HotZlot 2012 — organizacja dojazdu

Wszystkich, którzy zarejestrowali się na HotZlot 2012, wybierają się samochodem i mogą wziąć innych zlotowiczów, szukają transportu z jakiejś miejscowości czy też chcą po prostu zadać pytania w sprawie dojazdu, prosimy o zgłoszenia w tym wątku. Przydatne informacje na temat dojazdu można znaleźć na oficjalnej stronie HotZlotu w sekcji Dojazd: http://www.hotzlot.pl/Dojazd.aspx

Komunikacja zbiorowa

Podróżujących komunikacją zbiorową z dalszych zakątków Polski gorąco zachęcamy do przyjazdu dzień wcześniej do Wrocławia lub Lądka Zdroju. Dzięki temu będzie można odpocząć po wyczerpującej podróży i być w pełni gotowym na atrakcje HotZlotu. Z Wrocławia do Zamku na Skale będzie można dostać się bezpłatnym autokarem. Listę rekomendowanych noclegów we Wroclawiu można znaleźć tutaj: http://www.hotzlot.pl/Nocleg.aspx

Uwaga zmiana! Odjazd autokaru z Wrocławia planowany jest o 12:00

Samochód

Podróżujących samochodem zachęcamy do oznakowania swoich samochodów:

  1. Wersja do druku dla formatów A3 lub A4 (podgląd):

http://www.hotzlot.pl/dojazd/hz-a4.pdf - PDF, ok. 35 MB

http://www.hotzlot.pl/dojazd/hz-a4.tif - TIFF, ok. 20 MB

  1. Wersja do druku na np. magnesową reklamę - rozmiar 60x30cm (podgląd):

http://www.hotzlot.pl/dojazd/hz-60x30.pdf - PDF, ok. 82 MB

http://www.hotzlot.pl/dojazd/hz-60x30.tif - TIFF, ok. 50 MB

Podziękowania dla gowaina za projekty - dobra robota!

A co tam, tutaj też pogratuluję tegorocznym uczestnikom. Skoro i tak już nie mogę spać (niedawno dostałem zaproszenie). Także gratuluje wszystkim którzy otrzymali już zaproszenia. A tym którzy nie otrzymali a bardzo chcą pojechać., życzę szczęścia jeszcze jest szansa się dostać! Może to trochę za wcześnie ale ja już wiem, że będę jechał samochodem. Ale na razie nie wiem kto dostał zaproszenia ze znajomych i komu jest po drodze ale ja już się deklaruję, że 3 miejsca mam wolne (w opcji comfort) lub 4 (w opcji economic)… :slight_smile:

aaa zapomniał bym dodać start z Krakowa.

@DjLeo - Możesz wstępnie zarezerwować miejsce dla mnie - startował bym z tobą z Krakowa :wink:

  • pytanko zostajesz na dzień extra? bo od tego zależał by mój powrót z tobą;)

Jadę z Kędzierzyna-Koźla, ze mną jedzie Parasite, jeszcze dwa miejsca raczej mam wolne, czekam na reakcje od GBM, auto Hyundai Lantra :lol:, kombi, można palić w aucie :slight_smile:

Jedziemy na przedłużony :slight_smile:

Start z Bielska-Białej - 3 miejsca wolne, pewnie przez Pszczyna, Tychy, Katowice, albo Skoczów, Żory, Sośnica i dalej A4 - w zależności od potencjalnych pasażerów :slight_smile: Szybko i tanio - Skoda Fabia 1,9TDI Kombi :stuck_out_tongue:

A i jeszcze miałem dodać, że kwestia rozszerzonego pobytu jest możliwa, aczkolwiek jeszcze nie jest pewna :slight_smile:

Witam

Startuje z wielkopolski, przez Wrocław. Link do trasy http://mapa.targeo.pl/Hot_Zlot_2012,27, … 42bc509672

Jakby co mogę trochę zjechać z trasy :slight_smile:

Nie chcę Ci robić gowain antyreklamy ale nikomu nie polecam jazdy z Tobą. Powinieneś ostrzegać ludzi, że jeździsz jak wariat!! :slight_smile: Chyba, że ktoś lubi odczuwać duże napięcie mięśniowe i jazda pod prąd to dla niego norma a wyprzedzanie na trzeciego co chwilę to pikuś. 11 godzin jazdy (tfuuu próby nie zgubienia Cię) w zeszłym roku tuż za Tobą pozwoliło mi dobrze sobie z tego zdać sprawę. Także jak ktoś ma nutkę ryzykanta to polecam ale jak ktoś zażywa aviomarin to może wylecieć przez szybę na zakrętach i przy wyprzedzaniu :slight_smile:

@DjLeo

Zarezerwuj jedno miejsce dla GBM , nie ma go na razie na XMPP, jak będzie to dam mu namiar na Ciebie, on też jest z Krakowa jak dobrze pamiętam :slight_smile:

Hmm… ja Ci powiem tak… ja jechałem przepisowo, to Ty naginałeś przepisy, żeby mnie dogonić :stuck_out_tongue: Na trzeciego nie przypominam sobie, żebym wyprzedzał, no chyba, że na autostradzie :stuck_out_tongue: Zapytaj Questa i Barta - byli zadowoleni :slight_smile:

Ja startuję z Wielunia (woj. łódzkie), wolne 3 miejsca, palenie w aucie zabronione, diesel - spalanie 5/100, trasa do ustalenia, niestety na rozszerzony pobyt nie mogę zostać.

Gdy wysiedli pod Hotelem :lol:

Dzięki Semtex wiem wiem mam GBMa w GG pisał do mnie rano, także rezerwuję mu miejsce.

Dodane 11.06.2012 (Pn) 12:18

quest i bart i songoku mówili mi, że nigdy więcej z Tobą nie pojadą :slight_smile: nie no żartuje. I tak to fakt żeby Ci dotrzymać tempa to sam jak wariat jechałem. Przyznaje się bez bicia :slight_smile:

Dobra, to mam nadal dwa miejsca wolne, przód zarezerwowany przez Parasite :stuck_out_tongue: . Mam dwie trasy do wyboru, przez Nysę lub Prudnik, jak ktoś z tamtych okolic chce się przyłączyć to pisać, przypominam że planuję pozostać na rozszerzonym :slight_smile:

@gowain

taaaa Ty i jazda przepisowa pasują do siebie jak ryba do ręcznika :slight_smile:

A tak w ogolę to teraz jest spoko, bliziutko masz. Ja w sumie też dość blisko.

Ja wstępnie mam 2 już zarezerwowane. Jak się GBM odezwie i potwierdzi. Także 1 lub 2 zostają jeszcze.

Dodam, że wróciłem z HZ bez żadnego mandatu… nie to co niektórzy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

no tak mandatami to posypał fotoradar - chyba większość Hot Zlotowiczów i to praktycznie u samego celu z tego co pisali na forum

Myślę, że Twoich pasażerów to mało interesowało :slight_smile:

Na V HotZlot jechałem prawie 1000km w obie strony z 19 jednorazowo zdobytymi punktami w programie lojalnościowym policji na karku, ale szczęśliwie nie zdobyłem nagrody głównej ufundowanej przez komendanta :wink:

WODZU, promocja jest dobra, wymień punkty na rower :smiley:

Ja miałem 1400km łącznie - jak widać albo inni zabrali punkty przeznaczone dla mnie, albo wbrew opinii DjLeo jechałem spokojnie :stuck_out_tongue: