HotZlot 2012 - organizacja dojazdu

@gowain

Mi się ten projekt podoba, zrób wersję A4 i będzie git :wink:

@gowain jest ogólna akceptacja ludu - nikt nie marudzi, a jak się ktoś nie odzywa, że źle to akceptuje :wink:

W sumie może zrób też wersje A3, szkoda aby tylna szyba się marnowała…

OK, jeżeli ktoś jedzie z Krakowa na wersję krótką zlotu (piątek - niedziela) to mam 1-2 miejsca w samochodzie.

To ja proponuję takie coś - wybór należy do Was :slight_smile: w razie czego mogę zrobić wiekszą rozdzielczość i/lub wersję wektorową

hzjpg_rssrhpe.jpg

podoba mi sie :slight_smile:

BTW. Jest jakaś mobilna aplikacja dzięki której wszyscy dojeżdżający widzieli by się na trasie? Fajnie by to wyglądało jakby ~160 kropek na mapie przez 2 dni było coraz bliżej Zamku :slight_smile:

jak ktoś coś takiego zrobi to jestem chętny tego używać;p

Pirat świetny tym razem! :slight_smile:

W sumie to jest tak dobre, że chciałbym to zobaczyć na zlotowej koszulce. :slight_smile:

w sumie są tego typu aplikacje

https://play.google.com/store/apps/deta … mpse&hl=pl

https://play.google.com/store/apps/deta … _installed

osobiście żadnej nie testowałem;p

Trochę mi się z transportem pozmieniało i szukam 2 miejsc na trasie Wrocław -> Zamek na Skale

Co do lokalizacji użytkowników to każdy użytkownik androida ma możliwości używania wbudowanej do konta Google funkcji lokalizacji innych użytkowników i nie trzeba nic instalować wystarczy mapa google i tyle. To wszystko to tylko kwestia dodania się do kontaktów i udostępnienia publicznie swojej lokalizacji, testowałem to już parę razy i spisuję się wyśmienicie.

Wieczorem może przetestuje co ma jakie możliwości, ważne by było widać kto gdzie jest RealTime + jakiś kontakt w razie czego. Przed wyjazdem zrobimy wielka akcję HotZlot Connecting Maps :wink:

@DjLeo Ale Google Latitude to bardziej do długotrwałego udostępniania widoczności siebie dla znajomych/rodziny, okazyjnie to się słabo sprawdzi przy zarządzaniu większą grupą osób chyba, że coś pozmieniali od ostatnich moich zabaw tą apką.

To ja sobie całą Škodę tym okleję, wylewka na blachę i OWV na szyby :wink: A tak poważnie to grafika bardzo przyjemna :slight_smile:

@Mifczu nie wiem jaką wersją się bawiłeś ale to co ma każdy android spokojnie wystarczy do tego co jest nam potrzebne. Czyli lokalizacji użytkowników. Zaletą tego jest to, że nikt nie musi nic instalować.I będzie to działać na każdej platformie na której można zainstalować mapy google. Także chyba rozwiązanie optymalne dla każdego.

Ostatecznie może być ale liczę na to, że jakaś apka ma coś na zasadzie grup do której można dołączyć bo jak każdy z nas będzie dodawał 40 osób to będzie straszne zamieszanie a tak każdy dołączy do jakiejś grupy i tyle. Zainstalowanie apki to przecież nie jest jakiś wyczyn. Jedziemy w końcu na zlot portalu o oprogramowaniu a nie szydełkowaniu przy bułce ze smalcem :stuck_out_tongue:

W sumie było by łatwiej dodać jakaś większą ilość osób na raz. Ale z drugiej strony aż tak niezbędne to to nie jest. Ale skoro można to czemu nie.

Na A4 lub A3 (bo to proporcjonalnie to samo) coś takiego:

hz-a4.jpg

Zaraz robię pdf i wrzucam na ftpa.

Nie wiem czy nie najprosciej by było żeby kazdy utworzył sobie krąg na G+, dodał tam wszystkich którzy chcą wziąć udział w takim eksperymencie, i udostępnił później swoje położenie na mapach google dla tego kręgu (jeśli tak to działa). Swoją drogą gdyby dało się zarejestrować na mapie przemieszczanie się wszystkich, to w przyspieszonym tempie wyszedł by całkiem niezły klip :slight_smile:

Buu… nie da sie tak, trzeba by ręcznie.