HotZlot 2011 - wątek ogólny

@mordzio

to na rowerze możesz przyjechać :stuck_out_tongue:

Tak myślałem też żeby już w niedzielę być nad morzem, bo w sumie nigdy nad naszym nie byłem :slight_smile: Szykują się tam u Was jakieś atrakcje w Ustce ?

No trochę za dużo ludzi jest na DP, użytkowników kilka mln a miejsc ma HotZlot tylko 200, więc naprawdę trzeba się pogimnastykować, aby dostać zaproszenie.

Najlepszym przykładem jestem ja. W zeszłym rok to tylko wiedziałem o istnieniu tego portalu a w trym roku masz - dostałem zaproszenie. Trochę pracy jednak trzeba włożyć.

Swoją drogą to Wielkie dzięki za zaproszenie.

Największą atrakcją oczywiście jest Bałtyk, szczególnie polecam zachodnią cześć plaży w Ustce

1-2 Lipiec odbędzie się X Jubileuszowy Festiwal Sztucznych Ogni Ustka. Największa impreza w Ustce, później już nic nie będzie.

Dzięki wielkie za zaproszenie, nie spodziewałem się :smiley:

Zastanawiam się ile było zaproszeń dla dp, ile dla gami a ile dla techIT? :slight_smile: A mój brat zastanawia się ile zostało wejściówek do wylosowania :stuck_out_tongue:

Swoja drogą, zastanawiam się czy nie pojechać przy okazji nad Bałtyk popływać-może jakaś zbiorowa wycieczka pozlotowa? :stuck_out_tongue:

Dziękuję za zaproszenie, przy okazji czy wyjeżdża ktoś z opola? Bo ja nie mam jak się zabrać sam :>

– WebNuLL

Witam wszystkich,

Dostałem zaproszenie i bardzo chętnie się zjawię. A może raczej - zjawiłbym, bo system rejestracji uparcie odrzuca moją kombinację loginu i hasła. A podaję dokładnie te, którymi zalogowałem się tutaj przed chwilą, wedle tego cytatu:

Skoro już piszę - byłby ktoś chętny do pokoju “dwójki” ze mną? Zawsze to raźniej i ma kto obudzić jakbym zaspał :stuck_out_tongue: Nie chrapię, nie palę, nie łażę po nocy, zapewniam świetną zabawę 24/7 :smiley:

Skoro odrzuca to zgłoś ten problem na rejestracja@hotzlot.pl, z ubiegłych lat jak pamiętam po zgłoszeniu problem był szybko rozwiązywany przez organizatorów.

Przy okazji wczytuje się w regulamin imprezy i proponuje kosmetyczną zmianę punktu 11:

aktualnie jest

propozycja zmiany:

Wiem czepiam sie :stuck_out_tongue:

Ja jestem chętny o ile będę miał jak się zabrać.

Tak poza tym to mam termin operacji na 4, nie wiem sam czy pojądę może da się przesunąć termin o kilka dni lub o jakiś tydzień jak nie to nie pojadę.

No i także to czy się zjawię zależy od dojazdu, może jakoś pociągiem dojadę albo zabiorę się z kimś kto wyjeżdża z Opola…

– WebNuLL

Webnull, zgłoś się tutaj hotzlot-2011-organizacja-dojazdu-t442113-60.html

Może ktoś sie znajdzie :slight_smile: Sam nie wiem czy nie będę z Brzegu jechał samochodem, ale to jeszcze nie jest pewne.

Od takich spraw są kanały prywatne (mail, PW), nie postuj z takimi rzeczami na forum. Ja rozumiem, że to wątek ogólny ale nie róbmy śmietnika - 199 pozostałych uczestników niekoniecznie interesuje, że Ave5 ma problem z zalogowaniem :stuck_out_tongue:

A problem prawdopodobnie bierze się z tego, że używasz w haśle jakichś niestandardowych znaków.

Edit: widzę, że mail przyszedł - zakładam, że od Ciebie (nie jest podpisany). Zajmiemy się tym.

j.w. - prośba o mail w takich sprawach. Niemniej jednak dzięki za wychwycenie babola.

Łee, a ja nie dostałem zaproszenia :frowning: Ale nadzieja trwa nadal :smiley: Poza tym gratulacje dla zaproszonych :smiley:

Dziękuję bardzo za zaproszenie…to była niespodzianka. Ostatnio rzadziej sprawdzam pocztę i dzisiaj postanowiłem zobaczyć co i jak…

Dziekuje za zaproszenie na kolejny Hot Zlot. Bardzo sie ucieszylem i do zobaczenia na zlocie :slight_smile:

Piotrek_20 , no gratsy Piotrek :wink:

Wszystkie zapki już wysłane? Ile zostawiliście miejsc na otwartą rejestracje?

Dziękuję serdecznie. Chyba jestem osobą, która najmniej spodziewała się zaroszenia. Dziękuję serdecznie jeszcze raz:)

Jeszcze nie - 2 dni temu dopiero rozpoczęliśmy wysyłanie zaproszeń. Jeszcze sporo zaproszeń będzie wysyłanych.

Przy okazji sugerowałbym sprawdzenie maili w profilach (na te maile wysyłaliśmy zaproszenia). Jak się okazuje, niektóre osoby mają nieaktualne maile i zaproszenia lecą w kosmos…

Ze względu, że to pierwszy mój Hot Zlot, mam kilka pytań.

  1. Czy warto brać z sobą laptopa? Ktoś wspomniał o tym, iż była kawiarenka internetowa na poprzednich zlotach?

  2. Czy na miejscu będzie internet (wifi/kabelek)?

  3. Czy nie będzie problemu z zasięgiem sieci komórkowych?

  4. Gdzie można podejrzeć dane, wysłane podczas rejestracji na HZ?

Przeniesione z HotZlot 2011 - organizacja dojazdu. Krogulec

  1. Można ale nie jest to konieczne - na miejscu będą komputery z dostępem do Internetu, ale nie będzie ich olbrzymia ilość

  2. Kabelek w pokojach, WiFi w okolicach recepcji i (bodajże) w sali konferencyjnej

  3. Zasięg Orange w pokojach jest kiepski (trzeba podejść do okna). Pozostałe sieci z tego co mówiła obsługa hotelu OK (nie sprawdzałem).

  4. Nie dajemy takiej opcji z poziomu strony, bo nie widzieliśmy dotąd takiej potrzeby. Jeżeli nie jesteś pewien czy coś zaznaczyłeś czy nie, zawsze możesz wysłać maila na adres rejestracja@hotzlot.pl, ewentualnie skontaktować się telefonicznie.

Tym, którzy nie byli na HotZlocie polecam zapoznanie się materiałami z poprzednich edycji:

HotZlot 2010 (Zamek na Skale):

http://www.dobreprogramy.pl/Fotorelacja … 19655.html – fotorelacja

http://www.dobreprogramy.pl/Wideorelacj … 19410.html - wideorelacja

HotZlot 2009 (Zamek Ryn):

http://www.dobreprogramy.pl/Fotorelacja … 15005.html – fotorelacja

http://www.dobreprogramy.pl/Wideorelacj … 15045.html – wideorelacja

Taka luźna propozycja - może zrobimy jakiś turniej siatkówki plażowej (na stronie hotelu widziałem siatę) albo poczciwej kopanej (oby!)? Wystarczy gała i trochę chętnych (jak coś nie trzeba koniecznie grać 11 vs 11, IMO 5 na 5 to też świetna zabawa) a poziom powinien być w miarę wyrównany (no, ja kilka lat grałem w klubie niższej ligi) :stuck_out_tongue:

Dzięki, dzięki, Ty też szykuj już “zieloną błyskawicę” :slight_smile: