HotZlot 2012 - organizacja dojazdu

A może w celu dyskusji o mrozie, wydrukach, wlepkach i banerach otworzyć nowy wątek bo tutaj zamiast o dojeździe robi się dyskusja o klejeniu ozdób?

Podbiję, bo widzę, że ludzie zamiast patrzyć na poprzednie strony to pytają…

Informuję, że mam jeszcze 2 miejsca w samochodzie i można się ze mną zabrać na Zlot. Startuję z Krakowa (A4 Katowice, aż do Opola), przez który ponoć kilka osób przejeżdża tak więc pisać PW. Zostaję na pobyt przedłużony więc można ze mną wrócić w poniedziałek.

Ekipa, która ze mną jedzie:

Penguin (powrót w poniedziałek do KRK)

Przybylas (z i do Opola)

Potwierdzam i poprawkę nanoszę:

deepone

Maniek_88

M@ster

Axles

Dimatheus

Overclocker

łącznie 6 osób - ja już mam tym samym komplet i praktycznie wszyscy z jednej bliskiej lokalizacji :slight_smile: jedno zostawiam na bagaże/sprzęty, które i tak pewnie zdemontuje by było wygodniej.

Kolejność zgłoszeń pozwala wybierać miejsca ? :slight_smile:

Tak, dlatego ja jade z przodu :smiley:

Mi to Obojętne :wink:

Ale najlepiej sie czuje po prawej stronie z tyłu oczywiście :wink:

Hej,

Dla mnie bez większego znaczenia - gdzie mnie posadzą, tam będę siedział. :slight_smile: Zatem komplecik będzie - fajnie! :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Będzie wesoło w 6tke, kurde niby osobiście się jeszcze nie poznalismy (przynajmniej ja ze wszystkimi) a czuje sie tak jakbym miał sie spotkać z najlepszymi kumplami z wojska (chociaż nie byłem w wojsku:P)

Od kiedy mróz jest jednoznaczny z porą roku?

Akurat kiedyś zdarzyło mi się takie coś nakleić i bez obaw lakierowni się nic nie stanie.

A co do naklejania czegoś na auto to ja akurat w zeszłym roku naklejałem na tylnej szybie po obu stronach z tym, że kombi. U niektórzy widziałem, że na bocznych szybach pasażerów naklejali. Skutecznie uniemożliwiając im podziwianie widoków podczas trasy :slight_smile:

Będę bardzo wdzięczny za szybkie info bo tradycyjnie mnóstwo osób się zapisało na autokar, teoretycznie nie ma już miejsc, a na koniec okazuje się, że 1/3 rezygnuje na 2 dni przed Zlotem.

To jest Esencja Klimatu HotZlotu ja to samo czuje chodz w wojsku też nie byłem :slight_smile:

Co do HZ jak wjeżdzasz i widzisz te wszystkie Zawieszki przed wejsciem etc widzisz tych wszystkich ludzi czujesz sie jakbyś wchodził do lepszego świata…

tylko najgorsze jest pożegnanie przytłacza cie to ze już koniec i szara rzeczywistość etc ale nie mówmy o tym, Ten klimat - Bezcenne

dokładnie byłem pierwszy raz rok temu, ale mogę śmiało polecić wszystkim aby w przyszłym roku aktywnie żyli na blogu i forum oraz w komentach, żeby dostać zaproszenie.

a co do klimatu to MasterCard mogła by zrobić reklamę, z wszystkim dobrze znanym zakończeniem " klimat HotZlotu - bezcenny, a za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard"

Noo i proste reklama by była a dochody z reklamy stykły by pewnie na 5 następnych HotZlotów jak nie więcej :wink:

Tak, pozwala ale właśnie Maniek_88 był pierwszy, dla Overclockera jak bardzo chce to samotne miejsce na samym końcu samochodu to będzie specjalnie miejsce z tyłu po prawej - jeden fotel z tyłu zdemontuje na bagaż także zmniejsze ilość miejsc w samochodzie o 1 tak by się nie gnieść.

Ale nie martwcie się, miejsca jest sporo i nie będzie nikomu ciasno.

Jak mieliście rezerwacje na autokar to zgłoście to do Krogulca tak by nie robić problemu.

Może na kolejny zlot można by dorobić jakiś panel czy coś tak by każdy mógł zmienić niektóre dane sam - np ten autokar, dane osobowe oczywiście raz wpisane pozostają już nie do ruszenia.

Do tego gdyby znalazła się opcja z np informacją typu korzystam z własnej komunikacji i ilość miejsc, czy tam miejscowość + np sugestia dla osób z pobliskich miast czy coś z kim mogą się zabrać - takie małe ułatwienie - byłoby minimalnie mniej chaosu - tak mi się wydaje w każdym razie. Mogłyby być też informacje kto jakim pociągiem czy coś w tym stylu. No dobra pomarzyłem sobie.

@deepone

nie koniecznie marzyłem o miejscu z tylu na końcu ale może być :wink: mialem na mysli miejsce w środku ale zreszta co to za różnica :slight_smile:

Hej,

Informację już potwierdziłem mail’owo na adres kontaktowy zlotu. :slight_smile:

Właśnie już to zrobiłem.

Zawsze dogadywaliśmy się poprzez topic na forum + ewentualnie prywatne wiadomości. I ekipy się zbierały, gdy jechaliśmy na drugi koniec Polski na III czy V zlot. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Poznań -> Zamczysko -> Poznań

Wyjazd w piątek, powrót do Poznania w niedzielę.

Koszt 130 zł / liczba jadących (w obie strony).

Bez klimy ale za to z klimatem moja Asterka da radę :lol:

W chwili obecnej jeszcze nikt na pokład się nie zapisał :wink:

W razie wyrażenia chęci dołączenia proszę o kontakt na PW

Do zobaczenia na Zlocie!!

Piotrek.

PS

Jeżdżę przepisowo i nie palę, gdyby to miało dla kogoś znaczenie :lol: . Możliwości zatrzymania po drodze jest możliwa.

@zoso71 - o której ewentualnie wyjazd z Poznania? Ile mniej więcej czasu zajmie dojazd?

Licząc postoje i przepisową jazdę to dotarcie na HZ powinno zająć jakieś około 7 godzin

Realnie 3,5 - 4 godziny samej jazdy. Do Złotego Stoku w sobotni luźny ranek jechałem 3:45…

Z Poznania to tak, żeby mieć z godzinę, półtorej zapasu to myślę, że gdzieś tak z 8-9 rano ? :slight_smile:

PS

Przepisowej jazdy, zatem teraz wiemy, że Pangrys lubi zatrzymywać się na dłuuuuugie postoje :stuck_out_tongue: