HotZlot 2012 - organizacja dojazdu

Przypomnę tylko, że nadal mam 3 wolne miejsca, o których pisałem TUTAJ.

Zmianie uległo to, że zostaję na pobyt rozszerzony.

Witam, wczoraj dowiedziałem się, że jadę na zlot. Wybieram się z okolic Chrzanowa mam 3 miejsca w samochodzie, będę przejeżdżał przez Jaworzno, potem już czwóreczką na Wrocław. Jeżeli znajdą się osoby zainteresowane z Krakowa, zachodniej Małopolski to proszę o kontakt na priva.

Do zobaczenia na zlocie

Witam i jak tam z dojazdami? Czy już coś ustalone? Jedzie ktoś z okolic Gliwic, Rybnika, Raciborza, Kędzierzyna? Jadę samochodem, ewentualnie mogę się dołączyć do którejś ekipy jak ma miejsce w aucie wolne

Czy dobrze pamiętam, że obok zamku był przystanek PKS? Ktoś z redakcji może potwierdzić, że do WRO odjeżdżają w niedzielę jedynie dwa autobusy (bo chyba tylko Wy jesteście teraz w zamku :wink: )?

http://www.e-podroznik.pl/public/search … pId=-13019

sprawdź sobie na e podróżnik - do wyboru masz nawet dokładnie przestanek który się nazywa trzebieszowice - zamek

niestety bezpośredniego do Wrocławia nie widać

Reasumując ekipę (o ile sam z dmag’iem nie pojedziemy)z Poznania jadącą PKP:

odjazd o 6.55,

przyjazd 10.14

zbiórka: 6.30 przy bankomacie WBK po prawej stornie (stary dworzec)

Jeszcze zastanawiam się nad Kossakiem o 8.30 ale jest dość ryzykowny ze względu na mały zapas czasowy

Tak, szukałem na tego typu stronach i znalazłem z Trzebieszowic do WRO 3 autobusy. Z czego jeden nie jeździ w Weekendy. :confused:

Chyba, że ktoś się wybiera samochodem i ma dwa wolne miejsca, z zamku do Wrocławia/przez Wrocław i planuje być we Wro około 12 :slight_smile:

Mam taki wniosek, żeby osoby, które będą jechały własnym transportem (z wolnym miejscem) przez Wrocław obserwowały jutro po 12-ej ten wątek. Jakby ktoś nie zdążył na zlotowy autokar, to będzie skrzynka kontaktowa.

Jak najbardziej… niby przejście z PKP do autobusu to 15 minut ale tyle właśnie będę miał zwycięży chęć pospania 2 godziny dłużej!