mnie - chodzi o to, że kilka lat temu zwykły użytkownik (czytelnik) portalu mógł pojechać na zlot, dowiedzieć się o nowościach, zobaczyć coś “z branży”, a teraz trzeba dobrze się na branży znać, aby pojechać na zlot. :slight_smile:

Hej,

Serdecznie dziękuję za tą niezwykle miłą niespodziankę, jaka czekała mnie po powrocie z zespołowej próby do domku. :slight_smile: Teraz już po rejestracji i przelewie zostaje odliczanie do czasu, gdy znów się spotkamy.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za zaproszenie,

Dimatheus

Witam,

dziękuje za zaproszenie, zrobiliście mi miłą niespodziankę na koniec pracy. Teraz tylko zakończyć sesję, spis i ruszać w drogę do doliny.

Dzięki za zaproszenie :slight_smile:

Niestety tylko program podstawowy. Nowa praca, nowe miasto i nie chcę tak brać od razu 5 z 12 dni urlopu.

Do zobaczenia :slight_smile:

PS. A Ty mordzio na jak długo ?

Dziękuję za zaproszenie.

Do zobaczenia na HZ 2011 :slight_smile:

Dzięki za zaproszonko i do zobaczenia na HZ 2011.

Jak najdłużej :wink: w tym roku mam tylko 10km do pokonania

Cóż wielka szkoda że nie pojawię się na 5 zlocie :frowning:

Dziękuje za zaproszenie :slight_smile:

W ciągu kilku dni będę wiedział czy wezmę udział .

Jeszcze raz dzięki ,nie spodziewałem się zaproszenia w ogóle :slight_smile: