HotZlot 2011 - wątek ogólny

jednak miałem racje :smiley:

Witam, chętnie bym się wybrał na taki Hot Zlot i się rozerwał. Przeglądałem zdjęcia z relacji, opisy i wydaje się być dość fajny i ciekawy. Tylko jaka jest cena takiego zlotu? No i musiałbym mieć urlop w pracy, a o to ciężko.

Cena - 50zł. Urlop? Warto się o taki postarać! :slight_smile:

Hej,

No co Ty? Dość fajny? Ciekawy? To jest mega impreza! I naprawdę trudno znaleźć słowa, by opisać, co człowiek czuje będąc na Zlocie. :slight_smile:

Wszystko znajdziesz w FAQ.

Pozdrawiam,

Dimatheus

O w mordę, 50 zł. :smiley: Ja myślałem, że z 300 co najmniej jak nie 500 zł. Dobra jak będzie w tym roku zlot i będzie jechał ktoś z moich okolic to i ja się chętnie wybiorę.

fuf , no to musisz: więcej udzielać się na forum/blogu/na portalu - na HotZlot zostają zaproszeni “wybrańcy” :wink: albo wylosowani w otwartej rejestracji.

To ciężko będzie. :wink: Myślałem, że każdy może się wybrać, że wystarczy się zapisać i wpłacić kasę.

Tak było na ostatnim HotZlocie :slight_smile: Link do newsa

To po ptakach.

@fuf

Więcej optymizmu. Jeśli będziesz nie tylko biernym czytelnikiem, ale będziesz udzielał się w komentarzach, na blogu, forum, to być może zostaniesz zaproszony. Poza tym w otwartej rejestracji szansę ma każdy zarejestrowany użytkownik. Koszt ponoszony przez uczestnika zlotu wynosił 50 zł, co bardziej można było potraktować jako wpisowe, gdyż to niewiele w porównaniu z kosztami ponoszonymi przez organizatorów, przy nieocenionym udziale sponsorów. O tegorocznym, VI HotZlocie praktycznie nic jeszcze nie wiadomo, w tym terminu, więc urlopu nikt “na wszelki wypadek” zaklepać nie może.

dmag , ale widzę, że kolega ma 39 postów, a na 2 zlotach już był. :wink: Czyżby prowadził blog jakiś?

Oj tam, oj tam, pożyjemy zobaczymy.

@fuf

Niekoniecznie mówię na przykładzie mnie, ale chyba bardziej niż ilość, liczy się jakość. Poza tym dużo częściej piszę na portalu komentarze niż posty na forum - zresztą na tym ostatnim mam ich więcej niż widnieje przy awatarze, bo w tym dziale i paru innych posty nie są liczone. Istnieje też aktywność niewidoczna przez innych użytkowników w postaci liczb, jest nią choćby zgłaszanie mailowo propozycji programów, dlatego licytowanie się “kto ma więcej” nie ma większego sensu.

Ja nie licytuję kto ma więcej, tylko pytam z ciekawości. :wink: Nie daj Boże, żeby jakaś zawiść, czy zazdrość przemawiała prze zemnie, nie, nie, nie skądże! :slight_smile: Spokojna głowa.

@fuf

Spokojnie, nie posądzałem Cię o to, po prostu starałem się wyjaśnić. :slight_smile:

Kiedy możemy spodziewać się pod nickiem informacji o uczestnictwie w V HotZlocie?

Też jestem tego ciekaw.

Swoją drogą 50zł to cena minimalna. Ja żałuję, że nie zostałem na dodatkowy dzień w Dolinie Charlotty. Myślę, że warto dopłacić trochę i spędzić na HotZlocie jeden dzień więcej.

Dziękuję za dodanie rang, pomysł dobry i post bit się nie rozjeżdża…

BTW> @Vanshei został pominięty :wink: