HotZlot 2012 - organizacja dojazdu

Tak startuję z zachodniego

Areh nie jedzie z Gdańska, ja natomiast wyjeżdżam z Kartuz (Kaszuby ;)), jadę przez Trójmiasto i stamtąd zabieram Radka68 oraz Tobiego. Mam teoretycznie jedno wolne miejsce, ale nie jest to moja ostateczna deklaracja - do przedyskutowania ze mną.

Ja i dmag"popędzimy" na Zlot przez Poznań - polskim TGV (czyt. PKP…).

O 5:51 startuję z Gniezna (naprawdę nikt więcej nie wybiera się na Zlot z okolic pierwszej stolicy?!), w Poznaniu na Głównym o 6:50 dosiada się dmag i bez dalszych przesiadek jedziemy do Wrocławia; na miejscu będziemy o 10:14; stamtąd dalsza podróż podstawionym autokarem. Możesz do nas ewentualnie dołączyć.

poprzednio pomylilem sobie watki (sto razów już sobie odliczyłem…), powtorze zatem tutaj:

jedzie ktoś może przez wrocław i ma wolne miejsce w samochodzie?

@penguin

Nie kumam. Pytałeś o miejscówkę na zlot z KRK a teraz szukasz kogoś przez Wrocław?

A tymczasem zmusiłem się (w pozytywnym tego słowa znaczeniu… jeśli takie w ogóle istnieje :P) i zrobiłem coś takiego jak poniżej. W tym momencie przygotowane mam to do druku w rozmiarze 60x30cm (takie jak te magnesy, do których linkowałem). Jak będzie potrzeba to i do A4 jakoś się to przerobi i zmniejszy :stuck_out_tongue:

jedziemy.jpg

Czekam na Wasze opinie czy może być :slight_smile:

Właśnie zauważyłem, że na mniejszych rozdzielczościach ekranu może obcinać część obrazka - otwórzcie sobie wtedy jako “Pokaż obrazek” czy jakoś tak :slight_smile:

Mi się podoba. Jednak brakuję mi czegoś odrobinę szalonego. W zeszłym roku ten koleś z kierownica był dość odjazdowy :slight_smile: Ale niech się inni wypowiedzą. Mój gust jest wypaczony.

Mnie by się przydała wersja A4 to już dzisiaj bym sobie ją wydrukował :slight_smile:

ja bym proponował stworzyć grafikę kolejową i oklejać szyby na drzwiach przedziałów, w których będą zasiadać zlotowicze :slight_smile:

Z Wrocławia jedzie przecież autobus pełen zlotowiczów.

gowain można sobie ewentualnie użyczyć twojej grafiki ?

@deepone, @axles - Jak będzie ogólna akceptacja to udostępnię wersje do druku, bo ta jest słabej jakości :slight_smile:

Dodać rozkopaną autostradę i gitara!

Ogólnie akceptuję :wink:

Naprawdę nikt nie chce się zrzucić na wynajęcie noclegu w pokoju dwuosobowym w Piaście 12 lipca? (45 zł od osoby) Chyba że ktoś ma jakąś inną opcję na nocleg 12 lipca to z chęcią się dorzucę :slight_smile:

Ja, arlid i mordzio mamy zarezerwowany pokój w Piaście, więc nie będziesz sam :wink:

ale w pokojach dwuosobowych? Bo chodzi mi o to, że żebym zapłacił 45 zł a nie 90 zł to muszę sobie znaleźć drugą osobę do pokoju…

My mamy zarezerwowany trzyosobowy pokój.

ja dziś też Wam wrzucę grafikę bo już mam pomysł :wink:

Oj tam nie przesadzaj, nie jest słabej jakości :slight_smile: Wg. mnie całkiem dobra.