HotZlot 2012 - organizacja dojazdu

Czy ktoś będzie jechał z Warszawy lub okolic?

W jednym z odcinków Top Gear sprawdzili, że powyżej pewnej prędkości fotoradar nie rejestruje pojazdu. Może w tym tkwi przyczyna :wink:

Obawiam się, że moja Skoda, aż takich prędkości nie rozwija :stuck_out_tongue:

Ja startuję ze stolicy? :slight_smile:

To jest trochę jak z tym punktem odniesienia. Względem mojej kierownicy w ogolę się nie poruszam :slight_smile: Mniejsza z tym fajnie, że jedziesz. Może się jakiś zgadamy jak ostatnio w Katowicach pod Spodkiem :slight_smile: Trasa nie jest aż tak duża ale zawsze to raźniej jak by się coś komuś podziało.

Moja też, a mimo to również udało mi się przejechać bez fotki. Może to zatem technologia STEALTH zastosowana w tych pojazdach :smiley:

Teraz będzie lajt praktycznie większość trasy autostradą.

A na autostradzie tyle ile fabryka dała :stuck_out_tongue: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11874873,Policja_nie_patroluje_A4__bo_nie_chce_placic_za_wjazd.html?lokale=bielskobiala

Było by to zbyt piękne jednak znajomy ostatnio dostał na A4 mandat więc w cuda nie ma co wierzyć.

ja bardzo ostrożnie i delikatnie informuję, że w tym roku wyjątkowo pojadę samochodem i mogę zabrać 3 osoby z Warszawy lub okolic (o ile dostanę się na zlot :wink: )

A ten już się ślini na samą myśl, że przyciśnie ile fabryka dała :slight_smile:

Takie rzeczy tylko w Polsce. Na trasie do Rzymu i z powrotem nie spotkałem na zagranicznych autostradach ani jednego patrolu policji, że o zatrzymywaniu za prędkość nie wspomnę. Czekam tylko aż na naszych jeszcze niedokończonych, ale już słono płatnych i “opatrolowanych” autostradach zrobią kilometrowe odcinki z ograniczeniem do 40 km/h i radarem zasilającym gminę i jakiegoś prywatnego przedsiębiorcę.

na “otwarte” A2 postawili ograniczenie do 70 i znak Uwaga wyboje:D

Aktualnie jeszcze rozważam czy pojadę na zlot, aczkolwiek jest to w dużej mierze zależne od tego czy znajdę chętnego/ych do zabrania się ze mną.

Wyjeżdżam z Kartuzy, czyli jakieś ~35km od Trójmiasta, z tych okolic chętnie kogoś wezmę (max 2 osoby). Na pewno będzie tanio, spalanie gazu średnio 5,5l ;).

Ewentualnych zainteresowanych proszę o kontakt na PW/GG/XMPP (mogę nie zaglądać do tego wątku).

Ok, moje ogłoszenie chyba nieaktualne, bo wstępnie mam komplet :slight_smile: Miejsca rozeszły się jak ciepłe bułeczki :stuck_out_tongue:

@gowain - nie wiedzą co czynią:D

Z Jaworzna, przez Katowice, 3 miejsca wolne, powrot w niedziele ( sorry… ), prosze PM

@gowain, masz jeszcze miejsca wolne? :smiley:

Ja jestem z Pszczyny, a super było by się poznać jeszcze przed HotZlotem ;-D no i razem to zawsze raźniej :wink:

No ja mam już 3 osoby w kierunku na HotZlotu z powrotem wraca jedna osoba na pewno lub ewentualnie dwie ale raczej jedna. Także jak ktoś chce ze zlotu wracać to może się zgłaszać :slight_smile: ale to pewnie na samym zlocie już wyjdzie w praniu kto będzie chciał wracać :slight_smile: (zostaje na rozszerzonym). Także komplet niby jest na zlot ale jak ktoś jeszcze chce to się może załapać bo miejsca z tyłu jest sporo także jeszcze jedna osoba może jechać.

Mam do zaoferowania 3 wolne miejsca na trasie:

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,26,18 … 1801a9e577

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt za pośrednictwem PW