HotZlot 2012 - organizacja dojazdu

Widzę, że wszyscy wypisują skąd jadą to i ja to zrobię, właśnie się zarejestrowałem.

Start z Będzina - ale nic nie stoi na przeszkodzie aby kogoś zabrać z okolicy (Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice) lub po drodze.

Wg Google Maps (każdy może sprawdzić trase, start z Będzina), czyli powinienem zaczepić Rude śląską, gdzieś w okolicach Krapkowic, Nysy itd.

Nie wiem ile osób jest z mojego rejonu ale z tego co pamiętam w zeszłym roku zrobiliście jakieś spotkanie koło spodka w Katowicach czy jakoś tak. Gdyby tym razem tak było to także można to zorganizować.

Mam 5 wygodnych miejsc w samochodzie lub 6 mniej wygodnych (zależy kto jak wielkie torby chce brać) - samochód jest 7 osobowy, Ford Galaxy i napiszę tak jak @gowain, szybko i tanio :).

Spalanie (jeżeli kogoś interesuje) - zależne od wagi wewnętrznej osobników i tempa poruszania się, ale da rade utrzymać na poziomie 11-12l LPG.

Palenie zabronione ale po drodze jak ktoś będzie bardzo musiał można się zatrzymać (choć to krótki dystans jest).

Planuje zostać na pobyt rozszerzony.

Powrót też możliwy i wszystko do ustalenia.

Jak ktoś jest zainteresowany to kontakt na PW, mail, telefon, IM lub gołębiem pocztowym.

Będą tak jak w zeszłym roku do wydruku wlepki za szybę? Czy te z zeszłego roku mam sobie wydrukować?

Jest łatwiejszy sposób na kontrole: czas wjazdu i wyjazdu do porównania :slight_smile: Ja tam jeszcze mandatu nie dostałem i raczej nie będę ryzykował dlatego postaram się zdobyć CB :wink:

No z tym spodkiem to akurat na pewno ja z gowain-em się zgadywaliśmy ale czy ktoś więcej to nie wiem. Jak by ktoś reflektował jechac na pare aut na trasie Kraków-Katowice-A4-ką i przy Opolu odbicie w lewo na Nysę i prosto do Trzebieszowic. Choć nie koniecznie taka trasa musi być. Ja mógłbym być pod spodkiem około 9:00 ale to tez kwestia dogadania się. Jeszcze jest sporo czasu więc się milion rzeczy zmieni.

No ja mam praktycznie większy rzut beretem, ale z Wrocka (lub niezbyt dalekich okolic) 3 osoby w piątek rano to wsiąść mogę. Jak coś to zapraszam. Zawsze w kilka osób to raźniej.

Auto - Renault Scenic, za dużo nie pali :slight_smile:

Acha, zostaje na rozszerzony.

@deepone coś nowego się wymyśli w kwestii kartek na szybę :slight_smile: Pomysł już jest - dajcie mi trochę czasu :stuck_out_tongue:

@gowain Aż tylu ludzi z Bielska jest na DP? :stuck_out_tongue:

Nie to żeby mnie @DjLeo jakoś zniechęcił, ale ja i tak bym się chyba zabrał pociągiem do Wrocławia, bo mam tam paru ludzi, z którymi chciałbym wcześniej obalić jakieś piwko :wink:

A co do zeszłego roku… 13 godzin tłuczenia się nocnymi pociągami z 2 przesiadkami, z nieprzespaną nocą przesiedzianą na podłodze (w ramach alternatywy dla stania całą noc obok kibla a la sardynki. Był klimat! :smiley:

@Druedain Spoko, rozumiem - u mnie chyba komplet, zresztą jeszcze w ostatnich dwóch tygodniach wszystko się będzie klarowało :slight_smile:

Bilety na HotZlot już mam zarezerwowane wyszło całe 50zł za pośrednictwem PolskiegoBusa, ale będę potrzebował transportu po zakończeniu programu rozszerzonego i teraz się jeszcze zastanawiam czy tylko na lotnisko we Wrocławiu czy może w Warszawie. Biletów jeszcze nie bookowałem ale pewnie na dniach to zrobię. Co ciekawsze taniej wychodzi przelot z przesiadką w Warszawie niż bezpośredni lot do Gdańska z Wrocławia :slight_smile:

Hmm… xD Czy jest może ktoś, kto wybiera się do Wawy, a najlepiej jeszcze dalej w północno - wschodnie rejonu naszego kraju w drodze powrotnej (bez programu rozszerzonego). Najlepiej okolice Olsztyna, Ełku, Giżycka itd. i miałby wolne miejsce? Nic jeszcze pewnego, bo po dzisiejszej wizycie na stacji to mam kiełbie we łbie, ale spytać się warto.

Wybiera się ktoś z Lublina?

Mam plan w tym momencie aby pojechać samochodem, więc mógłbym 3 osoby zabrać, ale jakby ktoś jechał to równie dobrze mogę się podłączyć :wink:

[aktualizacja]

Powiedzmy, że jadę, trzymając miejsca dla @michalk i @sosen86. Jedno miejsce wolne zostało w takiej sytuacji.

z tego co pamiętam z Lublina jeździła swojego czasu spora ekipa, może ktoś Ci sie podepnie :wink:

Witam

Jadę samochodem trasą: https://maps.google.com/maps?saddr=Brzeg,+Polska&daddr=50.4811881,17.3353306+to:Hotel+Zamek+na+Skale,+L%C4%85dek-Zdr%C3%B3j,+Polska&hl=pl&ie=UTF8&sll=50.860851,17.466831&sspn=0.093726,0.264187&geocode=FTMTCAMdz4UKASmPAFLq4y8QRzEFsAsSQleYjg%3BFSRIAgMdIoQIASl_eUi-EMQRRzEUmI54x5qrlw%3BFZQ_AAMdgw8AASFMMxV21t6ajg&oq=zamek+na+&t=v&mra=ls&z=10&via=1 lub podobną (alternatywną). Mam w aucie jeszcze wolne 3 miejsca.

Zostaję na dodatkowy dzień.

Jak kogoś po drodze mogę zabrać to zapraszam.

Piszcie na PW albo maila, nie śledzę tego wątku

olmeca , możesz zdradzić szczegóły swojej podróży. Ja wyruszam z Gdańska :wink:

Ja już na sam zlot w sumie mam komplet jednak jeżeli ktoś będzie zainteresowany w drodze powrotnej to prawdopodobnie jedno lub 2 miejsca będą wolne.

Oto nasza planowana trasa w obu kierunkach: http://tnij.org/djleo

Jak ktoś reflektuję w drodze powrotnej to zapraszam. Ewentualnie mogę brać kogoś pod uwagę w drodze na zlot, jeżeli ktoś z mojej ekipy w ostatniej chwili zrezygnuję ponieważ istnieje taka możliwość w przypadku jednego uczestnika. Ale to wszystko się wyklaruję jakoś na początku lipca pewnie.

https://maps.google.pl/maps?saddr=G%C3% … ls&t=m&z=9

Tą trasą będę jechał. Samochód nieduży (Opel Corsa), mogę zabrać 3 osoby. W samochodzie leci ostra muzyka oraz obowiązuje zakaz palenia, brak klimatyzacji. Nie zostaję na program rozszerzony.

Chętnych proszę o info na PW.

https://maps.google.pl/maps?saddr=jaworzno&daddr=Trzebieszowice+151,+57-540+L%C4%85dek-Zdr%C3%B3j+(Hotel+Zamek+na+Skale)&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.44876,18.050537&spn=1.467349,4.22699&sll=50.347924,16.781187&sspn=0.091905,0.264187&geocode=FTsR_gIdyxgmASmhzAfWgMIWRzHV4dVw0HW_4A%3BFZQ_AAMdgw8AASFMMxV21t6ajimX7YNYhhsORzFMMxV21t6ajg&mra=ls&t=m&z=9

Moja trasa. Wciaz 2 miejsca wolne. Przypominam, ze wracam w niedziele, samochod z klimatyzacyjnych bajerow ma szyberdach :slight_smile: jesli ktos pali, moge sie zatrzymac po drodze, ale tak jak Areh prosze o niepalenie w samochodzie.

(trasa moze ulec zmianie zwlaszcza na odcinku Jaworzno - Katowice. Wolalbym nie zjezdzac z trasy za Katowicami)

@tfl

gowain i DjLeo planują spotkać się pod spodkiem w katowicach, aby jechać większą paczką;p pewnie mógłbyś dołączyć do korowodu;p

@underface

Gowain nie wypowiedział się w tej kwestii jeszcze, jednak jeżeli tfl reflektujesz to nie widze problemu aby się w Katowicach (spodek) spotkać. Jedziemy tą samą trasą. A zawsze w kupie raźniej. Z tym, że w przypadku gowaina to pewnie wspólna jazda skończy się może na 100km bo za “znikającym punktem” to ja nie zamierzam gnać w tym roku :slight_smile: W zeszłym roku była spina bo prawie 12 godzin jazdy bezpośrednio na sam zlot przez cały kraj to jednak sporo, więc się deptało po gazie. W tym roku nie ma takiej potrzeby.

Co do wspólnego drogi to jeszcze nie wiem co i jak będzie, bo ja jeszcze zawitam do Zabrza po Questa :slight_smile: Także chyba bez sensu byłoby się spotykać w Katowicach, żeby potem jeszcze po Zabrzu razem jeździć. Wszystko się okażę w ostatnich dwóch tygodniach przed HZ zapewne.

@DjLeo moją Skodą na autostradzie, przy 4 osobach w aucie, pewnie w porywach 140-160km/h wyciągnę, więc szaleństwa nie będzie :stuck_out_tongue:

@gowain

No tak zgadza się. Ale w sumie zawsze się można w Zabrzu spotkać albo w Gliwicach to i tak po drodze jest. I rzut beretem od spodka. A wpychanie się do centrum Katowic o takiej porze może nie mieć w sumie sensu większego. Ale i tak wyjdzie w praniu w każdym razie, jak coś to ja reflektuję jednak jechać w grupie nawet jak by trzeba było troszeczkę zjechać z trasy.

BTW czy wiesz może gowain gdzie są bramki na A4 w stronę Wrocławia? Czy to są te same co w Katowicach? Chyba nie, bo wtedy obwodnica była by płatna. Bo już się gubię trochę. A nigdzie nie mogę obczaić jakieś oficjalnej informacji (ponieważ dopiero teraz autostrada jest płatna) o opłacie za przejazd Katowice-Wrocław i rozmieszczeniu bramek. Tak samo przy zjeździe w okolicach Opola.

@DjLeo @gowain - a myślałem, że dogadaliście się, no ale faktycznie jak gowain jedzie inną drogą to nie ma sensu się plątać po polsce