HotZlot 2012 - organizacja dojazdu

Jedno wolne miejsce w samochodzie z Wrocławia, wyjazd w piątek około 8-9 rano, powrót w niedzielę po południu. Info na PW

–edit–

Nieaktualne, już mam komplet.

Chłopaki mieszali, mieszali i wyszło mi, że mam 2 wolne miejsca z Wrocka. Jak ktoś reflektuje to zapraszam. Zostaje na rozszerzonym.

OK, ja zabieram się z lubiczem i ekipą :slight_smile:

Hej hej :slight_smile: ja jak zawsze z problemami pokojowymi :stuck_out_tongue: Okazało się że w hostelu Absynt zostały już tylko miejsca w pokojach jedno osobowych i czteroosobowych. Razem z użytkownikiem lex_iuris wymyśliliśmy, że weźmiemy pokój czteroosobowy na trzy osoby (około 54 zł od osoby) no i własnie poszukujemy trzeciej osoby do kompletu :slight_smile: oczywiście chodzi o nockę z 12stego na 13stego lipca :wink:

Skład zamknięty, drużyna pierś-cienia w komplecie :twisted:

Właśnie się zorientowałem, że jest promocja w Absyncie i osoba, która do nas dołączy zapłaci za pokój tylko 40 zł :slight_smile:

tak jest… Drużyna Pierś-Cienia gotowa

Mam wolne miejsca z łódzkiego, potem Częstochowa, Lubliniec, Opole - Lądek.

Wyjazd w piątek, przyjazd w niedzielę.

Tanio z lpg, brak klimy. Zero papierosów :slight_smile:

Przekażę nazwę mojej piękniejszej połowie - na 100% ją doceni :smiley:

Pozwolę sobie przytoczyć rozmowę z moim kolegą na temat mycia auta.

J - ja, K - kolega

Dla mnie ważne by auto w środku było czyste - niestety na zewnątrz nawet dzień po myjni wygląda jak by wróciło z trasy :frowning:

właśnie, też jestem zwolennikiem czystych aut ale od środka… a na zewnątrz różnie bywa z aurą

trochę offtop się robi, ale jeśli chodzi o samochód, to tak jak z butami, wejdziesz w błoto albo inną substancję, to nie chodzisz tak cały czas, tylko je doprowadzasz do porządku. Tak jak i samochód, aura aurą, ubrudzi się, to na karchera i irchą do sucha, ma być czyste i tyle :slight_smile: ale ja jeśli chodzi o swoje samochody jestem trochę porąbany i znajomi mnie czasem porównują do taksówkarza, co to na postoju szmatką czyści budę. Ale takie hobby :slight_smile:

Toć to większą cześć HotZlotu przegapisz :]

Jak jest coś wolnego to bym reflektował na miejsce w drodze powrotnej dla mnie jakoś w okolice lotniska i pewnie ktoś jeszcze się znajdzie zakładam ze MichałK :slight_smile:

Tak, Michał się nawet wcześniej już na PW umówił :slight_smile:

michalk już się odezwał i wraca ze mną, tak wiec nie widzę problemu,

Jedziemy więc we dwóch a wracamy w komplecie.

Shaki81 mam Twoja wypowiedz traktować jako potwierdzenie rezerwacji miejsca z Zamku na Wrocławskie Okęcie? :lol:

oczywiście,

Bardzo dziękuję.